Biraz aykırı bir soru çünkü ben farklı düşünüyorum

neden kadınlar her konuda erkeklerin gerisindedir? mesela yolda yürürken bile erkek önden gider kadın onun gerisinden yürür. bir araca binerken erkek öne oturur kadın arkaya oturur. erkek ailenin reisidir kadın ise sadece çamaşırı, bulaşığı, ütüyü yapmakla görevli bir hizmetçidir. insanlar bir erkekten bahsederken 'erkek' demez çünkü bu onlara normal gelir ama bir kadından bahsederken başına ille de 'kadın' lafı konulur. özellikle kadınlar ne düşünüyor bu konuda ?

0|0
7|0

En İyi Kız Görüşü

• Cok sukur bunların boyle olmadıgını gosteren basarılı kadınlarımız da var.

Toplumun yıllardan berı suregelen aptallıkları.

Kadın erkegı gecer aslında bırcok konuda; aynı sartlarda yetıstırılseler.

Ancak erkekler hazmedemıyorlar sanırım kadınların basarılı olmasını.

Mesela bırcok erkek ıs yerınde kadın patronu hazmedemez, garıpser.

Bunun gıbı...

1|1
    0|0
    • Artık kadınlar ön planda . Bendr başarılı is kadınlarını örnek alırım kendime

• hala kadınların on planda olmasını ıstemeyen yıgınla ınsan var.

Buna ragmen kadınlar kendılerını fazlasıyla ıspatladı ve dahasını da yapacaklar.

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu yetiştirilme tarzıyla alakali bir durum olsa gerek. Erkek evin direğidir. Para kazanır ekmek getirir olmazsa olmaz ama tabi eskilerde kaldı bunlar. Erkekler sadece fiziki olarak güçlü. Bir kadında maddi anlamda güçlü olabiliyor günümüzde.. Kadın hizmetçi değil aksine yuvayi yapan disi kustur.

Eskiden kadınlarımız çalışmadığı için bazi görev sorumluluklar yüklenmişti doğru...

Ben artık böyle bir ayrım olduğunu düşünmüyorum. . Kadın yeri geliyor erkekten de önde oluyor.

0|1
    0|0
  • buda baskıcı erkek toplumunun nedenidir

bu konuda başarılı olanda kadınlar var

0|1
    0|0
  • Kadinlara hakaret etmissin resmen. Kadin dogurur, cocuklarina bakar, camasiri yikar, bulasigi yikar, utuyu yapar. Erkekler de ise gider gelir, yiyip icer yatarlar. Erkekler aile reisi olmamali, kari-koca birlikte karar vermeli her konuda. Kadinlar olmasa bu erkekler alir basini gider? Ne yapicaksiniz kadinlar olmasa Allah askina. Bir 15-20 cmlik seyiniz var diye mi adam oldugunuzu saniyosunuz anlamadim? Siz erkekleri adam eden biz kadinlariz, hadi nas.

0|0
    0|1
    • ben mi hakaret etmişim ? yahu ben sizi savunuyorum nerenle okuyosun soruyu sen ?

• Pardon o zaman.

• 15-20 cm derken ne demek istedin sen ?

• Cinsiyetcilik karsitiyim.

0|1
    0|0
  • sonradan yaratıldığımız için hep böyle..sırasıyla işte..yerimizi bilmek değil anlamamız gerekli :))

1|0
    1|0
  • yobaz zihniyetler yüzünden böle

0|1
    1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...