Beşiktaş bu sene tam bir fiyasko mu?

Beşiktaş bu sene tam bir fiyasko mu?

Hakikaten sadece bugün yenildi diye değil 3 maçta 0 puan yazık günah yani.

0|0
15|22

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• İstanbul' da Beşiktaş' ta oturuyordum bir dönem. maç zamanları semtin içini sizlere tarif edemem görmeniz ve yaşamanız lazım. Bu kadar yaratıcı bu kadar büyük ruha sahip taraftar olamaz... maç saatide stadın o sesi kaç km ötelere gider. ben bu çoşkuyu, bu ruhu hiç bir yerde görmedim... ve her gördüğümde takımımla bir kez daha gurur duydum... hele ki ezik fenerliler her beşiktaşa geldiklerinde denize dökülürlerdi..daha sonra ankara ya taşındım ama o günleri asla unutamadım..özellikle deniz müzesinin oradaki köprüdeki şu sözü: Beşiktaş Şereftir, Şeref Beşiktaştır... belkide tüm ailemin beşiktaş üyesi olmasıda bundandır ve bizleride böyle beşiktaşlı, beşiktaş duruşuna sahip yetiştirmleride bundandır...unutmamak lazım beşiktaş her zaman büyük beşiktaştır. bunu da atlatacaktır...

0|1
    0|0
  • Fenere bu gece yenildiler ama hayat bu.Yenilmeden zafer olmaz

0|0
    1|0
  • Fenerliyiz diye eksi verenlere selam olsun ...

2|1
    2|5
  • Bu başkanlar birşey olmaz tez zamanda ondan kurtulmamız lazım .

0|1
    0|0
  • Fiyaskoo

1|0
    1|1
  • Olsun Beşiktaş candır.

1|2
    1|0
  • Bence bu sene, Türk futbolu tam bir fiyasko.

0|0
    0|0
  • BESIKTAS OYNADI FB GOL ATTI :) yedek takimla ciktik sahaya..6 eksikle.harikaydilar..

0|3
    2|0
  • taraftarı çok üzdüler son 3 maçta çok hayal kırıklığı yaşattılar yazık bizede ama güveniyoruz dünyanın en iyi taraftarları seçiliyoruz bize bunu layık görüyorlar

yinede beşiktaşlıyız biz

0|1
    1|0
  • Beşiktaş bu sene çok kötü. Tuttuğum takımı böyle görmek çok üzüyor.

0|1
    0|0
  • bir beşiktaşlı olarak...sorun yok yaniii .. çnmzdeki maçlara bakıcazz napalımm..gvenmz tam

0|0
    0|0
  • Fiyasko tabi

0|0
    1|1
  • Beşiktaşı bilmemde Galatasaray candır canandır <3

0|0
    2|1
  • hımm bilmem

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Millet haftada bir maç yaparken Beşiktaş 3 maç yaparak geldi. Bunun sonucunda sakatlıklar formsuzluklar oldu buna rağmen bulunulan yer kötü değil. Playoff sistemi uygulanıyor ligde bunu unutmamak gerek. Bunun yanında oyuncular aylardır paralarını alamıyorlar. Bu adamlar profesyonel oyuncu parasına bakar ihmal etmeyeceksin. Diğer bir durum Beşiktaş'ın başkanı Beşiktaş'ı bıraktı Fenerbahçe'ye başkanlık yapmaya başladı. Camiada bu huzursuzluk yarattı. Beşiktaş bunca dezavantaja rağmen şu an bulunduğu yere bakılırsa fiyasko olarak nitelendirilecek bir durumda değil. Avrupada hala devam ediyor. ligi ilk 4 içinde bitirdiğinde şampiyonluk şansı var. Beşiktaş'a bakılırsa maç seçen bir takım olduğu görünüyor büyük maçları çok iyi oynarken küçük maçları önemsemiyor playoffun da bunda etkisi var ilk 4'e gireyim yeter mantığı. Beşiktaş playoffta sürekli büyük maç yapacak ve diğer rakiplerini sahadan silecek kapasiteye sahip zira bu gün paf takım denilecek bir kadroyla Fenerbahçe'yi kendi evinde sahadan sildi skora bakanlar bunu göremez.

1|0
    0|0
  • Yıldırım Demirören yeteeeerrrrr barcelonaya Beşiktaş formasını giydirsen başına Demiröreni koy yine bi halt olmaz.bu adamda ayrı bi gudubetlik cenabetlik var

0|2
    0|0
    • demiröreni pkk nın başına getirsinler, iki ayda terör diye bişey kalmaz :D

• Aynen yerle bir olur mantıklı aslında hiç düşünmemiştim Başbakana mektup yazacam

• gençler oynasın...4-5-1 olsun..takıma güven tam..sadece paraya tapan bkaç topçu ayıklansa iyi olacak

Çok sevdik be abi...

