Galatasaray offside den bir gol attı ama yinede 3 puanı alamadı

Antalyasporu ve samet hocayı tebrik etmek lazım. Maça iyi konsantre olmuşlar hiç hata yapmadılar desek yeridir. Drogbanın offside den attığı gol haricinde Real madrid maçı öncesi galatasaray hala hazır olmadığını gösterdi. Antalyasporda milan baros hariç herkes mücadele etti ama maçın yıldızı bana göre Tita oldu. Sizce bu maçın yıldızı kimdi ?

Güncellemeler:
Tartışmaya gerek yok arkadaşlar 22 santimlik net offside olarak yorumlandı Lig TV de

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

• Haydi ne oradan ofsaytıymış diyecek olanlara gelsin bu öncelikle

link

2|3
    2|7
    • Skor gol geleceğini anlamış :S

• herkezi zan altında bırakmıyorum , bu ofsaytı inkar edecek olanlaraydı cevabım ki olanlar çıktı ithamımda haklıymışım.

• çok güzel bir paylasim olmus kesinlikle aciklamis olayı. Ofsayt değil diyenlere cevap olmuş yerinde olmuş.

Kızlar Ne Diyor 3

• Gayet iyi oynadik ..

Mac boyunca surekli pozisyonlar bulduk ama sanssizlik degerlendiremedik

. Derbiden sonra acilcaz skinti yok...

3|6
    2|3
  • hakemlerin uyanmış olmasını hayretle karşılıyorum :)

0|1
    1|0
  • ofsayt gol 1puan iyi yine

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Maçta bir kaçtane şeref yoksunu insan vardı nedense bunlar hep yerdelerdi ve bakarsak hepsi fenerbahçeli.Deniz barış,Serkan balcı,Gökçek vederson zaman geçirmek için herşeyi yaptılar..

Drogbanın golü ofsayttı ama penaltıyıda vermedi hakem onuda es geçmemek lazım.Kaç kere el pozisyonlarında birşey yapmadı..Bu sene kötü olabiliriz ama nedense bütün takımlar bize bilenipte geliyolar.

1|1
    0|0
    • Aşağıdaki yorumları okumuyorsun herhalde? Eleman yazmış ofsayt olayına katılmıyorum diye. Bu elemana ve gelecek yorumlara ayrı ayrı cevap vermektense, karşı tepkinin en alışık repliğini yazdım aydınlatıcı olsun diyede resimli link paylaştım. Ve paylatığım halde halen ofsayt olmadığını söyleyenler var ortak onlara cevap vermeyede gerek yok.

• Bilader bana isim verdikmek zorunda bırakıyorsun şimdi,"CakmaUye" isimli kişinin yorumuna yazdım diyorum sana, 2 mizde yaklaşık bir saat önce yazmışız zaten. Onun yorumu görür görmez tesadüf hazırda resim vardı, hemen yorumu yaptım aramızda 1 dakika var veya yok ama ondan sonra yazdım ben. Zaten yorumumda gelecek zamandan bahsediyorum dikkat ettiysen. Bunun ofsay olmadığını iddiaha edicek kişiler çıkacaktırı kasdettim.Sonraki yorumlara bakarsam iddiamda da haklı çıktım.Yalancı değilim itham etme

• Antalyaya gol atmamız bir tek antalyaya koymamıs :)

3|2
    1|1
  • Bir Galatasaraylı olarak 5 yıldız ama ofsayt olayına katılmıyorum

Galatasaray' a öz eleştiri yapmak gerekirse

Arda' dan beridir şu kanat sorununu çözemedik, Halbuki Bruma oyuna bir girdi gözüm sürekli sol kanatta kaldı, bu kadarını beklemiyordum, bu Genç geleceğin SüperYıldızı olacak

Burak desen, Yahu sen ne diye bekliyorsun o forvette, bir de çay kahve ikram edek, saç baş yoldurttu maç sırasında, Atamıyorsan ver pası, geriye at ama şu şutların ne ya, ya dışarıya, ya kalecinin kucağına, ÇILDIRDIM RESMEN...

Selçuk eksikliği göz ardı edilemez, Orta saha diye birşey yoktu...

Chedjou' nun zamana ihtiyacı var, göz ardı edilemeyecek hataları var...

Ayriyetten Şu Drogba gibi sadece pas yönünden Drogba' yı beslesek ataklarda daha olumlu sonuçlar alırız, Burak ziyan ediyor bütün topları...

VE YAZIMIN SONUNDA TEBRİKLER ANTALYASPOR, MÜCADELENE HAYRAN KALDIM, FAKAT FUTBOLDA ZAMAN GEÇİRME VARDIR FAKAT SİZ İŞİN CILKINI ÇIKARDINIZ.

Hakem hatalarına hiç değinmiyorum, ne desek boş :)

cut.

0|0
    0|0
  • 4. Yıldız bu sene gelmeyecek gibi görünüyor.

Tahminime göre , Beşiktaş şampiyon olacak.

2|2
    0|1
  • valla nedense senide hep GS lehine durumlarda görüyoruz be nettuno kendi 4 1 yenildiğinde ortalıkta yoksun :) ama şunu söyliyim Galatasaray 2 senedir zaten sezona kötü başlıyor sonradan toparlanıp puan almaya başlıyor o yüzden ilk 5 hafta için sabırlı olmak lazım henüz düzen oturmadı yalnız Bruma çok fena

1|0
    0|0
  • 22 değil o 52 cm :) Tamam gol ofsayttı ama penaltımız da verilmedi.

Karşı takım resmen voleybol oynadı.

Serkan'ın oyundan atılması lazımdı.

Kaleciye daha 40lı dakikalarda kart gösterilmeliydi.

Uzatma dakikaları çok azdı en az +7 dk ki uzatmaların içinde de sakatlıklar oldu.

Yani hakem bugün fevkaladenin fevkinde vasattı ...

0|0
    0|0
  • Güzel oynadı gs hakkını yemeyin. Golede iyi bakın ofsaytı bozan oyuncuyu görürsünüz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...