Ahınız tuttumu hiç..? size yaşattıklarını yaşayanı gördünüzmü arkadaşlar..?

etme bulma dünyası kimsenin ahı kimsede kalmaz derler..şimdiden teşekkürler...

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

• evet tuttu hatta uzun süredır buna sahıdım hatta cok uzakta tutsa bıle nasıl haberım olcak dıyosun ama Allah sana onu öyle bı gösterıyorkı şaşıp kalıyorsun

0|1
    0|0
    • nasıl bir olaydı anlatabilirmisin..?

• biraz uzun bı olay.cok sevıyoduk uzun 4yılbırlkteydk bıanda bıseyler oldu hem ayrlmak ıstemıyodu arıyo aglıyo sızlıyo hem ayrılıyodu anlam veremedk arkdslarma psman olucanı söluyodu ama yınede yazık ettı herseye snra ben cok acı cektım bıgun ruyamda evlendını gördum ve aynı gun kalktım facete şüphelendgm kızı buldum fotolarını gördm evlenmsler üzüldm tabı o kısı olmasına..sonra bı yıl gectı bana mesajlar gelmye basladı benden haber almaya calstnı anladm pısmnlklardn bahsedyrdu 4 yıldr falan devam

• sonrasnda yenı ögrendm boşanıyrmus

Kızlar Ne Diyor 15

• Ahım hiç tutmadı, haklı olsam bile hep bana geri döndü artık bu işlerden elimi eteğimi çektim

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum haberim yok

1|0
    0|0
  • Basit bir şey ama evet. Tüm hocalar bana takıktı, ama kötü banada değil yani aynı gün benden başka saçını kestiren var bunlar sadece bana laf atarlardı falan, tabi yandan da hihihihihihi yapardı mal kankam, sonra onunda başına geldi hemde iyi bir laf sokmuştu hoca.

0|0
    0|0
  • evet kalmadi ama bazilarinda kaldi belkide zamanla onlarada kalmaz.

0|1
    0|0
  • Tuttu .

0|1
    0|0
  • Birisi bana etmişti, tuttu. sevgilimden istemeyerek ayrıldım, ben de sevgilime ettim o da şimdi sevgilisinden istemeyerek ayrıldı -.- oh canıma değsin.

0|0
    0|0
  • kimseye ah etmedim korkarım.

0|0
    0|0
  • hep tuttu ve hiç pişmanlık duymadım

0|0
    0|0
    • anlatabilirmisin..?

• nişanlımdan önceki sevgilim beni aldatmıştı. aynını senin ailende yaşasın aynı acıları ceksınler dedım. ve bir hafta sonra evli kız kardeşi aldatılmış kocası kolundan tuttugu gibi kapının önune koymuş küfür edip yollamış cok zorlu dönemler yaşadılar hiçte üzülmedim.

• Bir kere ah ettim, o da tuttu mu tutmadı mı bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • ah beddua etmem dua ederim utansın :D

0|1
    0|0
  • cok istedm ama tutmadi

0|0
    0|0
  • Ah etmem ki tutsun

0|0
    0|0
  • tuttu hem dde öyle bir tuttu ki

0|0
    0|0
  • Tabiki dogru kimsenin ahı kimsede kalmıyor

0|0
    0|0
  • evet çatır çatır tuttu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Tuttu hep tutar.

0|1
    0|0
  • kimseye beddua etmem bazen bir sinirle söylerim ama hemen geri alırım sözümü çünkü beddua etmek iyi birşey değil.Allaha havale ederim ben en güzelide bu bence,kimsenin hakkı kimsede kalmaz.

0|0
    0|0
  • Ahım tuttu. İlk evlendiğimde sitede boş lojman olmasına rağmen eşimi ve beni misafirhanede 4 ay yaşamaya mecbur eden DSİ Bölge Müdürüne ah ettim.Sonrasında şantiyedeki prefabrik lojmanlara taşınmak zorunda kaldık. Sonra askere gittim. Ben askerdeyken eşim telefonla Bölge müdürünün trafik kazasında öldüğünü kazada cesedinin paramparça olduğunu söyledi. O akşam takımdaki arkadaşlara karpuz ziyafeti çekmiştim.

0|0
    0|0
  • bilmiyorum hi

0|0
    0|0
Yükleniyor...