Galatasaray:1 Medical Park Antalyaspor:1 Ne düşünüyorsunuz?

Adam akıllı soran olmamış sorayım dedim..geç oldu k bakmayın :/

Üst üste gelen 3 beraberlik alınan 1 puan..ligde neredeyse 10.sıraya düşeceğiz..Çok kötüyüz,maçı izlemedim golümüz beklenen adamdan gelmiş zaten..Sizce Fatih Hoca'nın milli takımda çalışması etkili olmuş olabilir mi? Yani olmasa bile bir an önce toparlanmalıyız,rakip takımların diline düşmek gerçekten kötü böyle Avrupa Fatihi bir takım için.

0|0
6|29

En İyi Erkek Görüşü

• Bence şansızdık. Çünkü çok üstün bir futbol oynadı galatasaray.

1|1
    1|1

Erkekler Ne Diyor 28

• Açıkçası bunların bütün sebebi fatih terim..Kusura bakmasınlar ama golümüzde ofsaytı ama rakip çok çirkef oynadı bu kadar şeref yoksunu bir takım olamazdı..Zaten şereften yoksun oyuncuların hepsi fenerli ve bşktaşlıydı. Serkan balcı,Deniz barış,hakan arıkan,vederson.

Şimdi bizim takıma gelirsek ; Bu burak'a ne kadar sabredecez çok merak ediyorum adam aptalın önde gideli evet 25 gol atıyor ama 45 tane kaçırıyor.Yaa resmen 4-5 tane boş kaleye kaçırdı.. Takımın en iyisi bence engin ve meloydu.Eray desen acemi bir kaleci ve gelecek olurmu olmazmı bilmemde böyle devam ederse aykut gibi yedekte çürür.Fatih terim resmen artık umursamıyor takımı.

2|1
    0|0
    • +1 i neye verdim biliyor musun? "Bu burak'a ne kadar sabredecez çok merak ediyorum adam APTAL'ın önde gideli"

amk salağı frikik başına geçti ya dağlara taşlara attı dünya kadar küfrettim. ulan kaleciyle karşı karşıya atamıyosun daha. geçtiğimiz maçlarda bir tane attın frikikten o da nasıl oldu anlamadım. bir tane attın diye ronaldinho mu kesildin başımıza

• Usta aynen öyle.O da geçen sene antalyaya atıştı kaleci maldı ozamnda.O dağlara taşlara vruduğu frikikte benim şarteller attı zaten.Adam bu maç en az rahat 5 tane boş kaleye kaçırdı..

• 2 tane direkten dönmüş.

1|0
    0|0
  • Burak Yılmaz gol atıyor ama ne top kontrol edebiliyor ne pas verebiliyor ne adam geçebiliyor bence artık Burak Yılmaz´ın yedek oturma zamanı geldi Kanatlara Amrabat Bruma ortadada Sneijder oynadımı bence çok iyi bir takım izleriz

1|0
    0|0
  • olmuştur hırsından daha da kötü olacak..."Aziz Yıldırım" #Galatasaray a 4.yıldızı taktırmayacağım derken ciddiydi #GS yi karıştırmak için milli takıma çağırıldı şimdi TFF başkanlığı diye söylenti Fatih Terime acaba ne yapmaya çalışıyor çok merak ediyorum...

1|0
    0|0
  • bir fenerbahçeli olarak ve çukuroavalı olduğundan mı yoksa karakterini kendime yakın bulduğumdan mı bilmiyorum fatih terim fun ı olarak ben fatih terimin üstünde çok büyük bir yük var hem milli takım hem kulüp olması doğal olarak kafasının çok fazla yorumlasına neden oluyor umarım herşey düzgün olur ve kariyeriyle oynamaz çünkü Türkiyenin en iyi teknik direktörü kim ne derse desin ilk sıradadır fatih hoca severler sevmezler genelde başarılı olanları çekemezler umarım herey düzgün gider ligi de hak eden kazanır sağ sol davası değil spor yapıyoruz

1|0
    0|0
  • böyle sorular bekliyordum yani Fatih Terim in milli takımı çalıştırması gibi.. hayır bununla alakası yok biz güzel oynuyoruz sadece sonuca gidemedik bugün için diyorum diğer iki maç zorlu deplasmanlardı 1 puan iyi sonuçtu o iki deplasman maçında. bugün çok pozisyon bulduk ama kaçırdık ne yazık ki Türkiye de böyle sonuca göre yorum yapılıyor sonuca göre değerlendirme yapılıyor biz hala şampiyonluğun en büyük adayıyız bir Galatasaraylı olarak söylüyorum biz her zaman iddialı bir takımız bu sene de şampiyon olacağız ve 4. yıldızımı alacağız..

