Metin2 oynayan var mı?

Merhabalar herkese ben Metin2 oynuyorum çarımda bu link <3 oynayan varsasize bir sorum var sizce şamanda çan mı iyi yelpaze mi?

0|0
3|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• metin2 yi 2003-04-05 zamanında oynamayanlar hiç bir zaman asıl tadını bilemezler yabanı köpeklerdeki partiler,gm nin aramızda dolaşması daha neler anlatamam o zevkleri

0|0
    0|0
  • yıl olmuş 2013 ...

0|0
    1|0
  • Birtürlü sevemedim bu oyunu :D gel senle mario oynıyalım daha iyi :D

0|0
    0|0
  • o senin şamanına bağlı ejderha gücümü olcan iyileştirme mi ?

0|0
    1|0
  • gizli dostum hesabın silinmediyse birşeyler göstermek istiyorum

0|0
    0|0
    • kötü birşey değil göstermek istediğim oyunla ilgili birşey cevabını bekliyrum

• eski bilgisayarımı karıştırırken kafama takıldı eski fotolarıma göz attım 2005 li senelerde metin2de çektiğim fotoğraflara rastladım yaptığın münasebetsiz yorumdan dolayı (Sallamış işte.) burda gelip buraya göndermek istedim 2003 senesine dair fotoğraflarda vardı ama onları bulamadım link fotoğrafta tarih gözükmüyor malesef ama orda açık olan multihack 2.7 hilesinin ne zaman kullandığı tarihe bakarsan ve de o resimdeki bazı noktalara dikkat edersen

• eski olduğunu görüceksin anlatabilmek istediğim şu senin güttüğün koyun kadar benim sevdiğim çoban var biz dönerken siz geliyordunuz bir fotoğraf daha paylaşmak istiyorum link artık bu fotoğrafı çercevelettirip duvarınamı asarsın yoksa bilgisayarda masaüstü resmi mi yaparsın bilemem ama bakıpta beni hatırlıcağına eminim eğer fotoğraf sana inandırıcı gelmediyse bana ulaş sana her türlü yöntemle kanıtlarım eski oyuncu olduğumu canım :)

• Kac yildir oynuyorsun merak ettim.

0|0
    0|0
    • Bu karakterimi 2. Oyunu 5.

• Hep öyle olur zaten. :)

Kim hangi karakteri kullaniyorsa gözünde o 1. dir. :)

Sıkılmadin mi artik oynamaktan?

Ne kadar para harcandi 5 sene boyunca? Kac milyar? :))

• Sıkılmıyorum hem muhabbet ediyoruz hem oyun oynuyoruz :)

• kardeşim olsa yanımda sana cevap verirdi oda metin 2nin hastası

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...