Dünyanın en iyi kalecisi kim?

Bence Casillas.Sizce?

(Not:Lütfen sempati duyduğunuz takıma göre yanıtlamayın)

Güncellemeler:
Gelmiş geçmiş en iyi kaleciyi sormuyorum şu an ki performansa göre değerlendirin
Uluslararası futbol tarihçiler ve istatistikçiler federasyonu 21.yüzyılın en iyi kalecisini seçmiş bugün.21. yy.'ın en iyi kalecisi olarak Gianluigi Buffon'u seçmişler.Daha öncesini bilmem ama benimde izlediğim en iyi kaleci Buffon'du.Şu an 40 yaşının üstünde olduğundan Casillas dedim ama aşağıya bi yorumumda da yazdım bakarsanız görürsünüz.Buffon en iyi zamanında Casillas'dan da iyiydi bence.Casillas'da 21.yy.'ın en iyi 2.kalecisi seçilmiş.Rüştü'de 24.sıradan listeye giren tek Türk bu arada

0|0
13|14

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• İ.Casillas

0|1
    0|0
    • Katıldım FB'li kzkardeşim :) barca fanı olduğun için victor valdes demediğin için tebrik ederim zira dünyada valdes'in cassillias'dan daha iyi olduğunu düşünen insanlar sadece barcelona taraftarları :)

• :)) Kim ne derse desin gözlerimin hala çok iyi gördüğü kanısındayım ve İ.Casillas diyorum :)

• Bence de sence ...

0|0
    0|0
  • bencede Iker

0|1
    0|0
  • Michael Neuer...

0|0
    0|0
  • casillias.bide benim favori kalecim viktor Valdes...

0|0
    0|0
  • BENNN

çok iyi golyakalArımm:D

0|0
    0|0
  • hic bir fikrim yok

0|0
    0|0
  • dünyada bilmem ama Türkiye de en iyi Rüştü bence

1|0
    0|0
    • Fenerbahçeli olduğum için antipati duymam gerekiyor rüştü'ye ama hayranlık duymamak elde değil adam kaç yaşına geldi hala iyi.şarap gibi maşallah

• ben fenerbahçali değilimdir. Ama adam güzel oynuyor.Dünyadan da haberim yok

• 1. casillas 2. buffon 3. neuer bence

0|0
    0|0
  • Sen ne diyorsan o olsun.

0|0
    0|0
  • rüştü

0|0
    0|0
  • Casillas dedim ben de..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Rüştü

0|0
    0|0
    • Rüştü'de en formda zamanlarında dünyanın en iyi kalecilerindendi hele 2002 dünya kupasında inanılmazdı ama artık geçti be kardeşim yine senin düşüncendir saygı duyarımda

• Julio Cesar

• 6-7 sene öncesinin futbolu olsa Canizares derdim de... Artık futbol ile ilgilenmiyorum Casillas olabilir. Gianluigi Buffon'u da severdim.

0|0
    0|0
    • Canizares'i hatırlıyorum.ben de severdim zaten Canizares-Casillas halef selef'ler İspanya milli takımının kalesini casillas,canizares'den devraldı.Buffon'da çok iyiydi

• tabiki de casıllas bırıncı ama sunu acık soylıyım...2 bılmedın uc sene ıcınde muslera olucakkk...dunyanın bır numarasııı...o kucuk parmaklarıylaa...

1|0
    0|1
  • Casillas bencede.

0|0
    0|0
  • Genzo

1|1
    1|0
  • hıc abartmıyorum cok yakın bır zamanda sıralama soyle olucak casıllas cech ve muslera... az ıleride muslera bırıncı olucak

0|0
    0|1
  • tüm zamanlar için; Hayrettin yapma hayrettin daha kadroları saymadım :(

şuan da casillas.

1|0
    0|0
  • Casillas

0|0
    0|0
  • Casillas

Güncellemene rağmen yazacağım geçmişlerden bunu higiuta kim unutabilir ? :D

0|0
    0|0
  • son zamanlarda iyiyim

0|0
    0|0
  • bende oyumu Casillas tan yana kullanırım çok iyi kaleci

0|0
    0|0
    • Daha 12-13 yaşında çocukken den hatırlıyorum 17 yaşında Real Madrid'in kalesini kaptı o günden bugüne bırakmış değil.Yaşayan efsane bence

• buffon

0|0
    0|0
    • Buffon bence prime time'ında cassillas'dan da iyiydi.Ben de hayranlıkla izlerdim çok çabuktu ama daha 40 yaşını aştı.Şu an diyemeyiz dünyanın en iyi kalecisi onun için

• o zaman neuer veya julio cesar

• casillas

0|0
    0|0
  • casillas

0|0
    0|1
Yükleniyor...