Nereye Gider Bu İşin Sonu?

Çok yakın bir kız arkadaşım var. Onu öz kardeşimden ayırt emiyorum fakat konuşmalarımızı kimse arkadaş konuşmasına benzetemiyo örneğin bir kesit sunayım size:

BEN: 'Bir erkekten ne beklersen verebilirim sana. Güvenilir bir dost, kıskanan bir abi, dövebileceğin kızabileceğin saçlarını oynayabileceğin bir kardeş, koruyup kollamada bir baba, her şeyini anlatabileceğin bir arkadaş ve en kısadan her şeyin olmaya talibim. Aslında ben bunların %99,9unu yapıyorum sana hem de fazlasıyla... Ben olursam -ki her zaman olacağım- senin başka hiç kimseye ihtiyacın olmaz. Ben buna eminim sen de emin ol. Ben hep yanındayım ve kimseye ihtiyacın yok.

Benim canım kardeşim,

Seni çoook seviyorum hem de dünyanın en büyük kalpli canlısı olan mavi balinanın bile kalbine sığmayacak şekildee ¦¦¦ ¦¦¦ ¦¦¦ :*****!

O: 'Kuş ozgur hayvandir haklisin. Ama ben senin ciftliginde ozgur olmak istiyorum. Sadece senin.. Diger ciftlikler diger kralliklarr diger ulkeler emin ol umrumda bile degiil. Sadik kopisimlee o ciftlikte ozgur olmak istiyoorumm. Hem de sonsuza kadaar.

Canııım. Ben sana bir defa yalan soyledim sadece. Ve bu yalan falan degildi gercekten. Karizmatik kardesimsin beniiiim. Dunyanin en yakisikli en karizmatik en tatli en sempatik en komik en zekii kardesisin hem de Iyii ki varsinn bebegim.'

Sizce bu işin sonu nereye gider?

0|0
4|0

En İyi Kız Görüşü

• bu böyle gitmez ki kızımız kendini çoktan kaptırmış galiba sana. ve eğer sen bu kız için bir erkekten istediğin her şeyi verebilirim diyorsan sevgili de olabilirsin. bence dost diye pek takılmayın sevgili olun mutlu mesut yaşayın heme bu kadar seviyosanız evlenirsinizde oh mis.

0|0
    0|0
    • Ama sürekli kardeşim de diyoruz

• ohoooooo masallah :D sen beni bir ekle ben sana bir kaç şey söyliycem

• Söyle bakalım :DD

Kızlar Ne Diyor 3

• cok ilginc bir arkadaslık doğrusu pardon arkadaşlıkmı dedim :D karar veremedm ilişkinizin ne olduğuna

0|0
    0|0
    • Ben bile çözemedim boşver :D

• Siz evlenir çoluk çocuga karışırsınız diyim .kardeş dedigin birine bebegim canm hep ben varim cart curt yok arkadaş benim sevgilimin böyle kardeş dedigi biro olcak bu tarz konuşcaklar cinayet çıkar

0|0
    0|0
    • Abartmasan

• hiçde abartmıyorum ne labalilik o öyle canım bebegim falan git Allah aşkına kardeş kardeşe bebegim vesayre dermi nerde yaşıyosun sen ya sabır

• ne la bu ne kafa yaptı sizde bu kadar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...