Ayrılmalı mıyım?

4 aydır bir ilişkim var.Birlikte olduğum erkek eskiden nişanlıymış bunu bana ilişkimizin en başında söylemişti tabii.Geçen gün de artık eskileri konuşmama kararı aldık.Bugün buluşmuştuk ve o telefonunu ve kimlik cüzdanını çantamda unutmuş.Ben ona bir fotoğrafımı vermiştim o hala duruyor mu diye kimlik cüzdanının kapağını açtım ve nişan kurdelesini gördüm.Sizce yarın eşyalarını vermek için buluştuğumda ne söylemeliyim ya da ayrılmalı mıyım?Lütfen düzgün yanıtlar verirseniz sevinirim hayırlı akşamlar.

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

• Olaya öyle yaklaşma her insanın hayatında özel anlar vardır nişan kurdelesi eski sevgilisini düşündüğü anlamına gelmez sonuç olarak sana en başından söylemiş ve dürüst olmuş belki o an onun için özeldi bu tür olayları abartırsan ileride hiç bir şekilde mutlu olamazsın sadece ona şunu sorabilirsin neden kurdeleyi saklıyor ya da onun için ne ifade ediyor bunu öğrenmen daha doğru olur diye düşünüyorum

1|0
    0|0
    • evet ama o beni çok değiştirdi benim yapmayacağım türden şeyler yani ikimize özel hat aldı ve erkek arkadaşlarımla görüştürmüyor bile ben eskilerimle ilgili her şeyi unutmuşken onun o şeyi saklaması çok saçma geliyor.

• teşekkürler yanıtın için. yarın bu şekilde soru sorarım ona

• Rica ederim canım yardımcı olduysak fakat hayatının her alanında sakin olup doğru kararlar vermen dileğiyle

Erkekler Ne Diyor 4

• alttarafı bir kurdele abartma bu kadar

1|0
    0|0
    • ama onu hala saklıyorsa unutamamış demektir hep aklının bir köşesinde kalması anlamına geliyor yani

• ozaman git ona sor anı olarak saklamak istemiştir veya ayrılırken ne olursa olsun saklıcaz diye kendilerine söz vermişlerdir

• tamam sorarım teşekkürler

• anı olarak saklıyordur onu da sevmiş sonuçta ayrılma boşuna yazık olur

1|0
    0|0
  • ne yaptn başkasına bak bence

0|0
    0|0
  • Hala senin yanındaysa kurdeleden bişe çıkmaz .. rahat ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cüzdan da bu tarz küçük parçalar unutulabilir :)

0|0
    0|0
  • kirmizi kurdale geldi aklma :))) bunu ona sorman gerek

0|0
    0|0
Yükleniyor...