0|0
    0|0
  • bu kadar çok sakatlıga ve cezalıya ragmen bir on bir çıkarabildiysek helal olsun. Fakat takım fiyasko değil. çıkan on bir fiyaskoydu. Beşiktaş ilk derbide de bunda da yenilmezdi (objektif bakabilen varsa). 1. derbinin nedeni sağolsun hakemdi. son frikikte neden olan durumu faul olarak değerlendirdi ama değildi. eğer o fauldu ise bi kaç saniye öncesi aurelio ya yapılan haydi haydi fauldu. onu vermedi fenere faul verdi ve sonuç 2-2 oldu. Bu son derbide de sakatlılar ve cezalılardı. Fernandes quaresma ve almeida olaydı bakam noluyodu. en azından fernandes olaydı bakam fener orta sahada top çevirebiliyomuydu. fenerliler bu derbi sonucunda objektif olsunlar da Beşiktaş'ın yedeklerini yendik desinler.

0|0
    0|0
  • ya aslında fiyasko olarak bakamayız çünkü bu maç belirlicekti herşeyi ve bzim takım gerçekten iyi oynadı ernst in kaçırdığı goller mi dersin . m.pektemeğin verilmeyen penaltısımı dersin 2.yarı çok baskın oynadık ne yazıkkki sonuca ulaşamadık bu maçta yenilmemizin tek nedeni eksik kadrodur çünkü almeida ,Q7 ve fernandez olsaydı eğer kesin alırdık bu maçı holosko ve edu çok yetersiz 2 sini toplasan 1 forvet etmez

0|0
    0|0
  • fenerbahçemiz diyen bir başkanın takımı için süpriz olmadı bu sonuç..yabancı degildi fenerbahçemizdi yenen..aslında beşktaş derbisiydi bu ki takım bir başkan..beşiktaşlıyız bu gurur vesilesi ama fiyasko olan böyle bir başkan..kısacası beşiktaşımıza demirören istemyoruz..olası başarılarımıza kimse demiröremez...

1|0
    0|0
  • Beşiktaşın hem başkanı hem kadrosu fiyasko. şişirme. manu chelsea maçından sonra, bjk fb maçını açtım, futbol zevkimin içine edildi. olsun yine de bjk başkanına göre fenerbahçesi kazandı. FBJK 3 puan aldı sonuçta:)

0|0
    0|0
  • Galatasaray olsaydı bu durumda, (ki zamanında oldu da) o zaman üzünülecek bir şey olmuş olurdu ama beşiktaş dediğin saçmalıktan ibaret bir taraftar sayesinde bu konumda.Yoksa daha alt seviyede bir takım.Taraftarı anca bağırır küfreder o kadar.Gelgelelim maç sahada oynanıyor tribünde değil.O kadar sesi öküz sürüsünde bile bulabiliriz.

0|0
    0|0
  • Fenerin üstünde tamamlayacağımız kesin kadro olarak baktığımızda türkiyenin eni iyi kadrosu bizde dünya'da da sayılılız

0|0
    0|0
  • Bence öyle düşünmemek lazım.Beşiktaş ligin başından beri avrupa kupası ve ligde mücadele etti ve etmeye de devam ediyor.Sürekli 3 gün arayla maç oynamak kolay değil.Kutlamak lazım yine de...

0|0
    0|0
  • feneri k.köyde yenmek gt ister kardess bunu hesaba katmamaısınız

0|0
    0|0
  • aman hocam taktığın şeye bak.

Seneler fiyasko olabilir diğerleri ömür boyu fyasko :)))

0|0
    0|0
  • Takımın yarısı yoktu ki saglık olsun

0|0
    0|0
  • KADIKÖY'de son galibiyetleri; Trabzon 1996, Galatasaray 1999, Beşiktaş 2005

**** başkanları değişti kaderleri değişmedi.. *****

şike şike :)

0|0
    0|0
  • rakipler barcelona ile Real madrid olsa eyvallah diyecem ama görüyoruz fenerle gs nin durumunu.ortada şampiyonluk

0|0
    0|0
  • beşiktaş bu sene fiyasko değil. beşiktaşı bildim bileli fiyasko.

0|1
    1|1
  • tayfur çıktı beşiktaş bozuldu :)

0|0
    0|0
  • Bu sene beşiktaş takımı zayıfdı fener de adam yok du hepsi ya sakat yada kırmızı kart almışdı :(

0|0
    0|0
  • ivet

0|0
    0|0
  • çok sakat var!

0|0
    0|0
  • bursa ve galatasaraydan gerisi yalan:)

0|0
    0|0
  • Playoff oldugu icin bi onemi yokki maclarin

bu sene sampiyonuz :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...