Umudunuzu kaybetmemeyi nasıl başarıyorsunuz?

Nasıl motive oluyorsunuz hayata?

Ben ne yapmalıyım peki umudumu kaybetmemek için?

Biri bana anlatsın..

:/

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• link sen ilkönce bu filmi izle :D o aklıma geldi soruyu görür görmez.daha iyisini yapabileceğine inandığın sürece umudunu asla yitiremezsin.

"kaybedince değil pes ettiğinde yenilirsin" diye bir söz vardır.bu herşeyi açıklıyo zaten.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Başaramıyorum.

0|0
    0|0
  • anlatmakla olsaydı şaairler yıllardır anlatıyor :)

0|0
    0|0
  • tek diyeceğim şey kendine güvenmek hemde her konuda sadece bu

0|0
    0|0
  • kaybetmiyorum çünkü hayallerimi yükseltirken kademe kademe gitmeyi seçiyorum her kademe daha kolay geliyor bana ve adım adım yükselirken ben umudumu defalarca tekrarlamayı öğreniyorum :)

0|0
    0|0
  • Bu sipariş üzre olan 1 şey değil. Umudunu kaybettiğin anda dara düşersin inan.

0|0
    0|0
  • Gelişine yaşıyoz işte

0|0
    0|0
  • umudumu kaybetmemeyi başararak!

0|0
    0|0
  • House MD diye bir dizi var.İzle bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Umudumu kaybettikten sonra hayatımı bir zehire çevirecegmı biliyorum. Oysa ki şu ölümlü dünyada düşünecek olursan buna hiç gerek yok sabah gözlerini tertemiz masmavi gökyüzüne açtığında tertemiz bir nefes alıp hayata tekrardan merhaba dediğini görünce umut kendiliğinden geliyor zaten. Tertemiz bir gün bana doğduysa yiyecek hala bir ekmeğim varsa şu dünyada bir gün bana daha doğduysa çok şükür rabbime der hala umudum var ki rabbim baba gün gösterdi derim ve ona dua etmeye ona dayanmaya devam ederim

0|0
    0|0
  • en çok yaradana sığınırım bu gibi durumlarda... bol bol dua ederim...

güçlü olabilmek ve başarabilmek için...

bende işe yarıyor...

0|0
    0|0
  • mesela çok sevdiğin insanları getir aklına bn böyle tutunuyorum ve umudumu kaybetmiyorum

0|0
    0|0
  • Umutlarımı ben kaybetmiyorum onları çalıyorlar..

0|0
    0|0
  • Olacağına inanacaksin tüm kalbinle.Tek yolu bu

0|0
    0|0
  • yeni planlar

0|0
    0|0
  • yıkılıp kalkıyorsun .tekrar ve takrar .anlıyorsun ki başka oluru yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...