Kapat

Bir kızın çekingen olduğunu hiç konuşmadan nasıl anlarsınız?

bir kızın çekingen olduğunu hiç konuşmadan nasıl anlarsınız

Güncellemeler:
ben dersaneden bir çocuğu seviyorum onun yakın arkadası kankası dıyebılırım o kızdan sana hayır yok çok cekıngen demiş vazgecermi sizce

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• hareketlerden mutlaka belli edecektir :)

2|0
    0|0
  • Aslında hal ve hareketlerinden çok kolay anlaşılır. Tabi sen bu yazında biraz ipucuda vermişsin ve hatta kendin bunu yazmışsın "hiç konuşmadan" diyerek. Şahsen hiç konuşmayan kızları hep gizemli bulmuşumdur ayrı bir çekicilikleri var neyse konumuz bu değil. Ama sana şunu diyebilirim ki çok kolay anlaşılabiliyor. :)

2|0
    0|0
  • bakınca gözlerini kaçırması...onun çekingen olduğunun en büyük kanıtı...

2|0
    0|0
  • bakışlarından

2|0
    0|0
  • Ürkek bir ceylan edasıyla yaptığı hareketlerinden hal ve tavırlarından.

2|0
    0|0
  • gözgöze gelmemek,yere bakmak,rahat olamamak,konuşurken kesik konuşmak vs uzar gider

2|0
    0|0
  • hal ve hareketlerınden :-) gözler konusur zaten beden dılıde cabası :-)

2|0
    0|0
  • oda konuşmaz öyle anlarım

1|0
    0|0
  • Harelketlerinden falan mutlaka anlaşılır ki :)

1|0
    0|0
  • hal ve haraketlerınden...insan bır ortama gırdığınde kılık kıyafetıyle kalktığı zamanda sohbetı muhabbetı ıle anılırmıs..

0|0
    0|0
    • kılık kıyafet ne alaka ?

• ilk defa bı ortama gırdığınde insanlar kılık kıyafete gore dusunurler genelde hepımızz oyleyızdır mesela dusun bırı gelıyor karsına takım elbıselı bır gelıyor gayet salaş bırı gelıyor spor hepsının hakkında önce bır dusunursun ondan kılık kıyafet :) o ortamdan ayrıldığı vakıtte kousmalarıyla anılır ınsan

• tipinden anlarım ben ama inadına giderim inadına

0|0
    0|0
  • salak salak durur saf saf hareketler yapar.

2|0
    0|0
    • negibihareket

• yani mesela ne yapacağını şaşırır, rahat olamaz, kısa kısa cevaplar verir, kendi başına ortam ayarlayamaz hep başkalarının peşine takılır vs.

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...