Havalı nın tanımını bana yapabilir misiniz?

Çoğu zaman duyuyorum ama bir türlü anlayamaıyorum 'Havalı' sözcüğünü. Yani bir insana neden havalı dersiniz ki? Anlayamıyorum

0|0
7|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 sınıf arkadaşı düşün;

birisi son model yeni cep telefonu alır.okula getirir.çıkarır,herkesi gösterir,fiyatını sürekli söyler falan filan.

diğeri aynı şekilde telefon alır.cebinde taşır.sürekli göstermeye çalışmaz.nerede nasıl davranacağını bilir.anlayışlıdır.

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ego yüklü, yürüdüğünde ben-özgüven-abidesi-bir-insanım tavrıyla başı dik duran, giyim tarzları fazla dikkat çekici insanlardır diye düşünüyorum.

0|1
    0|0
    • Öyle insanlar hakkındaki düşüncen?

• Hep ulaşılmazı isteyen ve doymak bilmeyen insanlar.

Hayatta her zaman kaybedecekler.

Egosuz olmak ve Alçakgönüllülük akıllılık ister.

• kendini beğenmişlik yapar .. :) Burnu bir karış havadadır .. taki O topuklularla yere düşene kadardır onun havası :D

0|1
    0|0
  • 1.Herhangi bir nitelikte havası olan

2.İyi, temiz hava alan, havadar.

3.Bir işi gereğince benimsemeyen, önemsemeyen.

4.Göz alıcı, çekici, albenisi olan.

0|0
    0|0
  • Herkesle konuşmayan, kendini diğerlerinden üstün gören, genelde saçına ve giyimine özenli g.tü kalkık tipler.

0|0
    0|0
  • kendisini bişe sanan işte :D

0|0
    0|0
  • bi erkek arkadaşım bir kız arkadaşımdan için bu kız her şeye kızıyor çok havalı demişti demek ki herkesle konuşmayan sinirli gözüken direk tersleyen insanlar havalı olarak algılanıyor:d

0|0
    0|0
  • benim için havalı şunu ifade ediyor, kendini beğenen insanları küçümseyen insanlarla fazla muhattap olmamaya çalışan mütevazi olmayan benzeri..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• bana göre havalı kişi kibir sahibi kişidir.

0|0
    0|0
  • Ukala insanlara derim ben şahsen

0|0
    0|0
  • Kendini herkesten üstün gören ...

0|0
    0|0
  • çünkü lastikçide kendine hava vurdurdu

0|0
    0|0
  • kendini yüksek gören yanındakileri alçak gören herkesi ezik gören

0|0
    0|0
  • dünyayı ben yarattım sizler bir sineksiniz modun da olan yarı maymun kalmış canlı

0|0
    0|0
Yükleniyor...