Bu galatasarayin hali ne olacak ?

bu galatasarayin hali ne olacak ? Cok sinirliyim deli olucam

1|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

• Ben de tarafsız bire gözle yorum getirmek isterim. Açıkçası moral bozukluğunuz elbette normal ancak Galatsasaray'da herhangi bir ters durum göremedim ben futbol anlamında. Çok önemli iki oyuncu yoktu sahada. Elbette bunun eksikliği hissedilir. Kaldı ki buna rağmen ne yaptığını bilerek oynadı bu akşam. Net pozisyon diyebileceğimiz en az 4-5 pozisyonu vardı. Bazen böyle olur ve hiçbiri gol olmaz. Başka zaman da hepsi gol olur ve yorumlar tersine döner.

Kısacası çok da canını sıkma derim. Takım futbol olarak doyurucu, pozisyon bulmada da sorun yok. Sadece şans yoktu geri kalan her şey vardı. Ancak önümüzdeki hafta Olimpiyat Stadı'nda ligin formda takımı Beşiktaş karşısında ve mutlaka belirtmeliyim yaklaşık 75.000 kişi önünde olası bir mağlubiyet işleri karıştırır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Durumunu anlyorum Renktas bende oyleyim... :///

Maca iyi basladik cok fazla pozisyon bulduk ama degerlendiremedik.. Defans hala sorunlu.. Bi sanssizlik var bakalm hayrlisi... Ayrca Bruma'yi cok begendim

. Umarim Real macina kadar bu sansssizligimizi yeneriz...

2|2
    0|1
  • olan taraftara oluyor :@

0|2
    0|0
  • abartılcak bir şey yok.

0|2
    0|0
  • selçuk inan sneijder yoktu

2|1
    0|0
  • iyi günde kötü günde cimbomm <3

1|2
    1|0
  • link

Drogbanın Taçsız Kral selamı yeter

0|0
    0|0
  • Bu sene haliniz vahim yapcak bişi yok

0|0
    0|0
  • f.terim'in milli takım td'si olması iyi olmadı

0|0
    0|0
  • Sizlere az bile oluyur. Size az bile.

0|0
    0|0
  • abartılacak bir şey yok,hepimiz biliyoruz ki bugün madrid maçına hazırlık vardı.Düzelir zamanla,az sevindirmedi bizi zamanında.

0|0
    0|0
  • rezillik

1|2
    6|4

Erkekler Ne Diyor 29

• Ben 3 haftadır kafayı yiyorum bilader.Allah burak'ın cezasını versin artık.Yeter yaa bu adama ne kadar tahammül edecez daha adamın aptallığına doyum olmuyor.. Taraftarlara yazık yemin ediyorum stad tıklım tıklım olanlara bak sen..Engin,melo adam gibi oynayanlar.

2|0
    1|0
  • Gs aleyhine açılan konular hemen kaldırılıyor

Bjk ve Fb aleyhine açılan provakatif konular neden kaldırılmıyor? Bunun gibi link

Moderatörler biraz adil olun lütfen.

1|1
    0|0
  • onemlı degıl,avans verıyoruz...

toparlanır takım,cok eksık vardı,bırde mıllı dava ugruna herkesın kafası karısıktı,sezon sonu sampıyon degısmez,pazara dek değil olene dek cimbom...

0|0
    0|0
  • Şimdi bugünkü maçı bir kenara koyalım denilecek bir şey yok son 3 maçtır 6 puan kaybediyoruz inşallah lig sonunda bu puanları aramayız lakin bizi bu duruma düşüren Futbol federasyonu ve başındaki tüpçüdür.Evet milli takım her şeyden önce gelmeli ama ligin başında neden getirmiyorsun da Fatih Terim'i milli takımın başına da iki takımı birden yönetmek durumda bırakıyorsun.Şimdi adam ikilemde gidecekse gitmeli kalacaksa da kalmalı böyle bir şey nerede görülmüş yahu...

0|0
    0|0
  • Az uğraşsaydınız fenerle Allah ın sopası yok.

0|0
    1|0
  • Rakip taraftar olarak yorumda bulunayım

Bir Burak klasiği diyorum.

Son vuruş ustası burak, 8 tane net gol kaçırdı.

2|0
    3|0
  • zaten böyleydi ne bekliyosunuz galatasarayı iyi zanneden adama futbol yoksunu derim iki senedir şampiyon oluyorsa tek sebebi bir takım iftiralarla ve masaaltı oyunlarıyla fenerin elinin kolunun bağlanmış olmasıdır.

1|0
    1|0
  • Muslera ve Sneijder yoktu. Lig uzun bir maraton, her maç kazanılacak diye bir olay yok.

0|0
    0|0
  • Galibiyet şart ama haftaya da beşiktaşla ligin en formda takımıyla oynayacağuız

0|0
    0|0
  • bırak gs yi feneri aga asıl mesele ailedir adamlar trilyonlar kazanıyor sen ne kazanıyorsun al esini ya da sevgilini ona duy o hisleri ailenin fanatiği ol kardesim

0|0
    0|0
  • al bu lınk link

0|1
    0|0
  • Berabere kaldığımıza sevinen insanlara prim yaptırmayın.Böyle sorularla.

0|0
    0|0
  • Halinde ne var ? Böyle olcacaksanız hiç Gsli olmayın takıma zarar vermeyin kardeşim. Arada olur böyle nankörlük etmeyin. Bu taraftarlar hep böyle !

0|0
    0|0
  • sorun değil moral bozmaya gerek yok ligin daha başındayız telafi edilebilir önemli olan avrupa arenasında muhteşem bir performans sergilemesi

0|0
    0|0
  • daha ne olmus iki mac bebre kaldı dıye sen de takımını kotulemmeee yawww... gotu boklu antalya ve bursyla berabre kaldı ne olcakk

0|0
    0|0
  • :D maçtan önce soru sordular berabere biter dedim keşke iddaa yapsaydım :d bu arada şampiyon fenerbahçe dağlın .)

1|0
    0|1
  • Geçen sene de, ondan önce ki senede böyle kötü dönemler olmuştu. Bu sefer biraz erken oldu sanırım. Sonra ki haftalarda düzelecektir.

0|0
    0|0
  • Takim kotu la

Defansa serdar aziz ya da oner toprak alinmali semihin yanina

Sag bek hamit olmali ebue yedek ya da tersi

Orta sahada selcuk melo ambrabat bruma

Schneider gitmeli

Ileride drogba burak

Takimi turklestirmeli

0|0
    0|0
  • Birşey olmaz siz merak etmeyin maç 90 dakika ama ligde 34 hafta ;)

0|0
    0|0
  • daha kötü günler göreceksiniz :) haha

1|0
    1|1
  • her takımın girafiği yükseliyor düşüyor çok normal...

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar lig sonunda yine lider bitiririz kafanızı yormayın :)

0|0
    0|0
  • onu bırak sen iddaadan ilk yarı 2 verseydm 5,50 oran veriyordu .. kaçtı güzelim oran

0|0
    0|0
  • biz kötü qünde değil her qünde GALATASARAY ' ın yanındayız armaya adanmış sevdalar. durumundayız

0|0
    0|0
  • İyi günde varsınız. Size göre değil galatasaray'ım :)

0|0
    0|0
  • Şampiyon Beşiktaş o Kadar!

0|1
    6|7
  • sakin olun

0|0
    0|0
  • bende zevkten dört köşe oldum :)))

0|0
    1|1
  • Galatasaraylılar erken yaşlanır. Bir Beşiktaşlı abimiz öyle demişti dersiniz.

1|1
    3|1
Yükleniyor...