Fenerbahçe'lilier Beşiktaşı yenmekten sıkılmadık mı?

Fenerbahçe'lilier Beşiktaşı yenmekten sıkılmadık mı?

Neden hep yeniyoruz neden? :)))

0|0
6|15

En İyi Kız Görüşü

• sıkılmadık sıkılmadık :)))

1|1
    3|3

Kızlar Ne Diyor 5

• Galatasaray'da sizi yenmekten sıkılmadı. :)))))))9999999999999

0|5
    2|1
    • bi yürü git

galatasarayı yenilgi manyaa yaptık zati :d

• galatasaray mı? hangi takımdı o? çıkaramadım... hmmm sanırım 6 kasımda 6 attığımız takımdı... haa evet evet 11 senedir Kadıköy'den eli boş dönen takım...

• Fazla konuşmayın.@destroyer siz 6 atmış olabilirsiniz ama biz size 7 attık ne çabuk unuttun?

• yenilen pehlivan güreşmeye doymazmış o sebepten.

0|0
    0|0
  • Sıkılınır mı yaa :))

1|1
    2|2
    • aaaaa friviç nereye gettin gız sen

hoşgeldin :)))

• olması gerekeni yapıyoruz diyelim =)

ama şu derbilerde karşı takımın taraftarının stada alınmaması çok saçma...kınıyorumm.

0|0
    0|0
  • kalecimizi kırmızı kartla oyundan atmıyor hakemler. biz sizi kalecisiz yenmekten zevk alıyoruz. kaleci ile yenmek tad vermiyor artık:))) kapak oldu sanırım ne dersin:))

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Şike yapmaktan bıkmadınız mı lan fenerliler?:) Geçen sene Kadıköy'de açtığımız pankart. Biz bişey söylüyorsak, bildiğimizdendir :) link

2|2
    1|0
    • şikenin babasını siz yaptınız ..tayfur abine sor

• Tarihe ilk şikeciler derbisi olarak geçtiniz lan. Fb-Bjk şike derisi sonucu 2-0. Tüm dünya gülerek izledi.

• Yaş kaç? Futboldan anlamadığın ortada. Sor büyüklerine Japon Bayrağını anlatsınlar sana.

Hepi topu toplam yapılan maçlarda 2 galibiyet öndesiniz diye saçma sapan bir yorum yazmışsın.

Futbol futboldan anlayan taraftarla güzeldir. Futbol cahili insana muhatap olmak bile vakit kaybıdır.

0|2
    0|0
    • Japon bayrağını ilk biz tasarladık, Ligin ilk maçında Galatasaray Fenerbahçe'yi 2-0 yenmiştir tarihte, ve kızlıklarını zevkle bozmuştur. o gün bugündür şikelerle bi yere gelmeye çalışıyor bu bekaretsizler link çarşafa leke sürüldü bi kere

• bıde konusuyo fenerliler sucları gunahlarından buyuk şikeciler...:)) bızı yendınız de noluoo edırnenın otesınden bı kupanız yok daha ...sıkecı bı baskanınız var gurur duyunnn olur mu hadı bb

0|1
    0|0
  • Derbi tarihinde her iki takımıda içeride dışarıda yenen Beşiktaştır 2002 seneleri ayrıca galibiyettede 2 galibiyet öndesiniz neden abartıyorsunuz nedir bu fesatlık

0|1
    0|0
  • Anlaşılan Bazı Arkadaşlar Hala Beşiktaş İle Fenerbahçenin Arasında Rekabetin Devam Ettiğini Sanıyor Ama O Rekabet 17.04.2005 Tarihinde Beşiktaşın Fenerbahçeyi Kalecisiz 9 Kişi Yendigi Maçta Bitti Ne Zamanki Fener Beşiktaştası Kalecisiz Yener İşte Ozaman Rekabet Tekrar Başlar...

0|0
    0|0
  • küme düşceniz diye beşiktaş size moral desteği sağlamış olabilir.. ben bi gs ve bursasporlu olarak sarı lacivertli camiaya artık saygımda kalmamıştır bitarafı yemeyince şikeye başvuran teşvik primi havada uçuşturan ve embesil bi takımdan farkı kalmamıştır saygının bittiği yerde başlayan bir takımdan ne hayır gelşr

0|0
    0|0
  • Bizde sizi yenmekten sıkıldık açıkcası. Not: Bir SAMSUNSPOR'lu.

0|0
    0|0
  • Bız bunları her sene yensekte yetmıyor arkadas galatasaraylılar 10 yılda 2 galıbıyet aldı genede susmuyorlar unutmayın asla fb yıkılmaz bız varız bız 12. Adam.

1|0
    0|0
  • fenerliyim ama belli olmaz bir onlar yener bir biz yeneriz maçı izlemedim yorum yapamıyorum

0|0
    0|0
  • bazen olanlar alışkanlık yapar sıkılmazsın, bazen sıkıldığın olaylar ezeli rakiplerinin taraftarları her mücadele öncesinde size şöyle 3 atarız böyle 5 yaparız demelerinden sıkıldığını gösterir... ama ne mutludur ki her film mutlu son ile biter...

0|0
    0|0
  • bi vatandaşta galatasaryda sizi yenmekten sıkılmadı yazmışş :DDDD hahahaha muhaaahahahaha zuhahahahaha ben olsam bu gaftan sonra intihar ederdim :DD bu utançla yaşanılmaz :D:D:D

0|0
    0|0
    • valla yaa adam dedesinin zamanını hatırladı galiba yazık :))

• samsun beşiktaşın intikamını aldı=)))

0|1
    0|0
  • hala liseye gidiyor olsaydım senle laf dalaşına girerdim emin ol :)

0|1
    0|0
  • fenerbahçe sevinsin biraz 6 ay sonra UEFA binecek tepesine :)))

0|0
    1|0
  • biraz dan beşiktaşlılar ı holigan olarak görebilirsin:))

0|0
    0|1
Yükleniyor...