Bir erkek neden böyle yapa?

bir erkek önce kiza sevgisini belli edip onunla ilgilenip sonra kiz da karsilik vermeye baslayinca neden gider?kiz onu sevdigini hissettirince onu kiskaninca ilgilendikçe neden kaçar?neden hiç sevmemis,sanki kiz onun pesinden kosmus gibi davranip kizi tersler?:'(

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• şimdi yalan söylemiyim ben de az çok böyle şeyler yaptım.muhtemel flörtöz biri bence karşındaki.hoşlandığının peşinden koşmayı kovalamayı seviyo.lakin kız da ilgi gösterince işin ciddiye binceğini anlıyo.bırakıyo tabi sonra ondan sonra kız da bırakıyo.en sonunda erkek kızı karşısına alıyo ve teklifi basıyo.böyle oluyo yani :DD

belki de birşeye kızmıştır nedenini araştırmalısın.duygularından tam olarak emin olamadığını da ekleyebiliriz.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bir çok sebebi olabilir şimdi burada ben sana şundandır dediğimde aa ondanmıymış diye içini rahatlatcakmısın ki hayır ? bin bir tane aklında soru olacak fazla çatlamadan gidip sor çocuğa

0|0
    0|0
  • onun için hemen kaptırmayın kendinizi önce birbirinizi tanımayı deneyin arkdaş olun

0|0
    0|0
  • erkekler korkaktır :D bukadar basit bişeylerde ciddileşmek korkutur onları kaçmasına izin ver

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bende hep bunu merak etmişimdir

1|0
    0|0
  • fazla belli etmeyecen kaçıyorlar

1|0
    0|0
Yükleniyor...