Şimdi sevgilimin annesinin yanına adliyeye gitsem çok garip olur mu? Ve babası bana karşı niye çok soğuk?

Merhabalar arkadaşlar ben 20 yaşındayım ve çok sevdiğim evlilik planları kurduğum bir sevgilim var. Babası yaşadığım ilin Vali Yardımcısı annesi Cumhuriyet Savcısı ama hiç savcı gibi değil çok içten bir kadın annesi ve benimle tatlım diyerek konuşuyor çok sempatik bir kadın cidden. Ama babası aşırı soğuk bir adam benimle konuşmuyor bile doğru dürüst nedenini anlayamadım bir türlü neden olabilir acaba? Bide bizim evimiz adliyeye çok yakın kadın internetten bak adliye nin sitesinde nöbet listesi var ordan bak nöbetçi olduğum zaman evde sıkılırsan gel oturup çay kahve içelim demişti baktım listede bugün nöbetçi savcı olarak gözüküyor evdede sıkıldım bide daha önce çağırmıştı gitmemiştim şimdi telefon edip gitsem olur mu? Garip mi olur? Bazı savcılar evde nöbet tutuyor ama ben mutlaka Adliye'de olurum gel bende sıkılıyorum demişti.

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• gitme, panter o.. yer seni :D

0|0
    0|0
    • Dalga geçme ama ya :) Ben kadının işi gücü vardır savcı oturup benimle mi uğraşacak diye düşündüğümden gitmeye çekiniyorum

• Hazırlandım çıkıyorum şimdi aradım gel ben kapıdaki polislerede bilgi veriyim sorun çıkmasın dedi bende çok sıkılmıştım muhabbetini dinleyelim bakalım biraz müstakbel gelin dedi :D İyi oldu ya :) Çıkıyorum ben :)

• tamm sonra yaz buraya nasıl geçtiğnini

Erkekler Ne Diyor 6

• git ama savcıysa dikkat et :)

0|0
    0|0
    • Niye ki :)

• vazgeçtim. eğer adliyede olacaksa gitme yanına. uygun bir vakitte dışarda oturup bişeyler içseniz daha iyi :)

• ben ce anlamadan dinlemeden balıklama atlama mevzuya. Kadın savcı yani elinde kabak oyacağı olan bir aşçı gibi düşün. Kabak olabilirsin her an

0|0
    0|0
    • Haha :) bende bundan çekiniyorum :) Yani gerçekten kadının işi gücü vardır benimle mi uğraşacak diye düşünüyorum çekiniyorum açıkcası

• bu saatte kadar ya gitmişsin ya da ya da gitmemişsindir cevabı yaz bari gittin mi

0|0
    0|0
    • Gitmedim daha bir yanım git diyor bir yanımda kadının işi gücü vardır ben le mi uğraşsın savcı sonuçta diyor bilemedim ne yapsam sabaha kadar Adliye'de ya o daha gidebilirim yani

• Ama kadın daha önce arayıp kendisi çağırdı gel kahve içelim diye o zaman gitmedim şimdide tam boş zamanım tamda bugün nöbetçi olduğu günde denk geldi gitmesem ayıp olmaz mı

• Ben olsam gitmem istersen git sonra buraya yazarsın keşke seni dinleseydim bir ara boş vakti olduğunda 2 dk da olsa git şimdi gitme bence.

Not:Ben yatıyorum gidip gitmediiğni bana mesaj at yarın bakacam :)

• gitmeylimiyim diye neden böle düşünüyosn ?

0|0
    0|0
    • Kadın belki ciddi değildir ya da işi gücü vardır savcı oturup benimle mi uğraşacak gecenin altında diye çekindiğimden

• Arkadaşım sana çok ne t bir şekilde söylüyorum ''Gitme'' :)

0|0
    0|0
    • Niye ama :)

• İncelik olsun diye söylemiş gibi mi duruyor yani cidden o zaman çok komik duruma düşerim ya gidersem

• Evet ben böyle düşündüm yani, hem bu saatte dışarı çıkman eksi puan hep :)

• İyi yere kapak atmışsın :D

0|0
    0|0
    • Benimde annem babam doktor hem ne kapak atması çok seviyoruz biz birbirimizi

Kızlar Ne Diyor 4

• ben olsam gitmem ne o gel diyo gel git diyo git o kadar hevesli old belli etme azıcık ağırdan sat kendini iyi anlaşıyosunuz tamam mükemmel ama araya mesafe koymak gerek işin gözünü çıkartmanın alemi yok

0|0
    0|0
  • bence git kendi çağırmış elin boş gitme kek yappp

0|0
    0|0
    • Doğru söylüyorsun ama ya işi varsa yoğunsa Adliye'de ortada kalmak istemiyorum gecenin bu saatinde.

• nosu yok mu ara musaittim derse gitt

• Gızz seni merak ettim hele çok mu güzelsin.sevgilin nasıl yahuşuklu mu:D vali mali buldun ballı aileyi he

0|0
    0|0
    • Vali değil vali yardımcısı babası. Ben tanıştığımızda bilmiyordum babasının vali yardımcısı annesinin savcı olduğunu. Hem gitmelimiyim sence daha sabaha kadar Adliye'de olacak kadın

• Farketmez yardımcısı olsun anasıda savcıymış kaliteli insan bunlar yani sonuçta.Sen ne iş yapıyosun okul falan bitti mi çalışıyomusun kaç yaşındasın.Git bende kadın çağırmış seni samimiyet kurmuş olursunuz ne güzel işte

• Ben olsam giderdim ne yapacağım evde şu anda canım çok sıkılıyor zaten bir kere evden çıkmadım

0|0
    0|0
    • Ama kadının belki önemli işleri vardır savcı sonuçta ondan çekiniyorum

Yükleniyor...