Bir insan düşünün çok ama çok şanslı

hayatı boyunca maddi manevi herşeyi hiç çile çekmeden ve herkesden önce kolaylıkla elde eden dünyadaki her türlü zevki yaşamış ve yaşamaya devam eden yediği hep önünde yemediği ise daima yenmeye hazır bekleyen insan hakkında neler düşünüyorsunuz?

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• fakir zor hayati bu hayatdan kat kat ustun tutarim. cunki boyle insanin hiç bir zaman amaçı olmaz. amaçsız insan mı yaşar.

Tarihçi Thomas Caryle der ki: “Amaçsız bir insan dümensiz gemiye benzer.” Dümensiz gemi, açık denizde dönüp durur, ama bir türlü hedefine varamaz.

amaç olmazsa yaşama sevgi olmaz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Doğuştan gusüllü d.D:D.D.dd.d

0|1
    0|0
  • eminim bir süre sonra zevkli gelmez

ve düşmesin düşerse böyle bir insan kafayı yer .

0|0
    0|0
  • fazla yaşamaz çünkü herşey elinde olcak aklını asla kullanmak zorunda değil erken bıkar hayattan bunalıma girer

0|0
    0|0
    • belkide haklısın nefse hoş gelen herşey yaşanırsa çabuk tükeniyo hayat

• yani insan zora düştüğünde hayatı anlar bir grip olup yatağa düşdüğümüzde fenalık basıyo yatmadan hayatın gezmenin eğlenmenin kıymetini anlıyozz

• O insandan korkarım :D

bu hayatta ağlamayan. Birşey elde edemeyen insandan ne beklenir ki

Biz buna halk dilinde zengin müspettesi diyoruz :D

0|0
    0|0
  • Öyle bir insan daha bebektir hayatı öğrenmemiştir ve bir gün mutlaka onu yıkıma uğratacak bir şey yaşar diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • Hep öyle olmak istemişimdir o türde tanıdığım bir kaç kişi var neyi ne yapacağını çok iyi biliyor ve çokta cin fikirli olurlar

0|0
    0|0
  • yaşamı öğrenmeden nasıl yaşayabilir? (kıskandığımdan değil :D )

0|0
    0|0
  • sinir oluyorum ama hiç karşılaşmadım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Allah yürü ya kulum demiş bir kere , biz anasını satim her iş aksilik aşktada yok kumardada yok , paradada yok , minübüse binecek paramız yok her gun üsküdar - ümraniye yürüyorum :D

0|0
    0|0
  • intihar edecegini

0|0
    0|0
  • işte o benim. ne düşünüyorlar merak ettim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...