Sevgiliniz size günde kaç kere mesaj atsın arasın istersiniz?

ya da kaç kere arıyor mesaj atıyor, normali nedir? biz sevgilimle az konuşuyoruz. günaydın iyi geceler filan diye hergün illaki mesaj atmıyoruz. biraz triplere giriyor ama gurur yapıp o da bişey yazmıyor. ikimizde gururdan konuşamıyoruz yahu!

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 16

• çok mesaj atarsan çok kavga edersin :) herşey az ve öz olacak :)

insan iraz da sevmesi için özlesi lazım unutmamak lazım...

1|0
    0|0
  • adam sevmedikten sonra sms atsa ne işe yarar ki :) görüşmek daha makbul

1|0
    0|0
  • tek istediğim bir şey yapıyorsa haber versin ya da durumu belli etsin sonra isterse geceye kadar mesaj atmasın.. yeter ki aklım kalmasın bu duygudan beni mahrum bıraksın başka bişi istemem :)

1|0
    0|0
  • whatsapp sçtı ağzımıza vesselam.Sms kusur kalsın

0|0
    0|0
  • ne mesajı ya 12 yaş veletler gibi

0|0
    0|0
  • o ne lan? nöbet çizelgesi koyalım önüne görevlerini aksatmasın

0|0
    0|0
  • yok yok normali o iyi yapıosunuz.. nerdesin aşkım.. şimdi napıosun.. zıçıorum.. kumandayı düşürdüm.. duvara bakıorumm.. sms yi icat edenin ..ızdırapp

0|0
    0|0
  • Sadece istediği zaman atsın.

İstediği sürece 1 mesaj atsa yeterli.

0|0
    0|0
  • 20 30 tane atsın yeter.Konuşmayı tercih ediyorum açıkçası.Sabahlara kadar konuşurum telefonla.

0|0
    0|0
  • sabah akşam arıyorum gerisi mesaj

0|0
    0|0
  • Her an her dakika her saniye her salise konuşmak isterdim sevgilimle.

0|0
    0|0
  • sürekli arasın, mesaj atsın ama ben hep dönmem :P

0|0
    0|0
  • ne bilim nasıl isterse..

ama hepsine cevap beklemesin sfsd

0|0
    0|0
  • Sınır tanımasın sınırsız atsın mesajı..

0|0
    0|0
  • Sevgilim yok eğer olsaydı her saniye mesaj atar konuşur ne yaptığını incelerdim.

0|0
    0|0
  • Sıkmasın yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• yav bunları lisedeki aşıklar yapıyor. birbirinizi özgür bırakın aşkınızı da sayılarla değil içinizden geldiği gibi yaşayın. gün içinde hiç sesini duymayabilirsin ancak öyle bir mesaj atar ki tüm günün şahane geçer. öyle sayılara kalıplara takılı kalma derim ben.

0|1
    0|0
    • Ne guzel soyledin

ama paranoya yapiyorum

ozlemiyo mu niye yazmiyo diye

aslinda istiyoruz da konusmuyoruz biz

oyle

• Yoo diiliz yogun ama ikimizde ciddi durusa sahibiz o cok ustume dusmek istemiyo bnde onun ustune.. Sikarim gibime geliyo yani liseli gibi her dakka mesajlasmkta saCma geliyo

• siz karı koca moduna gaçmişsiniz o ne öyle. tamam birbirinizi sıkmayın da yine de bu ciddi duruş bir ilişki için çok sıkıcı bana göre tabii sizim kişilik yapınıza uyuyor ve böyle mutluysanız bir şey diyemem.

• Özledikçe arasın mesaj atsın.Özlesin.

0|0
    0|0
  • Navigasyon cinsinden degılde 1-2 saatte bir mesajlaşıp akşam 10'dan uyku saatıne kadar dertleşip romantızm yapmak çok iyi gelıyo ilişkiye deneyın

0|0
    0|0
  • sadece sms iki günde bir konuş araya gurur da girsin bence ayrıl gitsin :) insan bir süre sonra kafaya takıyo acaba niye diye

0|0
    0|0
  • bn dayanamamm öyle gün dgl saate bile :D

0|0
    0|0
  • sevgiliden sevgiliye değişir dffdsd

0|0
    0|0
  • Arada bir, aşırısı sıkıyor gibi.

0|0
    0|0
  • biz günde maksimum 30 tane atıyoruzdur ve bu gayet ideal ne sıkıyor ne özletip merak ettiriyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...