Eski sevgilim beni, bana göre bence aldattı tekrardan dönmek istedi

Eski sevgilim ayrıldıktan sonra başkasıyla takıldı ve benle konuşmaya başladı onunla takılırken benle tekrardan başladı, aradan 1-2 hafta geçtikten sonra biraz kendime gelmek istiyorum diyip ara vermek istedi bende tamam dedim. Sonra o takıldığı çocukla tekrardan konuştu, ben bunu net üzerinden yakaladım ona bunun sebebini sorduğumda o takıldığı çocuğun ona durmadan mesajlar attığını aralarındaki şeyi tamamen bitirmek için ona yazdığını söyledi, yani konuşarak onu benden uzak tutmaya ve ilişkimiz için sorun olmasını engellemek için böyle birşey yaptığını söyledi. Ben onun beni aldattığını düşünüyorum o ise bu kanıda değil. Hala mesajlar atıp dönmek istediğini söylüyor ben ise reddediyorum sizcede aldattı mı ve ben doğru mu yapıyorum?

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben de aynı seyı yasadım bence kesınlıkle dönme bir ilkişkiye tekrar başlamak cok sakıncalı bunu ben yaşadım onun yaptıkları sureklı senı rahatsız edecek .boşver abı hayatta sana kız mı yok .sana deger verenı sev boyle ıkılem yapan ınkızlardan hayır gelmez.uzme canını

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Yarısına kadar dahi okumadım ama başından anladığım kadarı ile bu kızdan birşey olmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...