Dedikodu yapmak bir kenara, denmeyeni koyangilleri ne yapmalı?

İç anadoluda imkan kısıtlılığı ve sosyal imkanların en alt düzeyde olması sebebiyle; teyzeler, nineler, abılalar merdiven başına abanıp ellerine örgü süsü verdikleri o kazakla ağızlarına bir leblebi atıp yoldan o an geçen tüm kişilerin seceresini serip bire bin katar, vakit geçirirler. Ve gün biter...

Bizim sunumumuz biter, sorumuz başlar tam burda.

Tabi bunun hoş gösterilme durumu yok. Her zaman yetiştirilme hali veya kültürel ortam sebebiyle olmuyor bu hiçlik. Sırf fitne fesatla saçma sapan delik egosu için bir kimse hakkında hukuken suç sayılabilecek düzeye kadar erişip DEDİ KODU yapangiller bazı şeyleri çok hafife aldıkları için hadlerini ne kadar aştıkları fark

edemezler tabii ki.

Heriflerin hayatı yalan ve riya üstüne kurulu olduğu için, en iyi yaptıkları şey kendilerine inandırmak için iyice haysiyetsizleşmektir.

Altta sunacağım satırdan çoğunun haber yoktur, kimin haberi var bundan?

Hayat kalitenizden, çevrenizden, onurunuzu hukuken savunmaktan en önemlisi haklarınızdan haberdar mısınız?

Ya siz dediKODUMCUlar, tehlikenin farkında mısınız?

Hadi bakım, istiklal marşını okuyup dağılın.

"Ceza Kanunu, hakaret suçunu, Kişilere Karşı Suçlar, ismini taşıyan İkinci Kısmının, Sekizinci Bölümünde Şerefe Karşı suçlar ismi altında düzenlemiştir. Kanun, 125. maddede hakaret ve sövme suçuna, 126. maddesinde “matufiyet” ilkesine, 127. maddesinde ispat hakkına, 128. maddesinde savunma dokunulmazlığına, 131. maddesinde “ Soruşturma ve kovuşturma koşulu “ madde başlığı altında şikayete yer vermiştir."

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Tanıdığım dedikoducuların hep "drama kraliçeliği" rolünü iyi oynadığına tanık oldum. Sırf hayal gücüyle yarattıkları hayali kişilikler ve hayat hikayeleri sayesinde, yaşadıkları o inanılmaz monoton ve boğucu hayatı (yalandan da olsa) renklendiren ve şaşaalı bir hale getiren de kendileridir, aynı anda ruhlarını ve gözlerini karartan da kendileridir

1|0
    2|1
    • Drama oynanmakla gerçek dramı ayırtedebilecek zekaya sahip olma kabiliyeti faaliyete girer tam burda. Şizofrenik oyunlarla çoluk çocukla çelik çomak oynayan morukların lafıyla kelime yürümez bizim beynimizde timsişim.

• Aynı lafı kırk kere kelimelerin yerini değiştirerek yazmana gerek yok, dedim ya gayet zekiyim anlıyorum ben seni anlıyorum :D Hem de çok iyi anlıyorum :D:D

• Bütün hayatı sanal olmuş, reelde kimsesi olmayan, kocasını bile sanaldan-Skype'lardan beğenen, yüzüne "iyi arkadaşım" dediğinin arkasından laflar yağdıran bir varoş zihniyetle ortak noktam olamaz, bu kadar basit... AMATEM'e gitmeleri lazım, KS çare değil. İyi geceler size

• Basının karşısına geçip flaşların patladığı esnada zehir zemberek açıklamalarda bulunan genç kız verip veriştirmiş..

Soru kabul etmeyen genç kız toplantının sonunda ilgili mecralara başvurup bütün kişilik haklarımı yargı önünde arama hakkımı saklı tutarım beyanatında bulunup toplantıyı terketti..

0|0
    0|2
  • Sakin ol şampuan

0|1
    0|1
  • İç Anadolu da imkan kısıtlı mı ? : /

0|0
    0|1
    • Taşraya gitmedin mi kaplişim, gel biletin benden. Bi maaalle turu yapıp gel.

• İç anadluda yaygın dedşm, maletmedim ördişim. Böyle anlama şimdi, konu başka:D

• iyi tamam öyle olsun...;)

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeğin dedikoducusu da kadından beter oluyor. Senin dediğin bu leblebili ablaları zülbiye diye ezip geçen, sonra özellerden gizlilerden kapaklılardan laf yayan it sürüleri var mesela. Pıçağı takıcan kaba etine, ne oldum diyecek.

0|0
    0|0
    • Pıçağı biri kıçına sallandırmış, onun acısıyla " kaybetcek neyim var lan" diye konuya abanıyor bunlar pentişim. Adamlar tam tur sallıyor, sürekli aynı kelimeler arasında gezinme psikolojide iyi adlandırılmaz:D

• Sanalda bukdr alip verememekte neyin nesi anlamiyorum, yani birde cool havalari var insanlarin gercek yasamini bilsek bir gam yememde hos kimi gercek yasama kdr irdeleyebiliyor o derece.

Kasmasin kimse kendini yani relax ama yine turkiyeliler diye cumleme baslicam iste turkiyeliler enteresan bir toplum eziklikten mi ne kaynaklaniyor bilmem ki.

0|1
    0|1
  • Ağızlarından lağım suyu fışkırıyor.

0|1
    0|0
    • :D Ağızlarına bile zıçılmaz pezemenglerin :D:DD sana dediğimi yapıp işi tamamen hukuğa bağlıcan işte uğraşma diyoz :D

• Zaten polise verdik bir tanesini. Suanda emniyet arastırıyor onu.

• :D Beter olsun piçok.

Yükleniyor...