Aldatıldıgınızı ögrenseniz ne yaparsınız?

ben hemen yüzüne vurmam önce vicdan azabı çektiririm ondan sonra elimden ne geliyorsa yaparım tabi kızın saçını başını yolmadan bırakmam :))

0|0
10|9

En İyi Kız Görüşü

• silahım nerede laaa

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• aldatıldım.ilk sevgilimin telefonunda mesajlar yakalamıştım. 2 senelik bir ilişkiydi. telefonunu aldım çantasından zorla. tabi bu ağlamaya başladı ben daha çok kıl kaptım :) mesajları okudum bir iki tane. sinirim tepeme çıktı tabi. devam etmedim okumaya. kız ben seni seviyorum nolur bırakma beni falan dedi. bir şeyler söyledim bağırdım çağırdım ( küfür kullanmıyorum ) bir yerlere yumruk atmışım tekme atmışım. elimi ayağımı bir hafta kullanamamıştım. bastım gittim sonra kızın yanından işte.

1|0
    0|0
    • aldatan kişiye geri dönülmezki dönülsede eskisi gibi olmaz yine sonu ayrılık olur ama ben ögrensem önce vicdan azabı yaşatırıp bilmemiş gibi yaparım o kızı buldummu işi biter zaten

• buluştuğumuz gün olan bir olaydı benimki önceden böyle bir şey sezinlemedim yani. her zaman telefon masanın üstünde dururdu o gün hep cebinde tuttu telefonu. bende telefonunu istedim gün sonunda. vermedi kıllandım. zorla aldım işte. ders alıyoruz bizde ne yapalım. 2 seneme acıdım sadece birde kendimden çok sevdiğim için onu kendime çok kızmıştım o dönem :)

• gerek duymam basarım tekmeyi ama öncesinde hakaret içermeksizin kullanacağım darbeli sözler olur elbette.

1|0
    0|0
  • çok fena bir intikam alırım yani eşi benzeri görülmemiş olur

1|0
    0|0
  • İtle çuvala girmem.

1|0
    0|0
  • Farketmemiş gibi yaparım bende onu aldatırım keyfini çıkarırım yani gözünün önünde kızlara yavşarım kızdığında takmam :D

1|0
    0|0
  • Siktir ederim.

1|0
    0|0
  • Hiç takmam bile

1|0
    0|0
  • tehog iş bitmiş sacını yolsan ne fayda

1|0
    0|0
  • suç üstü yakalamak için elimden geleni yaparım suç üstü yakalayınca zaten yeterince pişman olur

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Direkt ayrılırım zorlamam,uzatmam tarzım değil.

2|0
    0|0
  • Hep birlikte bir şeyler yapmayı teklif ederim, sinemaya bilet alıp dostluğumuzu pekiştiririm.

Evet okuyan, ben de öyle düşünmüştüm.

1|0
    0|0
  • :) kıskandığımı belli etmem kızı felanda yolmam.. ALLAHINDAN BULSUN :)

1|0
    0|0
  • ayrılırım.. kısa ve net

1|0
    0|0
  • Allah a havale ederim.

1|0
    0|0
  • söylediklerin basit kaçar yapacaklarımın yanında.

1|0
    0|0
  • Herkes kendine yakışanı yapar der giderim

İtle çuvala girilmez

1|0
    0|0
  • ayrılırım.

0|0
    0|0
  • hiç bişi yapmam

0|0
    0|0