Beni çok isteyen çocuğu reddedip sevgilimi tercih ettim.AMA..?

5 yıl bitti 6.yıla girdik.cok sevıyorum onu.onlayken cok mutluyum.oda sevıyo fakat bazen çok karamsar oluyo.onu sevmm bunu sevmem,şunu istemm bunu istemem.sıkıldım bunaldım.iyi değilim.bilmm ne vs..bu hareketleri beni üzüyo.defalarca knustuk bunu hala aynı arada böle oluyo.maddi durumlarına gelince; ne çok iyi ne kötü..orta ya da orta üstü diyelim..ikimizde özel üni.de okuyoruz.burssuz okuyo oda.ama bir akrabası(yakın arkdsm aynı zamnda) okul taksitlerni amcasının karşılagnı,onların değilde amcasının çok zengin oldgnu söledi.ben para knusuna zerre kadar önem vermem.fakat evlilk konusu olunca aklını kullanmak mı lazım? diğeri zengindi çok..gerçi vazyemezdiler:) ama oldukçada ii biriydi aslında.işi gücü,tipi, askerliği herşeyide tamamdı.AMA bugün evlendi.pişmanlık duydum ilk kez:( AMA napmm lazm bilmıorm.ayrılıp daha iyi birini bulmak mı,yoksa devam mı?

Güncellemeler:
bu arada erkek arkadasım yazılm.mühendisliği okuyor.metal-rock müzik dinliyor.bu tipler ve mühendislik okuyanlar öyle soğuk,duygusuz, içine kapanık olur diyolarda..bilemıyorum:/ hep öyleydi aslında da artık sıkılmaya başladım.

0|0
05

En İyi Erkek Görüşü

• Ailevi sorunları, psikolojik sorunları olabilir

Sorunları için üzülme vs diye teselli mi ettin, yoksa çözüm yolları arayıp çözüm için çaba verdin mi?

Gerçi bir mücadelen olmuştur, az değil yıllar geçmiş ve ben şunu anlıyorum ki çocuk sana neyse o oluyor.. Genelde ilişkilerde görürüm bir taraf mutlaka daha sahte davranır, üzgünken mutlu, mutluyken tatlı üzgün modlara girerler filan...

Bu çocuk senin için bulunmaz bir nimet gibi, çünkü sana sadece kendisi oluyor

Bir çözüm bulmaya çalışın beraber, değişiklikler yapın, beraber birşeyler yapmaya çalışın, bununla beraber kendine sorular sor, onunla bir gelecek görüyor musun, yoksa bilinmezlik mi var, bu bilinmezlik nasıl çözülür...

Sorgula öncelikle ilişkini ve kendini ve ona göre at adımlarını

1|0
    0|0
    • yorum için teşekkür. öncelikle.çoğu sorununu konuştuk, çözdük ya da çözemediklerimzde oldu.daha özel knular bunlar sorun olan..ama ben ailede de birşey oldugunu sanıyorum.yani ailesi bni cok sevıo sayıyo filan oğullarınada tapıo o ayrı biişi.ama babasının annesini benim yanmda bile çok yüksek sesle olmasada azarladıgna şahit oldum.evlilkte olur tabi normaldr ama bir insan yanında, üstelik gelin adayının yanında, ve üstelik daha gelin bile değilken ( el kızıyım neticede) bana çok garip geliyor bu.

• Babasından yana sıkıntı yaşıyor gibi

Özgüvende eksik sanırım

Zaman zaman beraber hayaller kurun, hayallerinizi gerçekleştirmek için çabalayın, beraber bir çabanız olsun, bu çabanın çok güzel sonuçlara ulaşacağına inanın her zaman... İnanç olmalı, ona inanmaya ikna etmelisin..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Ayrılda bir organın kopmuş gibi hisset beşyıl diyosun ameka

0|0
    0|1
    • eet ama nasıl dayanıcam artık çekilmez oldu.

• hayır asla yapmam bunu...ama insan geleceğinide düşünmeli mi diye düşünüyorum.neden daha iyi standartlar olmasın ki?

• adam mühendis diyosun olm daha ne

• inşaat okuyorum öyle bir sıkıntım yok

0|0
    0|0
  • benim böyle bir sevgilim olacağına 20 yıl daha olmasın:/

0|0
    0|0
  • adamı ileride mutsuz edeceksen ayrıl en iysi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve