Bir erkek neden kas yapmak için uğraşır?

ilgi dikkat çekmek için mi yoksa spor sağlık için mi?

Güncellemeler:
kastan kasdettıgım kol kası

0|0
15|29

En İyi Erkek Görüşü

• Erkekler güçlü olmak olamıyorsa da güçlü görünmek zorundalar .

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Belki sen demiyosundur ama sitede erkekte neler hoşunuza gider? vb. sorular sorulduğunda kızların çoğu kaslı olsun adonisi olsun diyorlar.Arz talep meselesi bi yerde.

1|2
    0|0
  • sarkık,yağlı ve biçimsiz bi vucut istemek neden ilgi çekmek olsun ki? şöyle de bi durum var protein tozu vs gibi bi destek alınmadan ilgi çekecek bir vucut yapmak mümkün değil.futbolcuların vucudu dikkat çekmeten ve sağlıklı olanlara bi örnektir mesela. velhasılı tişörtü çıkarmadan belli olmaz böle bi vucut:)

0|0
    0|0
  • her ikiside olabilir

1|2
    0|0
  • Sitede adonis Kaslı erkek istiyorum diyen kız çoğunluğu

gözle görülür orandayken

spor için deyip kendimi kandırmak istemiyorum :D

dikkat arkadaş dikkat :D

sporda var ama onun yüzdesi

%10 falandır :D

1|0
    0|0
  • geneli ilgi çekmek amaçlı..

0|0
    0|0
  • Ayrılık sonrası acıyı unutmak için,beklentileri karşılamak için

link

0|1
    0|0
    • @güncellemeye ithafen Kol kası kimi erkekler de kendiliğinden gelişiyor.Özellikle sağ kolu çok kaslı olan birini,o kolu çok fazla çalıştırması sonucundan çıkartabilirsiniz.

• @Disco sitenin muhteşem düzeltmesi site isimlerinde Türkçe karakter olmaması için "değil-di" yazan yeri değildi yapıyor.Linkte uçuyor."ğ" yi silip denemek lazım

• Yıl olmuş 2012 vücut geliştirmeye laf eden geri zihniyetler hala var göbekli,sağlıksız olmak çok hoşunuza gidiyor heralde...Ki eminim böyle konuşanların çoğu da istemiştir kaslı bi görünümü...Tamam siz gösterişsiniz arkadaşlar kızlar için denilmesin diye vücut yapmıyorsunuz...:P :P Yazık...

1|0
    0|0
  • hem sağlık için hem kendine bakmak için..Siz nasıl kendinize bakıyorsanız bizde kendimize bakıcaz elbet..

0|0
    0|0
  • Sahben bende yapıyorum dıger gundılerden farklı olmak ıcın yapıyorum,kadınım yanımdayken kendını guvende hısssetsın ama o sanslı kadın yok aslında varda bana karsı durust degıl uzatmaları oynuyorum.

1|0
    0|0
  • diğer arkadaşları bilmem ama ben yumuşak bir beden istemiyorum,belim azck yağlansa günde 500 e mekik çeker eritirim o yağı..ben sporu bu yüzden yaparım yani ..no fat

1|1
    0|0
  • Spor salonuna girdiğimde bütün dertlerim uçup gidiyor kafamdan, nasıl kadınlar alışveriş yapıp rahatlıyorsa bizim rahatlama yöntemimiz de bu.

1|0
    0|0
  • Pelvis kaslarını çalıştırıyorsa dikkat çekmek için yaptığını bekleyemeyiz. Ama omuz, sırt, kol, bel felan dikkat çekmek için yapan çok. Esas amaçları o yani.

0|0
    0|0
  • bazıları vardır ki kroluk yapmak için ugraşır .bazıları saglıgı ,bazıları fit bir görünüm elde etmek için ve bazılarıda vardır ki sevdigine hoş görünmek için .(tabi sevdiği öylesinden hoslanıyorsa)

1|0
    0|0
  • kızlara seksi görünmek

1|1
    0|0
  • nasıl kas durumuna bağlı

böyle baklava dilimi kassa düzgün görünmek için, öyle hayvan gibi kas ise onları hiç anlamam sporcular bide artist elemanlar yapar neden yapar onuda anlamam

0|0
    0|0
  • siz niye süslenirsiniz

0|1
    0|0
  • kas yapmanın sağlığa ne gibi etkisi olduğunu bilmiyorum da, photoshoplu gibi durmak için heralde.

0|0
    0|0
  • erkek olduğu için

1|0
    0|0
  • kadınlar sürekli yapılı erkeklerden hoşlandıklarını söyledikleri için

1|0
    0|0
  • Gün içi stresi boşaltmak.

0|1
    0|0
  • kendi için niçin yapcak

0|0
    0|0
  • fit olmak başka kas yapmak başka.kas yapma ilgi içindir

1|0
    0|0
  • Ne kası yaptığına bağlı .

0|0
    0|0
  • Güç, dayanıklılık..

Bonus olarak şekil şemal de iyi oluyor..

0|0
    1|0
  • kızların ilgisini çekmek için

0|0
    0|0
  • karşı cinse iyi görünmek..

0|0
    0|0
  • Bende bi ara yapmıştım güzel oluyor özellikle yazın plajda

0|0
    0|0
  • diğer erkeklere güç gösterisi yapmak için

ilkel bir üstünlük çabası

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 15

• e biraz olsun tabi güçlü gözüken erkekler ilgimi çeker

0|0
    0|0
  • Kendine duyduğu saygı için. Orjin hali bu bence erkeğin.

1|2
    0|0
  • Erkekteki güçlü kollar, kaslı vücut yapısı tarihin başlangıcından beri kadınların bilinaçlında eş seçiminde çok büyük rol oynar. Gücü, korumayı simgeler güven verir. Erkeklerde hayatta güçlü olma rolunu üstlendiklerini bilirler, bunun için de daha çok uğraşırlar.

0|0
    0|0
  • daha hoş gözükürler daha güçlü ve fit gözükürler çünkü...kadında nasıl zerafet incelik önemliyse erkekte de güçlü bir görüntü hoş olur. ve zaten yakışır uzun boylu adamlara kaslı orantılı bi vücut...bunu kimse inkar edemez...

0|0
    0|0
  • Hiç anlamam ama, ilgi çekmek içindir herhalde..

0|0
    0|0
  • Geçenlerde bir arkadaşım şöyle yazmış: Neden mi body building yapıyoruz? Salondan içeri girdiğinizi bir düşünsenize tüm gözler size çevriliyor,hissettiğiniz duygu kadar mükemmel bir şey olamaz. Kısacası dikkat çekmek amaç :D

0|0
    0|0
  • ilgi icin olsa gerek.kasla sagligin ilgisi yok

0|0
    0|0
  • mesela memesi olmayan kızlarda spor yaparak meme yapsa ne için yaparlar bir düşünelim hmmm...güzel görünmek kendini beğenmek ve beğenilmek

0|0
    1|0
  • biz neden diyet yapıyorsak onlarda o yüzden kas yapıyorr

0|0
    0|0
  • bizden dolayı

0|0
    0|0
  • Kızlar seviyor genelde.

0|0
    0|0
  • Dikkat çekmek için.

0|0
    0|0
  • Beyin kası yapamayanlari var.

0|0
    1|0
  • Benim için farketmez kaslı olsun da.

1|0
    0|0
  • sağlık için spor yapan herkese bayılıyorum.

1|0
    1|0
Yükleniyor...