• Sor
  • Bence

Hayatımızın her yerindeki topuklu ayakkabıların tak tuk seslerine çare yok mudur?

Adeta hayatımızın bir parçası haline gelmiş olan, topuklu ayakkabıların tak tuk seslerinin bir çaresi yokmudur dostlar? Ofislerde, alışveriş merkezlerinde, caddelerde, sokaklarda, sağda, solda, her zaman ve her yerde ortamların bir parçası olmuş olan, tak tuk seslerini çikaran topuklu ayakkabıları giyen kizlar, öncelikle soralım sizlere:)) yaa allahınızı severseniz, taktuk sesi çıkarmayan topuklu ayakkabı yokmudur şöyle dipi plastik falan, yada bunlara susturucu takılmıyor mu:) yada bir çaresi varda siz mi tercih etmiyorsunuz. Düşünsenize işyerinde veya başka bir yerde 5 dakkalıgina arazi bile olamazsiniz.Bazen sesleri yakında gibidirlerama arkaya dönüp bakıldığında bir dünya mesafeO yakındaymış gibi olan sesler olmasaydıVarsın olsun kainat kadar mesafearkadaşlar kısa şiirimle dalga geçmeyin 2 dakikada o kadar oldu;)Şimdi bu konudaki düşüncelerinizi alalım

Güncellemeler:
Hatta günümüzde bu seslerin çeşitleri artmıştir. Tık tık, tik mik, pat, tak gibi sesler sadece bi kac tanesi:)
Arkadaşlar birde bi kaçtane topuklu ayakkabili kiz beraber yuruduklerinde adeta çatışmanın içinde saniyorum kendimi.

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• link bunu giyersek ses çıkarmaz ama bunu giynce de çekici görünür müyüz ?

• Onu giyince gümm gümm diye ses cikar daha kotu olur:)

• tamam sana şarkı armağan ediyorum dinle biraz :) link

• Makbule geçti

Kızlar Ne Diyor 15

• ayağımda topuklu var vura vura geziyorum oh olsun :)

• Yollar delik deşik oldu hep sizin yuzunuzden:)

• Ben çok seviyorum o sesi

• Dogru
      tonu ayarladigin surece

• Evet abartıya kaçmaması lazım

• ben seviyorum o sesi :))

• Peki giymeyen sever mi

• sikayetci olana rastlamadim etrafimda henuz :)

• Bende şikayetçi olacaklarını danmiyorum
      sanirim sorun bende:)

• bayaa bayaa kafa yorup oturup uzun uzun yazmışsın ya bu konuda ben de ona şaşırıyorum:)

• Aninda şiir bile yazdim:)

• Öncekileri Göster
    • Arabamın taksitleri bitti, psikolojim duzeldi sayilir, tuzumda iyice kurumak üzere:) başka derdim kalmadi:)

• oh oh ne mutlu sana vallaha ama yaa:)

• hahahha son güncellemene bittim yaaaa :D :Do sesten bende nefret ediyorum ve mümkün oldukca eğer topuklu ayakkabı alacaksam tak tuk etmemesine özen gösteriyorum çünkü gerçekten çileden çıkarabiliyor insanları

• Yok aslinda insanlar rahatsiz olmuyor. Bu sese aliskin olan birisi, bu sesi duymadiginda rahatsiz oluyor.

• Güncelleme iyimiş. :) malesef yok ya.. çok sessiz bi ortamda şahsen kendim giydiğimde bile o sesten rahatsız olabiliyorum ama gürültülü ortamda pek duyulmuyor

• O ses, sessiz bir ortamda butun dikkatleri çekmeye yetiyor

• Öncekileri Göster
    • Haklisin ama bazen hüsrana uğramak olmasaydi süper olacakti:)

• yani evet beklentin daima yüksek olmamalı bu yüzden.

• Aslında bende o sesten hoslanmıyorum :D

• Aslında ben pek rahatsız olmuyorum ama o ses içinde çildirmiyorum.

• Hayrola ayakkabı üretimine mi başlıcaksın.

