Bungee jumping hakkında düşünceleriniz neler ?

bungee jumping denediniz mi ? nerede ? ve neler hissettiniz? tavsiye ediyormusunuz ?

0|0
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• Ruhunuz arınıyor. Rüzgarla karışmış nefes alışverişinizi duyuyorsunuz sanki saatlerce. İnsanlar büyümeye başlıyor, yeri ilk defa böyle hızla yaklaşırken tersten görüyorsunuz. Aşağıdan alkışlar ve ıslıklar duyuyorsunuz. Cesaretinizi ölçen bir kabilenin sizi takdiri gibi heyecan verici. Siz de bağırmaya başlıyorsunuz, a o da ne? Tam kalabalığa yaklaşmışken kafayı toslayacak mıyım ki lan diye düşünürken, gel bakiyim sen buraya der gibi aynı hızla tekrar yukarı doğru tırmanmaya başlıyorsunuz. Olur ya çizgi filmlerde koşar koşar hayvancığın biri son deminde pifiiiiiiiii sesiyle geriye çeker bağlı olduğu ip, aynen öyle bungee jumping de. Bir kaç defa tekrarlanıyor bu seremoni. Her seferinde biraz daha yavaş.

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• yapmadım, paraşütle uçuş falan ondan hiç çkinmem. ama nedense bungee jumpingten korkuyorum :D

0|0
    0|0
  • Tirsan erkekleri itici biliyorum.

0|0
    0|0
  • Banci campink.

0|0
    0|0
  • ölmeden önce yapılması gereken yegane işlerden biridir.

1|1
    0|0
  • herkese tavsiye ederim bana göre mükemmel birşey

0|0
    0|0
  • Bok. Kalp krizinden ölürüm.

0|0
    0|0
  • korkarım

0|0
    0|0
  • Yapmadım ama çok çılgın

0|0
    0|0
  • adrenalin sevdalılarına kesinlikle tavsiye ederim .

0|0
    0|0
  • Denemek isterim.

0|0
    0|0
  • Denemek istiyorum

0|0
    0|0
  • yapmadan ölmemek gerek

0|0
    0|0
  • İngilterede yaptım mutlaka yapılması gerekenlerden biri bungee jumping diğeride yamaç paraşütü :)

0|0
    0|0
  • denemek isterim açıkcası:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Fethiyede bir kiz arkadasimla 3 sene once katildik organizasyonu enistem duzenlemisti adami altina micirtir :) adrenalin sevdalilarina birebir kalbi olanlara dikkat

0|0
    0|0
  • Tırsıyorum

0|0
    0|0
  • para verseler yapmam

0|0
    0|0
  • aslında tarif edilemez; link ama bir bakıma şudur ;) ; link ;)

0|0
    0|0
  • Ben gondola binemeyen adam bungee jumping mi deneyecek. Pehh. Adrenalin benim Rüyalarımda. Bu gece yine bir yerlerden düşerim ben kesin bana bu yeter .D

0|0
    0|0
  • inanır mısnız bir türlü fırsat olmadı yamaç paraşütü yapmaya :( :) ama bungee jumping yapmak isterim ama tereddütlerim var :/

0|0
    0|0
  • adranelin tutkunları icin

0|0
    0|0
  • Cok fazla yaptım yasadıgın heycan yaptıgın yere göre degisiyor daha ülkemizdekilerden pek bir zevk aldıgım söylenemez . Cok dandikler bu acıdan ya da ben o kadar fazla farklı ve daha iyi yaptımki bana öyle geliyor .

0|0
    0|0
  • Ultra prima takmadan yapmam.

0|0
    0|0
  • bungee jumping hiç yapmadım ama yapmak istersem nekadar korksamda bırakırım kendimi zaten sonra alışılır heralde :D

0|0
    0|0
  • çok güzel bir şey denemek lazım :)

0|0
    0|0
  • ölmeden önce yapmak istediğim şeylerden birisi ve bunun yanı sıra adranalin içeren tüm sporlar bir adranalin bağımlısıyım

0|0
    0|0
  • bana göre değil :/ link

0|0
    0|0
  • ölmeden önce yapmam gereken şeylerden

0|0
    0|0
  • adrenalin adrenalin ve yusuf yusuf yusuf... ikisi bir arada...

0|0
    0|0
  • Organlarım çıkıyordu dışarı

0|0
    0|0
  • denemek isterdim ama kalbim dayanır mı bilmiyorum :(

0|0
    0|0
  • Her koyun kendi bacağından asılır demek gibi bir şey ya :)

0|0
    0|0
  • Heyecanlı eğlenceli ama çok tehlikeli, iplere güvenemiyorum

0|0
    0|0
  • herkez yapamaz cesaret lazim benim icin korkunc canimi yolsa bulmadin arkadas

0|0
    0|0
  • Kulağa eğlenceli geliyor ama hiç denemedim :D ölmeden önce yapmak isterim :D

0|0
    0|0
  • denemedim daha ama

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...