Evet arkadaşlarım , çok güzel bir soruyla karşınızdayım !!!

Yüzme açısından , deniz mi yoksa havuz mu değerli dostlarım ? Neden ?

0|0
132

En İyi Kız Görüşü

• ben yüzme öğretmeni olmak isteyen biri olarak denizi tavsiye ederim çünkü ben hep denizde öğrettim yüzme çoğu kişiye daha kolay öğrenirsin havuzda çok çırğınırsın ilk adım da deniz kaldırma gücünden rahat gelcektir bence ama durgun bir deniz olmalı dalgalı değil tabi :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 12

• Deniz tabi.Bir kere faydali klor da yok,temiz,sonra rahatlatiyor stresten uzaksin git git bitmiyor.Ama denizde havuza gore kolay yuzulur derler ben havuzda daha rahat yuzuyorum belki yillardir havuzda yuzudugumden ogrendigimden.Cok zevkli degil ama bazen midem bulaniyor kirliymis gibi geliyor ve bir daliyorsun zaten karsidasin kisa yani:) Olimpic havuzda da yuzdum ama soyle 2 km yuzmeden insan efor haracayamiyor havuzda

0|0
    0|0
  • tabıkı denızz derın dıbı gözukenn mükemmel bır denızz

0|0
    0|0
  • balıklardan deniz analrından korkmasam deniz diycem ama korkularımın kurbanı olunca mecbur havuzu tercıh edıorum ühühüh

0|0
    0|0
  • Tabii ki de deniz yaa ohh miss :)

0|0
    0|0
  • deniz çünkü doğal,temiz ve kaldırma kuvveti daha iyi yorulmuyor insan.hiç yoksa tabiki havuz :)

0|0
    0|0
  • Deniz

0|0
    0|0
  • havuzu daha ıyı buluyorum hem ınsan sayısı daha az hemde daha temız gıbı gelıyor

0|0
    0|0
  • Deniz gibisi var mi uçsuz bucaksiz özgürlük gibi.

0|0
    0|0
  • eğer akdenizde isem denizi tercih ederim karadenizde ise havuzu... ama genel olarak deniz daha güzel

0|0
    0|0
  • bence temizlik açısından deniz ama eğer temiz olursa havuzda güzel

0|0
    0|0
  • deniz

0|0
    0|0
  • Deniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizzzzz !

Yüzerken bana sınır koymayacaksın arkadaş.

Denizde istediğin kadar gidebiliyorsun.

İlaç kokmuyor havuz gibi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• havuzda yüzmemi olurmuş iki yüz hemen biri çıkar karşına onu rahatsız etme diye dur falan rahat rahat yüzemiyorsun havuzda denizde istediğin gibi derinlere git istediğin gibi yüz ama tuzlu su kaldırıyor seni

0|0
    0|0
  • Havuzda daha rahat yüzerim ama denizde yüzmeyi daha çok seviyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...