1|0
    0|0
  • takimda sneijder selcuk eksikligi cok bellli oldu..hele ki musleranin olmayisindan bahsetmek bile yanlis..

sans ta olacak..2 topun direkten donmesini birakin 5 tane % 500 luk golu atamadik..daglara taslara gitti..

fatih terimde bakti maci alamicaz bari sabriyi sokuyim herkes ona yuklensin mac sonu dedi..

aynen de oldu = )

1|0
    0|1
  • :DDDD çok güzel şeyler düşünüyorum

1|1
    0|1
  • şu tüpçü sınırlama getirmeseydi ne güzel kazma burak yılmazdan kurtulmuştuk...

1|1
    0|0
  • En Kötü Gün Bugünse Bugün'de Galatasaray.

2|0
    0|0
  • takım gayet iyiydi, ben çok beğendim. geçen sezonki kısır futbolumuzu, gol pozisyonuna bile giremeden bitirdiğimiz maçları düşününce bugün çok iyiydik diyebilirim. hocanın milli takım konusunu kurcalamak bize de zarar verecek artık. ben de hoşnut değilim bu durumdan ama bu akşamki beraberlikle çok alakasız bir konu. çünkü takım iyiydi, çok net pozisyonlara girdik ama atamadık.

1|0
    0|0
  • öncelikle gs gerçekten güzel top oynadı tam kadro olmamasına rağmen, fatih terimin burak yılmazı ilk 11 e değil kadroya bile almamalı bu kadar karşı karşıya kaçıran bir oyuncu görmedim 1 tane atıyorsa 4 5 tane kaçıyo gs nin durumuna gelince fatih terim as oyuncuları real maçına saklıyodu bu çok belli isterse takım 5 kere üst üste yenilsin fatih terimin döndürecek gücü var.

1|0
    0|0
  • Görünen o ki GS nin iki yillik iyi futbolunu göremeyeceğiz belliki kötü hazirlanilmis lige ve rehabete kapilmis camia fatih hocanin milli takima gitmesiyle pek alakasi yok Gs arsenal maci haric bu sezon hep kotu oynadi zaten

1|0
    0|0
  • vala ne diyimki fatih teirmle alakası yok bence ilk haftalardada böyleydik takım henüz oturmadı gibi ama burak bazen saçmalıyor tamam yeteneği var yüksek potansiyeli var ama birazda kafayı çalıştırması lazım mantıksız hareket ediyor brumayı ilk maçında çok beğendim defansta hala sıkıntılarımız var ve bu defansla şampiyonlar liginde bişeyler yapıcağımıza inanmıyorum en kısa zamanda fatih terimin bir çözüm bulması lazım

1|0
    0|0
  • fatih milli takıma gitmedende böyleydi bu takım olay fatih mevzusu değil getirilen gereksiz yabancıların ruh sorunu

1|0
    0|0
  • İlerleme var, seriye bağladınız :)

1|0
    0|0
  • galatasaray in daha kotu hallerini gordum

acimiyacaksiniz galatasaray a

1|0
    0|1
  • Kötü değildik maçın özetini izle istersen adamların atakları yok :)

Şanssızdık biraz o kadar :)

1|0
    0|0
  • İyi oynayan bir GS vardı bir anlık dikkatsizlik geriye düşmelerine neden oldu, son vuruşlarda şanssızlık vardı top yuvarlak girmeyince girmiyor ama telafi edileceğinden eminim. Bruma inanılmaz süratli çok iyi işler yapacağına inanıyorum..

1|0
    0|0
  • güzel oynadılar ama olmadı işte canları saolsun daha 4.haftadayız

1|0
    0|0
  • Güzel maçtı.Antalya'yı resmen doğa üstü bir güç korudu :D

1|1
    0|1
  • her zaman yeneceğiz şampiyon olacağız diye bir kaide yok her zaman inişte çıkışta olacaktır

1|1
    0|1
  • bu sene bir spriz olursa bjk sampiyon olur olmazsa fb olur gsde is yok artk ;)

0|1
    1|0
  • Mactan aklımda kalan 2 şey var . Drogbanın metin oktay pozu ve Brumanın mükemmel şutu

1|0
    0|0
  • galatasarayın bir an önce kendini toparlaması gerek ...

1|0
    0|0
  • Berabere kaldıklarını düşünüyorum

1|0
    0|0
  • fatih hocanın milli takımla anlaşmasının bir etkisi yk takım formsuz ne güzel .D

1|0
    0|1
  • milli takımla ne alakası var gs de iş yok.

0|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• kotuyduk maalesef:(

1|3
    1|1
  • İyi oynadınız aslında ama beceriksizdiniz sadece yoksa o kadar pozisyondan gol çıkmaması başka bir şekilde ifade edilemez :) Bruma'yı beğendim.

1|0
    0|0
  • ofsayt gole rağmen 1puan iyi

1|0
    0|0
  • Galatasarayın rahat yeneceğini düşünmüştüm ama demekki akllarında Real Madrid maçı vardı gol ofsayttı evet ama Galatasaray'ın penaltısı verilmedi

1|0
    0|0
  • Hayırlısı .

1|2
    0|1
  • olacağı buydu ne bekliyordunuz ki ?

0|0
    1|0
Yükleniyor...