Sınıfta sevmediğim insanlar var. bana göre çok çocuksular, ne yapmam gerekiyor?

lise son sınıfım. bu yaşa gelmişler bana göre çok çocuksular. tenefuste koşmalar cırlamalar. saçma gelıyor bana. şakalaşmak bir yana tamam şakalaşılır ama her dakıka da gulmek sırıtmak olmaz ama degılmı... kendını begenmıs kızlar sankı dunyayı onlar yaratmıs... bılmıyorum bana gore degıller ama arkadassız kalmamak ıcın uymaya calısıyorum . napmam gerekıyo.

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• "Olgunlaşmak"... Bunla mı kandırıyorsun kendini?

Validem, muzun renk değiştirmiş/karamış kısımları için "onlar olgunlaşmış, bal olmuş" derdi eskiden. Yine de yemezdim. Şimdi anlıyorum ki küçükken tahmin ettiğim gibi, oralar çürükmüş meğerse...

Başka bir açıdan bakalım. Asıl çocukluk bir an önce büyümek isteyen, olgunlaşmak isteyen, "artık ben büyüdüm" diye bağırmak değil midir? Çocuklar öyle yapmaz mı? Sende olgunlaşmışsın ya hani... Lisedesin yahu. Sende şakalaş, konuş, kaynaş, paylaş. Öyle "büyük, olgun" bayan olmak için 15-20 yılın var daha... Ben 30'undayım hala çocuk çocuk hareketlerim var, çok şükür. Ya odun gibi sıkıcı, sözde olgun olsaydım?

Kendini beğenmiş kızlara gelince. Evet. Onlar öyleler. N'apalım. Dul kalınca, kocalarından dayak yiyince, burunları sürtünce falan akılları başlarına geliyor nasılsa. Fazla kafaya takmaya gerek yok onları da.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• ne kadar yanaşsan da zararlı sen çıkarsın, çünkü senin ne zaman nerde ne düşüneceğin belli olmaz. bence seni kimse pek anlayamıyor olabilir... buda anormal değil aksine normal hatta çok güzel birşey, aklın olduğundan daha hızlı çalışıyor. söyleyeceğin birşeyi daha söylemeden eş anlamlısı olarak aklına belki de 5 8 tanesi geliyor olabilir...aslan burcu musun yoksa

1|0
    0|0
  • yaşama sevincini kaybettin sanırım..

0|0
    0|0
  • sen olgunsun sadecen yalnız takıl bırak onları onların sana ihtiyacı varsa zaten senn yanına gelirler sınavına odaklan şurda 3 ay birşey kaldı sınava umursama kimseyi kendinle takıl birkaç yeni arkadaş edin senn kafandan beraber takılın

0|0
    0|0
  • nedir bu gizli kullanıcıların çektiği arkadaş ...:)

bunu idrak edip eleştirmen hoşuma gitti ama ...

0|0
    0|0
  • hangi il veya ilçedeysen oranın il özel idaresine başvuruda bulun

dilekçe veya yazışma formu doldurarak;

Buluduğum x ili x ilçesi x okulunda eğitimimi sürdüren son sınıf öğrenciyim.. okulun yaş ortalaması büyük olsada beyin yaşı oldukça düşük.. lütfen ödenek çıkararak bahçeye park veya çocuk oyun alanı yapılmasını arz ederim de :D

0|0
    0|0
  • sana söyleyim kendinden 10 yaş büyük biriyle evlen lise biter bitmez 10 sene sonra da lise arkadaşlarını görüp pişmanlık duy bolca. Bak canım erkek geç olgunlaşır belki ama gözün olgun erkekte ise dediğim gibi en az 10 yaş fark olan biriyle evlen. Ama ilerde pişman olur musun bilemem.

0|0
    0|0
  • Bence normal olan onlar Büyüdüm sanıp havalanan sensin =)

0|0
    0|0
    • senın gıbı dusunmuyorum. anaokulunda degılım sıraların ustunden atlayacak tenefuslerde cırlayacak yaşıda çoktan geçtim.

• Ana okulunda değilsin kabul, ama onlarda çocukluk yaşını daha yeni aşmış ya da aşmamış insanlar sonucunda.. belki anlattığın örnekteki insanlar çocuksu kalabilir gerçekten.. Ama bunu problem edecek kadar da olgun olmamalı..

• bende de 50 yasında olan bır olgunluk yok zaten. yerı geldıgınde bende onlar gıbıyım. ama "yerı geldıgınde" her dakıka degıl. sıkıyorlar sadece.

• yinede böyle soyutlama kendini farkını hisettir ama o çocuk kızlarda işin gırgırında onlarda farklı bir ortamda senin gibi olacaklrdır muhtemlen lise nin yan etkileri diyelim :)

0|0
    0|0
  • free takıl. bak keyfine. olgunlaşıyorsun. her zaman liseyi okuyamayacaksın.

0|0
    0|0
  • Hep öyle olur zaten..

Büyüyün büyüyün, olgun olacağım diye kasılın bu yaşınızda; .ok var sanki..

0|0
    0|1
  • Takma boşver herkes isteğini yapmakta özgür sana daha yakın hissettiğin arkadaşlar edin.

0|0
    0|0
  • inan büyükleri de aynısı. hayat bu. kasma kendini eğlenceli ol.

0|0
    0|0
  • Sen olgunlaşmişsın ama çocuksu yönlerini kaybetme bence insan 50sindede koşup oynamalı bazen

0|0
    0|0
  • her zaman olur böyle denyolar boşver sen kendı hayatına yön vermeye bak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Boşver onları, sen cool duruşunu bozma.

0|0
    0|0
  • Hem şikayetçisin hem onlarlasın. Sende var bi tuhaflık bence

0|0
    0|0
    • aynı sınıf ıcınde baska yapıcak bırseyım yok .

• Muhatap olmana gerek yok. Yalnızlık korkusu var sadece sende. Farklı sınıflarda vardır elbet belki ordaki kişilerle daha iyi anlaşabilirsin.

• Bırak tek kal. zaten son senen. bir daha nerede görecen. Takıl tek başına ver kendini derslere. oh rahat..

0|0
    0|0
  • umursama...

0|0
    0|0
  • üniversite bitince, yani senden artık olgun olman beklendiğinde şu günlerini özlüyor olucaksın. lise son sınıf her zaman çok güzeldir. keyfini çıkar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...