Lens fiyatlarını bilen var mıyazsın hele

arkadaşlar gözlerim bozuk ve ben gözlük kullanmak istemiyorum renksiz lens almak istiyorum fiyatlarını bileniniz varsa bir yazsın bir zahmet

Güncellemeler:
bide sigortam yok belirteyim
arkadaşlar kusura bakman bide bu lens kiralanıyormu ben kiralamak değil almak istiyorum

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• haftalık lens kullanıyorum. 60 lira.

0|0
    0|0
    • sigorta karşılamıyor lensi. kiralama diye bir şey yok. 3 ay kullanıyorsun benim dediğim lensi. link bunu kullanıyorum.

• hastaneye gitmem lazım değilmi kardeş bir reçete yazdırmam lazım heralde

• banada çok oluyordu öyle :) tabi doktora git muayene ol gözün lens kullanmaya uygun mu bir baksın. sonra reçetenle lensini alırsın.

Kızlar Ne Diyor 8

• Yalnız lens öyle kolay bir şey değil. Benim göz de bozuk 3 numara. Bir ara düşündüm doktoruma danıştım bana lens yazdı ama bir kaç defa kullandım bıraktım. Tekrar gözlüğe geçiş yaptım. Niye diyeceksen bakımı çok zor, uğraştırıyor, çeşitli sorunlar yaratıyor. Bir de çok tehlikeli bir kaç haber okumuştum lens ile ilgili koktum. Bir kızın gözünde lensi erimiş, birinin gözüne yapışmış ameliyatla almak zorunda kalmışlar, biri gözünden olmuş falan filan. Ben korktuğum için bıraktım. Lensler çok pahalı değil. Ben aldığımda içinde 3 çift vardı 50 Tl'ye aldım. Ama bir düşün derim kullanmadan önce. Gözlük daha rahat çıkarıp takıyorsun. Ama lens titizlik istiyor.

0|0
    0|0
  • Lens kiralama diye bişey yok ya olur mu. Göz bu şakaya gelmez. Ayrıca lens sigorta kapsamına girmez lükse giriyor çünkü. Sigorta sadece gözlüğü karşılar lensi karşılamaz.

0|0
    0|0
  • markasına göre değişiyor. ben air optik kullanıyorum çok memnunum. solüsyonla beraber 123 lira ödedim 9 aylık.

0|0
    0|0
  • 3 aylığı 80 liraya aldım en son.

0|0
    0|0
  • 9 aylık 100 lira falan oluyor

0|1
    0|0
  • aylık lens al bence yıllık olanda var ama aylık daha sağlıklı özellikle air optik kullan onun çözünürlük olayı daha iyi 65 fiyatı eğer iki göz numaran farklı ise bir sene gidiyor

0|0
    0|0
  • 70 ten 200 e kadar fiyatlar gördüm arkadaşında dediği gibi markasına kalitesine göre değişir

0|0
    0|0
  • 200 falan veriyorum .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Lens dediğin şeyi 1 ay kullanırsın sonra atarsın çöpe. Fiyatlarıda değişir 3-4 adedi 90-100 tl falan.

0|0
    0|0
  • yok 1 tane alıyor bütü n aile takıyon .

bro sen ne yaptın yaw lens bu bir kişi kullanır kullanırkende ellerini yıka

0|0
    0|0
Yükleniyor...