Belki sen benimle vakit geçirmek istersin ne demek?

Eşimle pazar bir yere gideceğiz. Arkadaşı aramış

Pazar size gelelim mi diye. Neyse esin beni arıyor

İşimiz bittikten sonra direk eve gelelim arkadaşlarım

Gelsinler mi ? Ben tamam demedim bir sana sorayım

Dedim belki sen beninle beraber bir şeyler yapmak istersin

Sen benimle birieyler yapmak istersin ne demek ? Ne yani

Koca olacak adam sen karınla dışarda vakit geçirmek istemiyormusunda bana soruyorsun

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• sanki birazda cinsellik anlamında sormuş gibi geliyor

0|0
    0|0
    • Cinsellik degil. Disarida zaman gecirmek ne bilim bir kahve icmek yürüyüs yapmak vs. Kastettigi sey o. Ama benim takildigim bunu bana soruyor. Burdan anlamam gereken ne ?

• benim anladıgım arkadaşlarımıda getireyimmi derken belki sen benimle vakit geçirmek istersin demesindeki asıl şey cinsellikti bence açıkca sor aynısı çıkcak bence senin ağzından almak istemiş nasıl bir ilişkiniz var bilmiyorum sonuçta

Erkekler Ne Diyor 2

• bence cinsellik anlamında bir beklentisi olabilir o yüzden öyle imalı bir konuşma olmuştur

0|0
    0|0
  • kocana sor bence açıklamasını tam anlamadım ama sanrım bunu soran kocan değilmi

0|0
    0|0
    • Evet kocam. Bana belki sen benimle vakit gecirmek ( kahve icmek yürüyüs yapmak vs ) istersin ne yani bu tarz seyler benim istememi bagli sen benimle zaman gecirmek istemiyormusun dedim sonuc z. Yagi misali kendini üste cikartan bir koca

Kızlar Ne Diyor 1

• çokta takılcak bı konu değil yanı yenımı evlısınız

0|0
    0|0
    • Sayilir pazar 1 yil dolacak. Takilacak o kadar cok sey varki. Ahbirde kendimi anlatabilsem

• daha bır yıl olmus neyı takıyosun kı

Yükleniyor...