Lise Anılarınızı Anlatınız :) ?

Arkadaşlar herkez lise anılarını anlatsın'lar ilk gün neler oldu nasıl arkadaş edindiniz vs. Yeni lise'li arkadaşlara yardımcı olacaktır bu yazdığınız şeyler :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Aman Tanrım liseden mezun olalı tam neredeyse 20 sene olmuş.. (: lise 1' e başladığımda 13 yaşındaydım.. hiç bir şey hatırlayamıyorum..

0|1
    0|0
  • Öğretmenlerin isimlerini karıştırmıştım ilk yıl :/ İğrençti.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Çok var :D

Birgün arkadaşlarla halısaha yapalım ,dersleri asalım diye bir teklif yapmıştım . Sınıfın bütün erkekleri kabul ettiler .Zaten sınıf 16 erkek 14 Kız'dı. Öğlen okuldan kaçtık . Öğleden sonrada Kimya (2) ve Dil Anlatım dersleri vardı zaten çekilecek gibi değil. Giydik eşofmanları formaları halısaha yaptık . Önceden önlemimizi aldık tabi halısahayı işleten abi tanıdıktı sıkıntı olmadı . Sonrada Evlere dağıldık. Maçta 24-18 bitmişti . Gayet çekişmeliydi.

Birkeresinde bizim sınıfta bir arkadaş vardı, Ticaret Lisesindeki bir kıza aşık olmuştu hoşlanıyordu ondan. Zaten lisemizle Ticaret arasında 400-500 metre var . Bu kızın eski sevgiliside yedirememiş bizim elemana çatmış . Arkadaşta adam topluyor hadi bende geleyim

dedim

meşhur '' çıkışa gel '' lafınıda ilk kez orada duydum işte . Sonra çıkışta gittik liseye biz 15 kişiyiz .Adamlar neredeyse birlik kurmuşlar 50-60 kişi sopalarla elektrik kabloları falan . Bizim elimizdede emanet vardı elimiz armut toplamıyor . Kavgaya giriştik dayak yedik ama güzel bir anı olarak kaldı olay aklıma geldikçe gülerim..

Bu sitede liseye yeni başlayacak olan varsa hiç sıkıntı yapmasın sadece ilk gün dikkat etsin sonra alışır . Eğer meslek lisesi , imam hatip'e gidiyorsa geçmiş olsun ama Anadolu Lisesi veya Fen Lisesi gitçekse sıkıntı yapmasın . Dersleride 9.sınıftan sağlam tutsun ileride pişma olmasın .

0|0
    0|0
    • Meslek lisesi' neden kötü'ki kardeş :D bende meslek lisesinden mezun oldum :D Bu ara'da anıların çok güzel :D

• arka derken kavga mevzu meseleleri . Kavga oldumu Meslek Liselerinin yanına bile yaklaşamıyorlardı . Özellikle Teknik ve Endüstri adamı brokoli salatası yaparlar valla :)

• Aynen öyle :D Çok sakat yer oralar

• Hocamdan hoşlanmıştım xd

0|0
    0|0
  • 5 yılım hapiste geçti, aslında 4 yıldı ama 1 yıl firari olmaktan 1 yıl ağır ceza yedim neresi mi burası; meslek lisesi ;D ;D ;D

0|0
    0|0
  • öğretmeni öğrenci zannedip çıkma teklifi etmiştim.allahtan hoca iyiydi de takıntı yapmadı :D

1|0
    0|0
  • oha mk tama 18 yaş altı var dedıkte ilkokulda olmasın lan

0|0
    0|1
Yükleniyor...