Ya bakkal para üstünü eksik verdi

Bu gün arkadaşlarla ortam kurduyduk bakkala gittik bişeyler almak için nese alınacaklar alındı bende tüm 20 tl vardı verdim toplam 11 tl tuttu herkez kendi üstüne düşen parayı veridi ama olanları eve glince fark ettim bakkal tam 9 tl lik kazık atmıştı bana para üstünü vermeyip o an dikkatsizliğime geldi ama bakkallın dikkatinden kaçmasının mümkünü yok naapsam gidip istesemmi parayı benim 20 tl yi verdiğim an üstünü kasadan sayıp vermesi lazımdı hadi ben unuttum onun unutması çokmu normal ? hadi unuttu diyelim o an eve giderken aynı bakkalın önünden geçip selam verdim adama o zamandamı unuttu ? Ayrıca gidip ne diyecem adama dün para üstünü vermediniz şimdi verinmi diyecem ? O an vermeyen adam şimdi niye versin. napsam bilemedim ya istesemmi istemesemmi.

Güncellemeler:
Biri konuma girip herkezi --1 lemiş +1 verdim nötr leşti herkez :)

0|0
11|15

En İyi Erkek Görüşü

• hakkın olanı isteyeceksin elbette bunda utanılacak bir yan yok. Git deki abi dün böyle böyle bişeyler almıştık hatırlarsan ve bende 20TL vermiştim sana ama o ara dalgınlığa gelmiş sanırım para üstünü almayı unutmuşum. bu kadar basit abi neyse o yani..

0|1
    0|1
    • Gidip bir şansımı deniyecem bakalım umarım terslemez adam bide yerinde bulamazsam iş iyice boka sarar.

• terslemeye hakkı yok ki kardeşim senin terslemen gerekir aslında ama çekiniyosun belli boşver sadece paranı iste dediğim gibi gerisi boş.

Kızlar Ne Diyor 11

• bellki adamda karıştırmıştır çünkü herkes kendi payına düşeni aldı diyorsun belkide diğerlerine fazla verdi ortak şekilde vermişseniz buda olabilir yalnız o parayı artık alamazsın adam diyecek dalga mı geçiyorsun diye hatırlamaz ki

1|1
    0|2
    • bakkaldan uzaklaştıktan sonra arkadaşlar paraları vermeye başladı.parayı alamazsam bu düşünce sürekli kemirecek kafamı sonuçta sokakta bulmuyoz parayı.

• Ben vermedim kimseye -1

• =)=)=) sevimli oldu bu kabulll

• boşver ya...

0|1
    0|2
    • Bu cevaptan sonra soruyu okumaktan vazgeçtim gidiyorum

• boşvermi hah para bol olsa boş verecem kırk yılda bir harçık veriyo babam onuda hibe ettim iyimi.

• tatlı dille iste o zaman

• Boşver

0|1
    0|2
    • tamam boş veriyimde olanlar aklıma geldikçe sinirlenecem.gidip istseem orası ayrı mevzu.

• o an isteyecektin iş işten geçmiş artık, hatırlamaz ki onu. biraz daha dikkatli olursun paran kaybolmaz bir daha

0|0
    0|0
  • Rica et, anlamazsa sen de bakkaldan bir şey çal o.o

1|1
    0|1
  • sende bakkaldan birşeyler al para ödemeden çık ödeşin

0|1
    0|1
  • Olayı anlat abi gözünden mi kaçtı yoksa bilerek mi bilerekse ben daha uğramam buraya de.

0|0
    0|0
  • buna tereyağ gibi üste çıkma olayı diyoruz sanki bakkal haklı sen haksızmışsın gibi oluyo :D

0|0
    0|0
  • iste bence 11 lira azda değil belki onunda dikatsizliğine gelmşt istemelsn

0|0
    0|0
  • git iste :...

0|0
    0|0
  • Kibar dille iste paranı

0|1
    0|2
    • kibar dille istsem bile o an vermeyen adamın vereceğini sanmıyorm..

Erkekler Ne Diyor 14

• Git söyle arkadaşım.

Dün ben şunları almıştım. 20 tl vermiştim. Acelem vardı, çıktım hemen. 9 tl geri dönmeniz gerekiyordu dersin. Eğer adam seni dolandırıcı sanarsa vermez. ama öteki türlü verir. Eğer öteki türlüde paranı alamazsan şöyle dersin.

Ver paramı ya, höüüüüüüüüüüüüüüüü

0|0
    0|0
  • olm ne içtiysen bana da gönder çabuk nasıl bir paranoyaksın asjdasfjaf

0|1
    0|4
    • ne kadar komik ya valla gülmekten öldüm yeminlen. hep aynı espiri hep aynı azcık yaratıcı olun.

• Bu esprin sağlam değil diğer espri sağlamdı "anneme tokat attım konusundaki" :D

• ehehee hayranlarım <3<3

• Kardeşim söylenen her şeye mazeretin var. Gitti senin 9 lira soğuk su iç üstüne. Ders olsun. Unutma bidaha say güzelce. Giden 9 lira oldu. Dua et ki 9 lira ile tecrübe edindin bunu.

0|1
    0|0
  • gel ben vereyim gel 9 lira için siteyi ayağa kaldırdın

0|1
    0|1
    • Para mesele değil kardeşim böyle bir tongaya düşmek koyuyo bir arkadaşım yanlışlıkla falan alsa düşünümmem bile.

• ben de bim kasiyerinden vermediği 5 kuruşu istemiştim git iste paranı vermezse ortalığı ayağa kaldır

• para üstü 5 kuruş yerine sakız verse döve döve para üstünü isterim

0|1
    0|2
  • bundan sonra aldığın parayı saymadan koyma cebine.

0|0
    0|0
  • ödeşirsiniz elbet

0|0
    0|0
  • O BAKKAL BENIM yalan soyluyor bu bir kangal sucukta aldi inkar ediyor.

1|0
    0|1
  • Yaw koy gitsin aga!

0|0
    0|0
  • Dün dalgınlığıma gelmiş para üstünü almayı unutmuşum falan de :)

0|0
    0|0
  • he birde sakız vermeyi unutmuş ;D ;D ;D ;D ;D ;D

0|0
    0|0
  • (: suç sende, baksana paraya.

0|0
    0|0
  • Bakkalı 2.kez görüp istememişsin, bir daha gidip nefesini yorma.

0|0
    0|0
  • ne uzattın git iste

0|0
    0|0
Yükleniyor...