Hadi Uygulama Önerelim :))

Beğendiğiniz uygulamalar neler işinize yarayan :)

Shazam var çok sık kullanmasam da yolda duydugum müziğin adını öğrenmem de faydası oluyor.

Andoid clean master yeni indirdim ama güzele benziyor

Kim Arıyor da faydalıymış öyle duydum en azından beni kim ne diye kaydetmiş diye bakmıştım

Candy Crush Saga güzel oyun sarıyor Temple Run'da :) Başka önerileri olanlar :)

Güncellemeler:
Kaave Falı var bugünkü eğlencem mesela sırf ona bakmak için kahve içtim içtirdim resmini çekip yorumlattım :) Ücretsiz bir uygulama :)

Bir de bir uygulama vardı mesaj gelince bir kutuya gidiyormuş mesajlar bölümünde gözükmüyormuş neydi o ya :(

Fotoshop önerisi de alabiliriz :)

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• CIA=Aranan numara ve gizli numara bilgileri için

TrackID=Hoşuma giden bir parçanın kime ait olduğunu bilmek için

El Feneri= Karanlık ortamlarda flaş ile ortalığı aydınlatmak için

DS Battery Saver = Telefonun tuş kilidi kapalı olduğunda internet bağlantısını kapatır, açık olan uygulamaları sonlandırır ve telefonu tuş kilidi açıncaya dek derin uyku modunda tutar. Sonuç şarj süresi uzar.

History Eraser= İsteğe göre tek bir dokunuşla arama kaydı, mesajlar vb diğer uygulama geçmişini siler.

1|0
    0|0
    • DS iyiymiş de whatshapptan mesaj gelmez o zaman ben açana kadar :/

Erkekler Ne Diyor 4

• ACR Call Redorder

yaptığın konuşmaları kaydeden bir uygulama.bu uygulama hatırlama konusunda sıkıntı çekenlere,sağlamından bir kanıt göstermek isteyenlere tam biçilmiş kaftan.

1|0
    0|0
  • senı kım ne dıe kaydettıgıne baktıgın program ıyımıs laaa :D ben wındows phone kllanıorm ama o programı ıstıyom uleen bananneee :S

0|0
    0|0
  • ayıp oluo ama wp için bı b*k yk andrıodler brda paylaşıo program önerıyo ohh..

0|0
    0|0
    • zamanında bende oviden çektim :) En iyi en dayanıklı telefon nokia ama gel gör ki marketi çok kötüydü :)

• Oviden cekmedm ama wp den cekıorum lanet olasıı..

• hahah bir dahakine android telefon alırsın ders olmuş olur sana :)

• Anti-Virus yükle.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Hd film izle,hd dizi izle,kelime avı bende fotoğraf için efekt montaj oki üç resmi birleştireceğim güzel bir uygulama arıyorum

1|0
    0|0
    • aa evet bende arıyorum ya :)

• anladım ben seni.şimdi sadece onun sesini çekmiş olsak,veya onun evine bir ses kayıt cihazı yerleştirmiş olsak sana hak veririm.ama bu,seninde özel yaşamına girdiği için bir sorun olmuyor.o yüzden lütfen böyle konuşma :)

• Googleplay asdasdss

1|0
    0|0
Yükleniyor...