Metobilizmamızın normal calıstığını nerden anlayacaz ?

normalde göbeğim yok yani yeemk yedikten sonra şişlik oluyor gün boyu hafif göbekli görünüyorum bu yuzden sinir oluyorum . metobilizmam yavasmı acaba

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Düzenli olarak tuvalete çıkabiliyorsanız normal çalışıyordur. Yemekten sonraki o şişlik zaten normaldir. Kalın bağırsaklar mideyi çevreleyerek iner aşağı ki bu da karın bölgesindeki şişliğe neden olur. Mideninde şişmesi ile bu daha fazla gözükür. Metobolizmayı hızlandırmak içinde sık ve az yemenizi tavsiye ederim. Gaz yapan şeyleri daha az yemek çözüm olabilir ya da bunları dışarı çıkmayacağınız evdeyken yemek mantıklıdır.

0|0
    0|0
  • iyisin ,iyi..

o doğan gereği bir şişkinlik, kavra önce.

0|0
    0|0
  • doktora giderek anlarsın

0|0
    0|0
  • bu senin ne kadar sıık lavobaya gittigine baglı.günde 6 saatten fazla gitmiyosan bence yavastır

0|0
    0|0
    • 12 saat oldu tık yok :) evet önceleri yemekten sonra hemen cıkardım ama artık öyle değil gün boyu olmadığı oluyor

• ama yaparkn zorlanmıyorum ki kabız olan biri zorlanır tahminimce

• ama süre çok fazla karındakı şişkinlik zaten arı bir konu.gastroentrolojıye bir görün.barsaklarda problem olabilir

• Yediklerin gaz yapıyor , dolayısıyla da göbeğin şişiyor normal bir durum :)

0|0
    0|0
  • Çok tuvalete giriyosan hızlı az giriyosan yavaş.

0|0
    0|0
    • önceden coktuu artık cok azzz ne yapıcam nasıl hızlanıcak kii kilo almayada basladı cokcıktıgım zamnalar 52 falandım simdi 58.5 S::S eyvaaahhh

• Google'a metebolizma hızlandırma yaz ,en üstte metebolizma hızlandırmanın 20 altın yolu var.O site işini görebilir :) Mobilden girdiğim için link atamıyorum.

• Gazdır. Sıkıntı olmaz herkeste olan bir durum.

0|0
    0|0
    • metobilizması normal calısan bir insan olduğumu nasıl anlıycam :) tuvaletle alakası var mı:) bosaltımla

• Boşaltımla tabii ki alakası var.

• Bırt yap geçer ..

0|0
    0|0
  • Ne olcak hafif göbekli gözük :D

0|0
    0|0
  • demekki su içsen yarıyor ondan ama kilon ideal merak etme

0|0
    0|0
  • az ye az şişko :D

şaka tabi :))))

0|0
    0|0
  • gaz olmasın o ya da yediğin yemek şişkinlik yapıyodur ondan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bir diyetisyene gidiyorsun ölçüm yapıyorlar metabolizma hızını,kemik oranını,yağ oranını,kas kütleni...

Bu kadar basit.

0|0
    0|0
  • artık devlet hastanesinde bile metabolizma yaşını ölçüyorlar çok dert ediyorsan git bir ölçtür.

0|0
    0|0
  • Sık sık tuvalete gidiyosan hızlıdır

0|0
    0|0
  • olabilir canım bağırsak hareketlerin düzensiz olabilir sana tavsiyem kuru kayısı ye birebir..

0|0
    0|0
  • yediklerinle alakalı o zamn bazılaına yogurt vs şişkinlik yapar.yesil cay ve papatya şişknliğe ii gelir:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...