Zengin sevgiliniz olsa ne yapardınız?

doğuştan çok zengin sevgiliniz olsa ve sizde hep paranın hesabını yapmış biri olsanız nasıl davranırdınız. ben beni lüks yerlere götürmesinden korkuyorum açıkcası

Güncellemeler:
bazılarınız gerçekten densiz. ben para filan istemiyorum. yanında kasılıyorum sadece

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• benim maddi durumum onun için sorun değilse onun ki de benim için sorun değildir. o beni istediği yere götürebilir istediği hediyeyi alabilir ama ben sahip olduğum kadar para harcarım ben ona yemek ısmarlıyorsam ben ona hediye alıyorsam benim bütçeme uygunu yaparım o da bunu sorun etmiyorsa problem yok. zengin olması alcakgönüllü olmaması anlamına gelmez

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• oda insan sende züppe veya sonradan görme olmadıgı sürece erkeğin daha varlıklı olmasında bir sorun yok belki byanda biraz sıkıntı olabılır erkek kendını yetersız hisseder ama erkek daha varlıklıysa adamlıgında bı sorun olmadıgı surece kötü değil iyidir aksine.

0|0
    0|0
  • Karşınızdaki kişinin karakterine bağlı olarak değişir .

0|0
    0|0
  • olduğum gibi davranırım, parasıyla bana hava atıcak olursa yol veririm.

0|0
    0|0
  • fatmagülün suçu ne sence

0|0
    0|0
  • ev adamlığı , ütü hariç

0|0
    0|0
  • onun bana olan yaklaşımı bu sorunun cevabını verir di.?

0|0
    0|0
  • gitme sende o zaman

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Anladık çok zengin sevgilin var da bunu sorun haline getirmeni saçma buldum.Seni lüks yere götürmesini istemiyorsan söylersin oda senin gibi insan niye dert ediyorsun ki.Bol harcamalar.

3|1
    2|0
  • Ona yinde çok para harcatmamaya çalışırdım onun parasına göz dikicek halim yok benim herkes kendisinden sorumludur.İlişkide bir çok şey belki ortak gibi görünür ama bu evlenince öyledir flört döneminde herkes sınırını bilmeli bence.

0|0
    0|0
  • Herkesin parası kendine, beni ilgilendirmezdi ...

0|0
    0|0
  • bişey olmaz kasılmak iyidir kasları çalıştırıyorsun kass kendini ayrıca bidaha yazım zengin sevglin olursa belki zengin olURSUN:pP

0|0
    0|0
  • Oda insan bende insanım sonucta.

Normal davranırım yani olduğum gibi abartılacak yada üstünde uzun uzun düşünelecek bir durum görmüyorum ortada.

1|0
    0|0
  • Doğustan cok zengin lafını da yeni duydum neyse...

0|0
    0|0
  • Zengin sevgili arkadaş eş dost vs candır.

1|0
    0|0
  • aman düşmez kalkmaz bir Allah. gayet rahat ol sevgi varsa her şey hallolur..

1|0
    0|0
  • Rahat ol canım ya. Herşeyi düşüne düşüne dert sahibi olacağız valla.

0|0
    0|1
  • kaçırmam öyle bi sevgiliyi :D

0|0
    0|0
  • Erkek arkadasiminda benimde maddi durumumuz ayni seviyede oldugundan pek kasilma yasamiyordum.

0|0
    0|0
  • Farklı davranmam.

0|0
    0|0
  • kancayı takardım.

0|0
    0|0
  • hic birsey yapmam benide luks yerlere falan goturmesinide istemem

0|0
    0|0
  • Evlenırım dırek :D