Ankara nın insanlarııı

ya hiçmi ankarada sempatik tatlı dilli nebiliyim tarzı düzgün oln ergenlikten fırlamış gibi olmayan bir insan olmaz ya bakıyorm kızlyda felan ya tiki bebeler saçını dikmiş altnda düşük pantolonlu ya da işsiz gibi dolaşan bebeler var hiçmi tipi düzgün konşması hoş hem sempatik eğlenceli hem adam gibi adam yok ya yaşıtları düşük bele saç dikmeye heveslenirken efendi olan yokmuuuu (20 yaş gibi )

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• bahçelievlere git...

1|0
    0|0
    • bulmak için değil gerçektn varmıdır diye düşündm

• zor her kültürün insanı ayrı anteresan tipler heryerde ama belki senin gezdiğin muhitlerde çok olabilir normal bu bence adammlar aç ekmek aryor ;)

• haklısın :D

• Saçmalıyorsun Ankara güzel şehrim. Ben ankaralı bir gencim doğru apaçisi var tikisi var ama o dediklerin heryerde var güzelim :D

2|0
    0|0
  • oha saçmalama ankaranın kızları Türkiye'nin en mükemmel kızlarıdır. Kezban değillerdir. İzmirli kızlar gibi kendini ağırdan satan, aptal, kendini paris hilton sanan, karaktersiz, nerde yatıp kalktığı belli olmayan kızlardan değillerdir. Ankaralı kızlar iyiki varlar. Mrb ankaralı kızlar <3<33

1|0
    0|0
  • sewgilimi arıyon

1|0
    0|0
  • aaa tam kızılaya gidiyordum buluşsak mı

1|0
    0|0
  • Valla benim Ankara'da amcam var Mamak tarafında oturuyorlar. Çokta efendiler yani Mesela Amcamın Torunu var kulağında küpe çene sakalı var 3 senedir aynı stille dolaşıyor. Ama torunu da iyi biri o kadar kötülüğü olmayan biridir.

0|0
    0|0
  • Var tabi olmaz mi, ama kizilayda takilmiyoruz.

0|0
    0|0
    • kzılayı örnek verdm

• ankarann bebeleri derler ya ondan dedm ben .

• Hmm neyse o zaman, iyi günler.

• bebeğim ben vardım bende ordan kactım kurtardım kendımı :-) şimdi antalyadayım :-) yoksa senle guzel yerlerde takılırdık :-)

0|0
    0|0
    • anlıyormmmmm :D

• gezerdık arjantın caddesinde takılırdık :-) kızılay ulus çankaya :-) neresını ıstersen

• "Öyle biri olsa anında tavlarım" diyorsun. Hayırlı işler

0|0
    0|0
  • aynı dertten şikayetçiyim ama sebebin Ankara olduğunu düşünmemiştim hiç, Ankara güzeldir

0|0
    0|0

• yarın akşam oradayım.

istanbul dan adam etmeye geliyorum

dondurma yermisin :D

1|0
    0|0
    • yok sağol :D

• tamam :D

• :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Ankara iklimi ve coğrafi özellikleri ile farklı bir şivesi var bu asla değişmez. İkincisi Ankara büyük ölçekli göç alan kent, nüfusu kalabalık metropol şehir dolayısıyla ayyaşı, berduşu, tinerciyi, baliciyi her tipten insan görmen mümkün. Üçüncü, Ankara'da gecekondu semtleri var, buralara girişi var çıkışı yok, çinçin, bentderesi, keçiören, sincan böyle yerler. Ama genel itibari ile Ankara'nın insanı kibar ve.efendidir aslında, özellikle devletin olduğu Çankara, Esat, Kavaklıdere tarafları çok nezih ve.güzeldir oralar gerçek Ankaradır. Ankara'ya üç kez gittim bunları gözlemledim şahsen...

1|1
    0|0
  • Sende düzgün konuşamıyorsun sayın gizli.

1|0
    0|0
  • ulusa git tam senlik yakşklılar var

0|0
    1|0
  • bu yüzdendir ki kızılayı sevmem.

0|1
    0|0
Yükleniyor...