• Ses çıkarmayan topuklu ayakkabi distribütörlüğüne soyunmadan once nabız yokliyim dedim:)

• iyi yapıyosun rasgele

• Tsk

• merhaba tanıştırayım o ses kadın sesi..

• Kadınlar, sesleriyle bizi yildirmaya çalışıyorlar

• Öncekileri Göster
    • :)

• O sesi dinlemek için para bile öderim!... Karışmayın, giysinler. Kadın dediğin topuklu giyecek arkadaş.

• sound of noise izle tavsiye ederim :)

• İşi sanata dokmusler:)

• müthişler ama ritimler çok güzeldi.

• ben fark etmiyorum bile:)

• Çevrendekiler icin ayni şeyi soyleme sakın

• Asıl çevremdekileri fark etmiyorum zaten:) benden gelince acaba etrafımdakiler rahatsız oluyor mu diyorum başta sonra alışıyorum:)

• Çevredekiler bu sesi duymadiginda rahatsiz olur bence
      arada cevrendekileri rahatsiz edebilirsin:)

• O sesi seviyorum.

• Ben sevmiyorum demiyorum ama işte

• tak tuk forever :D

• Kabus

• +1 Katılıyorum

• bizim burda çok fazla olmuyo ama ist da her zaman ses vardı ya

• İst dediğin bizim burası, her ritim ses çikarabiliyorlar sağolsunlar:)

• topuklarına sıkalım.

• Bence topuklarını alalım

Erkekler Ne Diyor 10

• camilerdeki takunyalar gelir aklıma hep..

• Her türlü sese ihtiyacımız var .

• Vitamin gibi yani:)

• Küçükken arada babanennemde yatardık. Kurmalı saat geçe bıyunca tık tık ederdi. Ananemde de öyle..Aslında bizim evde de durum öyleymiş ama bizim odamızda olmadıı için bilmiyormuşuz. Tabi babannede yatınca salonda yattığın için duyuyorsun.kısaca o "tık tıklar" teknoloji nedediyle bugn duyulmasa da "zaman geçiyor ey fani" diyordu bize.dinlemesini bilirsen bu kadınların topukları çok sey söyler sana.."tık tık tık tık" zaman geçiyor ey fani. Biran önce ulaş o kadına. Bir an önce ulaş. Onu mutlu et..ve evine davet et..yatak odasına girdiğinde topuk sesleri duymazsın.zaten kadının içindeyken zaman durur ey fani..o sesi dinle...sana çok şey anlatıyor...

• Şiir olayı iyiymiş, demek bu kadar dertlendin :D..Bu arada ofislerde ki o topuk seslerinden bende nefret ediyorum...

• Eyvallah

• O ses bende endorfin salgılıyor.O sesi duyunca bir mutluluk geliyor bana.Nedenini bilmiyorum.Bir kadına en çok yakışan objedir topuklu ayakkabı.Ve o büyüleyici ses terapi gibi geliyor bana.Kızlar; topuklularla vura vura yürümeye devam :D

• Bana seksi geliyor o ses

• ben sesini duyunca victorıa secret mankenlerinden biri geliyor diyorum*bi bakıyorum fosss...yani bu şey gibi bütün arabalarda ferrari sesi çıkması gibi bişey

• altına kaucuk veya yumusak bı malzeme yapıstır kesılsın dıcem ama o ses hatun demek bence bırak oyle kalsın :)

• bazi sahnelerde muzigi ayakkabi sesleri bastirmasin diye genelde kiz arkadaslarin topuklu ayakkabilarinin altina ince bir lastik cekiliyor. hem ses cikmiyor, hem sahne parkesinin canina okunmuyor hem de kaymiyor :)

• O sesler, bulunulan ortamın kaliteli olduğunu gösterir biraz..Allah, kulağımızdan eksik etmesin.. link

• Orası öyle hatta ortamin kaliteli arttikca bu seslerde artıyor.
      +

• Kaliteli ortam sözü geçince emrahın filmleri geldi aklıma...

Yükleniyor...