Siz ne düşünüyorsunuz, ümitlenmeli miyim ?

Eski sevgilimin benim arkamdan atıp tuttuğu haberını en guvendıgım arkadaşım bana söyledi bende halıyle ınandım. Eskı sevgılıme baya kotu seyler yazıp mesaj attım aradım o ben senın hakkında tek kelıme etmedım ıster ınan ıster ınanma dedı sonra ben daha da agır şeyler yazdım sonra akşam bu dedıklerıne pısman olucaksın dedı ve megerse arkadaşım bana yalan söylemış oyun oynamıslar çocuk hıcbırsey söylememış bunu ortaya cıkarınca bana 3 ay kocaman bır hıcmış benı hıc tanımamıssın benı hıce sayarak nasıl onlara ınanırsın sana ınanamıyorum ben sana asla böyle seyler demem ve demedım ben buna mı layıktım dedi . Benı asla aramaz normalde o gun aramış konusmak ıcın ben duymamıştım neyse gerek yoktu zaten konusmaya konusmamak en ıyısı dedı. Ben umursamaz dıye dusunuyordum cunku benı terkeden oydu. Bu kadar uzulmesı ıçerlemesı saçma degıl mı ? Bunun altında bısey aramalı mıyım ?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bu kadar uzulmesı ıçerlemesı saçma degıl mı

Diye yazmışın bence utanmalısın kendinden hala böyle düşünüyosun bu kadarda kibir olmaz ki arkadaş aynısını sana yapsa cocuk yüzüne bakmaz ayrılırdın gönlünü alıp barısmak yerine böyle düşünüyosun seni terk etmesi hak olmus

Kusura bakma ağır konusmus olabilirim ama hem suclu hem güçlüsün

0|0
    0|0
    • bız ayrılalı 1 aydan fazla oldu ve benım dusuncelerımın kendısı ıcın önemsız oldugunu söylerdı ama burda ters bır tepkı verdı bunu dıyorum ben

Erkekler Ne Diyor 4

• Şu bir gerçektir...

Biraz olsun bencil, egoist erkek tipi bir yerde ufak da olsa eski sevgilisi ardından kötü konuşmuştur... Terkeden olsa dahi küçümseyici veya alaycı şeyler söylemiş olabilir...

Biz bilemeyiz bunu tabisi

Doğruluğunu yanlışlığını da bilemeyiz

Fakat

-Terkeden o

-Tamam gerçeği buymuş karşındaki de inandı

-Neyin üzüntüsünü yaşıyorsun?

Üzüntüsü bana rol gibi geldi canını yakmak adına, aramasan da olur bence.

0|0
    0|0
    • dımı bende bı anlamadım cunku normalde asla umursamaz ne halın varsa gör banane ben öyle bısey demedım der bıdahada bısı yapmaz bu kadar ustune duşmesıne şaşırdım

• Egosu tavan yapmış olay sonrası, canını yakmak adına yapmış, bence hiç muhattap olmamalısın

• En yakin arkadasina guvenme ben sevdigim kizin arkadasi yuzunden 5 yillik iliskimi bitirdim yalana tahhammul vermem eger o da oyleyse inut aryik onu :(

0|0
    0|0
  • senin yaptgın sorgusuz infaz karşısında gelip senden özür mü diliycek en iyisni yapmış sana karşı.

0|0
    0|0
    • yaptıgıma uzulmesını sorguluyorum burda hareketıne bısı demıyorum zatenn

• bak güzel arkadaşım o oglanın yerinde ben olsam kendi düşüncemi diyim eger svdgm kız ansızın bana böyle şeyler dese bu bana çok koyar ve o kızı halen sevsem bile güven problemm olr yani yeniden birleşsnz bile çok gitmez derim.

• erkekler gıdınce dönmuyor zaten :D

• ön yargıların pişmanlık belirtisini yasıyorsun arkadaşım geçmiş olsun hala dostmu sevgilimi sen seç!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• her ilişkinin zemini güvendir eğer sen sevgiline güvenmiyorsan zaten mağlup başlamışsın demektir :))

0|0
    0|0
  • Kim oyun oynamıs ya ?

0|0
    0|0
Yükleniyor...