Sadece 9 ayınız var.kendinizi nasıl motive edersiniz?

9 ay sonunda bir sınava giriceksiniz.hayatınıza yön vericek,önemli bir sınav.

derslerle aranız yok,kafa basıyo ama tembelsiniz.

ne yapardınız

hayatınızda bişeyleri değiştirirmiydiniz

dişinizi sıkabilir miydiniz

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

• aslında kafa basıyor ama çalışmıyorum çoğunlukla ardına sığındığımız bir sözdür. ben de kullanırdım zamanında. çalışıyorsa zorlamak lazım :) 9 ay kısa gibi gelebilir ama doğru bir yöntem belirlerseniz sorun olmaz. bir de bir soru sorabilir miyim mf misiniz tm mi ?

0|1
    0|0
    • ben üniversiteden mezun oldum bile:)

• iyi geceler kolaylıklar dilerim

• saolasın;)

Erkekler Ne Diyor 9

• Ben işte ben.. Lise 4'e başlıyorum bu sene arkadaşlarım bana fark attılar konu bırakmamışlar koca tatilde yattım sırf derecelere güvenerek okullar açılınca bir umut düzelirim diye bekliyorum inşallah sende öyle olursun kardes.

0|0
    0|0
  • kpss mi hangi daldan mezunsun

0|0
    0|0
  • kafa basıpta çalışmıyorsan sınava hazırlanmak çok zor ne kadar dişini sıkarsan sık en fazla kırılır :)

0|0
    0|0
  • Sıktım ve kazandım

0|0
    0|0
    • hangi sınav o?

• Ygs mi lys mi ne işte üniversite

• anladım.pek de 9 aylık bir sınav değil o.kasmıyo yani.ama tebrikler

• bi an hamile olduğunu düşündüm :D

0|0
    1|0
  • ben de son son sınıfim. kendi kendime derim ki : bundan aylar sonra ya sumuklu böcek gibi yasamaya devam ederim bir sene daha, ya da yeni mükemmel hayatima başlayıp kendi kaderimi kendim yonetirim. secim senin gizelim...

0|0
    0|0
  • ben beceremem

0|0
    0|0
  • 8 ay 29 gün beklerim. sanki geçeçekmiş gibi son 24 saat deli gibi çalışırım :)

0|0
    0|0
  • Sınavdan iyi bir netice alırsan neler kazanaacağını düşün. iyi bir hayat iyi bir okul iyi bir araba gibi mesela motive ol :D Ben abime bakardım okumuş mesleğini kariyerini ele almıştı. Komsumuz ise aynı yastalar o sanayide işciydi. Derdim o adama yılda 1 ay tatıl yapamaz belkı luks araba alamaz ama abım alır. Onun gıbı olmayacağım dedim ve olmayacağım da insallah.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hiç çalışmadım ve Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birine girdim işte bunlar hep zeka. Ayrıca sana kötü örnek olmak istemem , stres yapma sınav hayatına yön vermeyecek o sınava girip sen hayatına yön vereceksin ipler senin elinde, şimdiden gireceğin üniversiteyi belirle ve hayalini kur, giremezsen gel beni bul kendimi zorla okuldan attıracağım.

0|0
    0|0
    • :)hiç çalışmadan güzel bir üni kazandım ben de canım.bitti bile.o en kolayıydı;)

• ooo üni sınavını geçtiysen her türlü diğer sınavları da geçersin

• öyle olmuyor...o gerçekten en kolay basamaktı.ünide vizeler finaller bile anamı ağlattı benim.

yine de inş diyelim

• Tembelliğim istediğim şeyi kazanmama engel olamaz.

0|0
    0|0
  • anlaşıldı sen muhtemelen ygs ye gireceksin. valla hiç de hayatına yön veren birşey değil strese girme. bu sene olmazsa seneye olur yani. hem de çok daha iyisi.

0|0
    0|0
  • hazırlanmadıgım kasmadıgım halde 71 almıstım kpss'den

unıversıte mezunları ıcın nasıl bılmıyorum ama

0|0
    0|0
  • fatih terimden taktik iste o halleder :)

0|0
    0|0
    • vallahi ya hem milli takımı hem gsyi hem de beni calıştırsa ya:(

• kpss mi bu...

0|0
    0|0
    • piuuu:(

• senin ne kadar çok sınav derdin var...

yds artık cidden zorlaştı eskiden çok daha rahattık...

• malesef...sınav bitmiyor.

ilk yds baya baya zordu da son yds kolaydı cidden.ama ben istediğimi alamadım.ilkbahardakine de çalışmak lazım.çalışmak çalışmak çalışmak...

• ne sınavına giriceksin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...