Bir kadının hangi özelliklerine hayran kalırsınız?

bir kadının hangi özelliklerine hayran kalırsınız? ciddi gözle bakmak için, her zaman ağır mı olmalı kadın sizce? sakin, anlayışlı, kültürlü, aklı başında, aile babası(yazarken güldüm ama bu önemli:D) olabilecek bir erkek nasıl kadınlardan hoşlanır sizce? umursamaz tavırlı bir kadına mı yoksa ilgili davranan bir kadına mı daha çok ilgi duyarsınız? kız fazla ergen geldi kadın dedim kastettiğim kişi 20 yaşında:D

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• umursamaz davranırsa olmaz o iş :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Gayet ciddi düşündüğümde bir kadın kendini ezdirmeden benim sözümü dinlesin bence. Saygı duysun. Saygılı olsun yani. Kibar olursa iyi olur tabi çıtı pıtı. Benim yanımda bir kız çocuğu gibi olsun ama yalnız başına kaldığında aslan kesilsin. Cıvık gevşek yapışık sırnaşık olmasın mesela ağır olsun. Kafamdaki kadını anlatabilsem anlatamıyorum okuyabilen varsa kafamdaki gibi olsun :D

0|0
    0|0
  • her zaman ağır olmalı ağır başlı bir bayan olduğunu göstermeli .çevresine kendini kanıtlamalı kişiliği ile .ağır olmasının yanında kişilikli ve aklı başında olmalı .zaten ağır olan bir bayan ne istediğini bilen kişilikli bir insandır .bayanlara yakışan ve çekici kılanda budur ..bayanıı her zaman erkeklerin gözünde özel yapar .aslında ulaşması ve gönlünü kazanması zor olan bayan profilidir .

0|0
    0|0
  • ben en çok bakışına bakarım ve gülüşüne öyle kızlar varki bir bakışına bir gülüşüne dünyaları veresim gelir bunu yaşadım sadece gözlerini görmek için 180 km taksi tuttum ve aynı taksiyle geri döndüm sadece birkaç dakika bakışlarını görmek için tabiii bunu ukraynada yaptım

0|0
    0|0
  • kıvırcıksa bakılmaz mı hayran olunmazmı : :(((((((((((((((

0|0
    0|0
  • trip atmasın yeter bacım

0|0
    0|0
  • öpüşmesi öpüşmesi öpüşmesi bence romantizim daha önemlidir iyi öpüşen hatun candır

0|0
    0|0
  • çok ağır olmalı,kültürlü olmalı ve yatakta sınır tanımayan çılgın olmalı

0|0
    0|0
  • Valla bilemicem bu zamanda düzgün bir kız bulmak çok zor

0|0
    0|0
  • kalbi güzel olsun akıllı olsun yeterli...

0|0
    0|0
  • Aseksüelim, ilgilenmiyorum.

0|0
    0|0
  • daha büyümen gerek ama olgun oturaklı kendini bilen kısa öz bu

0|0
    0|0
  • erkekler gözüne kestirdiğinden hoşlanır kasma . sorunların varsa paralı kızlardanda çok hoşlanırlar

0|0
    0|0
  • umursamaz olması hoşuma gider ve kültürlü akıllıda ve en önemlisi güzel olursa tam aradığım kız olur

0|0
    0|0
  • osurmasına hayran kalırım güzel osuruyorsa aşık olurum bunun için tuvalette sıçarken dinlemek lazım zor iş daha hoşlandığım biri çıkmadı, osurmayı bile beceremeyen varlıkla beraber olamam

cut

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sıkı popolarına :D

0|0
    0|1
  • Arkadaşım Türksen olmaz yani antipatileri var adamların .

0|0
    0|2
Yükleniyor...