Erkk arkadasının ruyanda aldattını gormen .

ruyamda erkk arkadasım telefonda askım senı aldattım yanı ewe kızlar gelmısdı duramadım ılskıye gırdık nolur kızma sewıom senı dedıı

bn agladım ruyamda ama gercekdende aglamısım ::( kaldıramam bole bıseyıı

sızce ne anlama gelıoo ıhanett ama kafayıı yedım bırıyle konusamadım :( ruya belkı sacma gelır ama bız onnla ılskıye gırdık yanı artıkk bırbırıımıze baglıydık ılk defa bole bısey gorunce ıster ıstemez korku gırdı aklıma .

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• Türkçe yazsaydın cevap vermek isterdim ama bu dili bilmiyorum.

Neden bu kadar düzensiz yazarsınız ki çok mu zor. Tamam heyecanlısın korkmuşsun bir an evvel yazıp öğrenmek istiyorsun ama birde okuyanları düşünsene tercüme etmek için ne kadar çok kafa patlattıklarını. Biraz daha özensen yazarken inan çok güzel olur. Türkçe hepimizin.

1|0
    0|0
    • arkadasım begenemıosan yazmassın yorum yazanlar nasıl okuyup cevplıo ?

• Onlarda oturmuş kafa patlatmış meclis kurmuşlar Galip Dervşi çağırmışlar olayı çözmüşler. Ayrıca neden sinirleniyorsun. Yanlış bişey mi diyorum. Eleştirilere açık değilsen sen de bu sitede takılmazsın. Sonuçta hatalı olduğun bir noktada seni uyardım. teşekkür edeecğine bana sinirli cevap vererek örtbas etmek kabaca.

• YA GECE GECE nesın sen ya ?

Erkekler Ne Diyor 6

• Rüyalar tersine çıkarmışMerak etme.

Şaka şaka.

Sende hafiften aldatılma korkusu başlamış bu rüya olarak yansıyor.

Kendine güven sevgiline daha sıkı sarıl.

Rahatlayınca daha baş rolde sevgilin olan güzel rüyalar göreceksin.

0|0
    0|0
    • ewet ole belkıde ama bu korkuu boleyken bn nasıl rahatlayım onnla konusunca hersey duzelıoo . bugun konusamadık belkıde ondan :( 2 gun boyunca konusamadık pek fazlaa belkıde kafaya takdıgımdan bılmıorum

• rüyaların tersi olurmuş demekki sen onu aldatacan

0|0
    0|0
  • İçine doğmuş

0|0
    0|0
  • korkuların var sadece bunu aşmalısın...

0|0
    0|0
  • wlla blmyrm bna sryrsn ackcası ah canım kymamm yha .s.s.s..s.s.s.s..s.s.s

0|0
    0|0
  • şebnem senmisin yoksa ?

0|0
    0|0
    • ahhaha :D :D yok ben hatca

• cekmedıgımı ne bılıosun ?

• çektiysen bilmen lazım eğer bir kıza kendini bağladınmı ve o kız seni seviyorum diyip diyip kaçtımı senden uzaklaştımı bütün kızlardan nefret ediyorsun aynı şekilde erkeklerdende kız olarak düşünürsek.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...