Benden size nasihat. İyi okuyun.

Bakın değerli baylar bayanlar buraya iki de bir kendi kusurlarınızla ilgili anlamsız sorular sormayın.Bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır; aşkın dış görünüşle hiç bir alakası yoktur.Yok kafam kel, yok basenim var, yok memelerim sarktı.Adam olun akıllı olun insan olun.Hayırlısını isteyin.Kendinizi aşağılamayın.Sizden bu dünyada bir tane daha yok değerlisiniz unutmayın...

Güncellemeler:
Olum soru sormayı unuttuk KS şimdi kaldırır bunu :)))) Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında ? ? ? ? :)))))

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Haklısın tulpar :) Kızlar mavi gözlü olsun yeşil gözlü olsun sarışın olsun esmer olsun uzun boylu olsun vs diye kriterler çizer. Ama yaşadıkça anlarlar ki o mavi göz o uzun boy hiç bir getirisi olmayan şeydir. Sadece dış görünüşü için birlikte olduğu erkekle eminim ki pişmanlık yaşar. Zaten genelde kızların yakışıklı buldukları erkeklerin egoları yükselmiştir ve kızlara istedikleri değeri vermezler.Yanına yakışan elbet olacak çok güzel bir kızın yanındaki sönük bir erkek acaba beni terkeder aldatır mı gibi paranoyalarla ilişkiye zarar verebilir. Ama bunlardan önce aklının düşüncesinin yakışması önemli. Aile yapısı,terbiyesi, alışkanlıkları ve görgüsü çok daha önemlidir.

Elbet yaşayarak ve olgunlaşarak kızlar da bunların farkına varacaktır. Aslında 'o bir karış boyu olan kız o çocuğu nasıl tavlamış' derken farkediyorlar ama anlamak için az tecrübe gerekiyor ;)

0|2
    0|0
    • İşte bu yaaa. + kaç veriim sen söyle :))))

• örneğin soruyu soran adam

bildiğimiz ODUN muş :D

kız kalkıp 11 satır yazıp cevap vermiş sorusuna , zahmet edip b i yorum yapmamış , sonra nasihat diyo :>)

eşşek kadar adamsın bayanlara nezaketi de ben mi öğretim sana :D

• sadece aynı anda yazdık soran :D sorun yok .>)

Kızlar Ne Diyor 7

• teşekkkür ederiz

0|1
    0|0
  • evet ya az once national georaphicte tabu dıye bı program izledim acayip tatlı bir adam cüce bir kadınla evlıydı ve çokta aşıktı :))herkesın bı alıcısı vardır dıye bosuna dememısler

bide aynı programda bir kadın vardı gozluklu sisman mor saclı filan bir diil iki kocası vardı şok şok şok :)) ciddiyim bak

0|0
    0|0
    • Al işte bak kadın iki tane bulmuş:) Ya ben bir şey biliyorum ki konuşuyorum arkadaşım :)

• Ds gorunuse gelen insanlarn nyeti farkli olyr zaten kenedeni belli edyor tesekkurler bri bna degerlsn demeyeli cok oldu:-)

0|1
    0|0
    • seninle aynı göz retinasına, aynı parmak izlerine sahip, aynı yüze sahip başka bir kimse de daha yok.7 milyar insan içinde tek olmak özel bir insan olmak için yeterli değil mi? 7 milyar içinde tek olmak düşünsene ne kadar özelsin . Rica ederim :)

• Alırım bana uyar da hiç duygusal zamanındaymış gibi bir havan yok :))

• Gectiii oyleym hassasm braz bu aralar

• Söylediklerin mantıklı olabilir.

0|0
    0|0
    • seninle aynı göz retinasına, aynı parmak izlerine sahip, aynı yüze sahip başka bir kimse de daha yok.7 milyar insan içinde tek olmak özel bir insan olmak için yeterli değil mi? 7 milyar içinde tek olmak düşünsene ne kadar özelsin ...

• Sağ olasıın .katılıyorum abim sana :)

0|0
    0|0
  • Nasıl dış görünüşle alakası yoktur :O

0|0
    0|0
    • Basbayağı yok.İşte onun için aşklar aşk değil.Tipinden hoşlandın mı az bişe ooooo aşık oldum.Nah oldun.Sadece elektrik aldın.Aşık olmak kalbin kalbe karşı gelmesidir.Bilimsel araştırmalara göre birbirine aşık olan insanların düşünce yapılarında ve bilinç altlarında bir sürü ortak nokta var.Yani aşk tesadüfleri sevmez arkadaşlar tesadüfen aşık olmuyoruz canlarım benim rahat olunn :))))

• Farklı düşünmüyoruz aslında ben yanlış ifade ettim biraz.. İyi geceler sana =)

• Teşekkür ederim sanada iyi geceler :)

• içime su serptin sağol be :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...