Tanışmaya gelince yardımcı olun lütfen

kızlar sokakta cafe de clubda nerde olursa olsun bir erkek yanınıza geliyorsa tanışmak için kötü yorumlamayın hemen sıcak bir yaklaşımınız oolsun fesatlığa vurmayın belki onlarında sizin gibi ince ruhlu zarif insanlara ihtiyacı vardır hemen silip atmayın yanınıza gelmeye cesaret edebildiğimizde bizi zorda bırakmayın tıkandığımız yerde siz bişeyler söyleyin yanı bu çok mu zor neden bütün kızlar yanına tanışmak için yaklaşan erkeklere kötü bakıp argo yorumlarsınız ?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Israr ederse terslerim çünkü bazıları arkadan sapık gibi yaklışıyo en son böyle bişi başıma geldiğinde güvenliğe gitmiştim çünkü ördek gibi takip etti beni sevgilim var dediğim halde.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Kötü bakarız çünkü karşımıza hep öyleleri denk gelmiştir.

0|1
    0|1
  • yni öyle yorumlamam ama yaklaşım biçimi mühim.orda brz risk birz hissiyt var

0|1
    0|1
  • İşte bunlar hep kısır döngü...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• boşver sonrada ben niye yanlızım derler :)

0|2
    0|0
  • Çoğu türk kızı kezbandır. Ama kezban olmak seçim midir, itilis midir tartısılır.

Amerika'da model kızlarla bile tanıstım. Yaklasımları o kadar sıcak ki. Gülüyorlar, egleniyorlar.

Bizimkilerle yolda tanısmaya çalıssan, ''üff snn be slk .s.s'' moduna giriyorlar.

0|1
    0|0
Yükleniyor...