Sizce Hangisi en iyi?

Türkiyeye gelmiş bu tarz oyunculardan sizce en iyisi hangisi?

Bence Hagi gibi Türkiyeye de dünyaya da zor gelir :)

• Gheorghe Hagi
    45% (5)64% (9)56% (14)Oy Ver
  • Wesley Benjamin Sneijder
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Manuel Henriques Tavares Fernandes
    18% (2)7% (1)12% (3)Oy Ver
  • Alexsandro de Souza
    37% (4)29% (4)32% (8)Oy Ver
  • Diğer(Belirtiniz)
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• alex de souza tamam iyi bir futbolcu ama dünya basınında hagi kadar yeri var mıydı ne bileyim milli takımda hagi kadar efsanemiydi brezilyalı bile olsa. hagi başlı başına bir dünya için idoldü

alex ise davranışlarıyla idoldü türkiyede hangi oyuncu avrupada yılın 3. futbolcusu oldu sadece Hagi işte bu yüzden hagi efsane :)

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• tarafsız olamıyorum ama Fernandes gerçek bir yıldız benim için <3

0|0
    0|0
  • hagı bencede

0|0
    0|0
  • Metin Oktay <3

Rahmetle ve sevgiyle anıyoruz...

0|0
    0|0
  • Gheorghe Hagi bir daha çok zor :)

0|1
    1|0
  • Ben Alex diyorum :')

1|0
    0|0
  • Hagi

0|0
    0|0
  • galatasaraylılara göre hagi fenerbahçelilere göre alex beşiktaşlılara göre fernandes :)

1|0
    0|0
    • ahah zil takıp gönderdiğiniz alex mi :)

• kızların oylarına bak... 3 e 3... ama ehli vicdan futboldan anlayan fenerbahçeliler bile hagi de...

üstüne futbolcu gelmedi türkiyeye... hem ahlak... hem takımı çekip çevirme hem futbolculuk olarak..

• Hagi kesinlikle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hagi zamanında şu anda günümüzün en az İniesta kadar iyi oyuncuydu yani şu an günümüzde İniesta ne kadar önemliyse Hagi´de zamanında en az o seviyedeydi

0|1
    1|0
  • tartışmaya bile gerek yok tabiki Gheorghe Hagi

0|1
    1|0
  • hagi efsanedir ya.

inşallah sneijder de uzun seneler bizde kalır ve hagi'nin yaşattığı sevinçleri yaşatır. belki de bir şampiyonlar ligi kupası... neden olmasın?

0|1
    1|0
  • Bu konuda kimse tarafsız olamaz sende taraflı bir şekilde hagi dedin bende taraflı bir şekilde alex diyorum

0|0
    0|0
    • neden alex ben sana 100 tane neden sayarım hagi diye ama sen kaç tane sayarsın alex diye?

• hagi efsane ise o kadar iyiyse neden şampiyonlar ligini alamadı ?

• UEFA KUPASI VE SÜPER KUPAYI ANCAK GETİREBİLDİ TÜRKİYEYE avrupaya gidip dandik dundik takımlardan fark yerken takımlarımız avrupadan 2 kupa getirdi peki alex hagiden daha iyi demiyorum eşit seviyede olması bile kabulum neden Türkiyeye daha önce GELEN bir kupayı getiremedi?

• Gheorghe Hagi

0|0
    1|0
  • Alexsandro de Souza

0|0
    0|0
  • Wesley Benjamin Sneijder

0|0
    0|0
  • Gheorghe Hagi

0|0
    0|0