Hoşlanmadığınız birisiyle konuşur musunuz ?

Hoşlanmadığınız birisi var ama o sizden hoşlanıyor ve bunu size söyledi.Arada bir mesaj atıyor konuşuyorsunuz arkadaş olarak.Benim başıma geldi böyle birşey kızın benden hoşlandığından emin olabilmek için üç dört ay bekledim.Şöyle diyeyim bu süre zarfında sürekli bakıştık ve göz göze geldik.Ama o sizi kabul etmedi.Şimdi asıl konu şu ben buna söyledim kaç kez istemiyorsan mesaj atmıyayım rahatsiz etmek istemem seni dedim ama yok istemesem cevap vermezdim mesajlarına dedi.Yani amacını anlayamadım istemiyorsun madem arkadaşlığı da kes beni daha fazla umutlandırma.Biliyorum beni kırmamak için söylememiş olabilir ama daha önce söylemiş olsaydı bu kadar üzülmezdim.Şimdi ise üniversite için başka şehire gidiyor.Şimdi ben ne yapacağım hiç bilmiyorum.Belki bir gün gider orda karşına çıkarım aklımdan geçmiyor değil :(

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• Kişiye göre değişir ama malesef seni kırmamak ve üzmemek adına da istemiyorsada istiyormuş gibi görünebilir bunu sana söyleyemeyebilir çünkü böyle bir kız arkadaşım vardı söylemiyordu ben seven insanın daima bir şekilde senin yanında olabileceğini düşünenelerdenim bahanelerin arkasına sığınmaz

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim cevabın için ama işte aslında işin gerçeğini tamamen bilsen o zaman daha farklı yorumlayabilirdin de

• dinlerim elbette neden olmasın

• tamma ekliyorum o zzaman teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 2

• Acik acik konusmalisin.

0|1
    0|0
    • yani açık derken ben söyledim ona ondan hoşlandığımı daha ne kadar açabilirim ?

fikir verirsen sevinirim ben daha acemiyim yani ilk defa bir kıza açıldım.belki beceriksizliğimden kaybettim :(

• öyle diyelim artık yapacak birşey yok hayırlısı olsun teşekkür ederim sanada

• Rica ederim

• sadece arkadaş olmak istemiş demekki. bir de açık açık söylemediysen niyetini normaldir.

0|0
    0|0
    • tam manasıyla söyleyemedim ama hoşlandığımı biliyor.ama anlamıştır diye de düşünüyorum niyetimi ?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...