En başarılı olduğum konu .... Herkes yazsın ?

En başarılı olduğunuz konu nedir ? Boşluğu doldurun:)

0|0
627

En İyi Kız Görüşü

• insan ilişkileri

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 27

• başarılı demek haddimiz değil ama kendimizce besteler yapıyoruz. birkaç yabancı şarkıcıya verdim. ama genellikle şiir ve roman işiyle meşgulüz. nasip olursa bir seneye yakın sürede kitabımız yayınlanacak

0|1
    0|0
    • Bende 9 yaşımdan beri şarkı sözüyle uğraşıyorum yabancı parçalarında var ama öylece kitaplıkta duruyorlar umarım çıkartırsın kitabını hayırlı olsun şimdiden:)

• Hedeflerin arklı o yüzden şimdilik müzik benim için sadece hobi :)

• anladım peki. :) biz yavaştan kaçalım. kolaylılar dilerim. iyi akşamlar :)

• - Otorite kurmak

- İnsanları ikna etmek

- İnsanları yönlendirmek

- Empati yapmak

- Otomobil, Bisiklet, Wsurf, Kaykay,...( Futbol hariç her spora iyi derecede hakimim)

- Çalışmak

- Anlık Kararlar vermek

0|0
    0|0
    • Baya başarılıymışsın

• Deneyim ve birikim diyelim.. Kimileri bişileri yapmış olmak için yapar. Kimileri de bişi yaparken en iyi şekilde yapmanın derdindedir.

• Tasarim ve portre ressamligi.

0|0
    0|0
  • Bildiğim her konu.

0|0
    0|0
  • Mekanik işler ,ticaret. ve cinsellik.

0|0
    0|0
  • En başarılı olduğum konu konuşmak ve türetmek :D

0|0
    0|0
  • sanırım futboll. bide ucundan kıyısından edebıyat :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0

• Resim.

0|0
    0|0
    • Bu sorunuzdan en az 4 erkek tarafından arkadaşlık teklifi geleceğine eminim.

• konuyu bılmem ama çalıştığım işte işin en iyisi olması için elimden geleni yaparım ki alacağım parayı hak etmiş olayım ve helalinden kazanmış olayım

1|0
    0|1
  • duygusal termınator.

0|0
    0|0
  • ben yazmasam olur mu?

0|0
    0|0
  • arkadaslar herkes duysunnnn benle badgalriri birbirimizi seviyoruzzzzzzz artik kimseden saklanmiycaz herkes duysunnnnnnnn yakinda evlenicez hepinizi bekliyoruz

0|0
    0|0
  • kızları kendime bağlamak tabikide tatlı dilimle

0|0
    0|0
  • mutsuz olmak. bunda ustume yoktur

0|0
    0|0
  • tabikide müzikk

0|0
    0|0
    • Müzik, motor sürmek, ikna kabiliyeti, diksiyon, çok iyi savunucuyumdurda, dans etmek her türlü dans roman havasından tutun çaçaya kadar :)

• o ıkna kabılıyetı falan onları ben yetenek olarak görmuyorum onlar bnde doğuştan var bıde özguven var bu cevaptanda anladığın gbi :) ama oyun oynnamayı beceremem ama acayip oyun havası çalarım ıyısımı ben çalıyim sen oyna .)

• elestiriyi severim ama elestirilen kisi ben olmadigim surece :))

0|0
    0|0
  • Başarısız olmak.Çok başarılıyımdır o konuda.

0|0
    0|0
  • şiirde iyiyimdir

0|0
    0|0
  • fırsat verilirse benden çok güzel komutan, savaşçı, lider olur yani o potansiyel var, şimdiki durumuma gelirse güzel resim yaparım, hikaye yazarım, metal şarkı söylerim

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    7

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...