Patronumun kızıyla başım dertte .....:\ ?

Arkdaşlar benm çalıştıgım yerin bir patronu var bu patron benim babamın askerlik arkadaşı bu patronun bir kızı var bir gün beni görmüş tutulmuş tanıştık felan sevgilim olmasını istiyormuş ben istemiyorum sevgilimde yok, Ne yapa bilirim bir türlü kurtulamadım her gün onu eve bırakıyorum babasının yanından gel kahve içelim felan diyor her onu bırakmaya gittigimde babasından azar işitiyorum şikayet ediyor babasına beni ben onu bırakmakta istemiyorum sizce ne yapmalıyım bir gün O isten çıkabilirim o derece sıkıldım Ne yapmamı önerirsiniz ?

Güncellemeler:
Kız çirkin degil güzel hatta benim okul arkadaşım,Çıkacaktım taki ilk gördügü günden sonra babasına şikayet edip beni eve bırakmam için zorlaması istemiyorumki ben birinin kızlarını eve bırakmayı Şimdi bırakmasam babasından azar işitip karşıma geçip salak gibi sırıtacak işi bıraksam adama sövüp kızına tokap atıp işten çıksam ayıp olur babamın asker arkadaşı babama söyledim ona iletti ,Kıza diyorum malmısın insan bari seviyorsun tamamda neden beni babama şikayet ediyorsun diyorum sonuç gülümseme.
Anlalşıldı ben onu bırakamıyacagım bu kızda hergün böyle yapacaksa En iyisi ben bişan yüzüklerini alıyım gidiyim bari akıllanır,diye umuyorum birde sag parmagında yüzük olsun benm olsun ne diyelim benimde kader böyleymiş hepinize Teşekkürler

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• İstiga et ya da patronla çık işi güvenceye al..

0|1
    0|0
    • İstifa edemem patronum babamın askerlik arkadaşı ayıp olur babamada söz verdim.

• Başka seçenegim kalmadı bari sag parmagında yüzük olsun belki akıllanır. +++

• Rica ederim.. Teşekkürler en iyi cevap içinde gönlünce olur her şey umarım

Kızlar Ne Diyor 2

• aman dikkat o kız senın için iftira bıle atabılır kıza sevgılım var de, sevgılıyle konuşuyormuş gıbı yap

0|1
    0|0
    • Denemeyi düşünüyorum.Ama hiç yalan söylüyecek niyetim yok.

• Çok şımarık biri zapdedilecek kadar degil.

• hıımmm bırak uğraşma kac hemenn

• madem istemiyorsun eve bırakma uzak dur yüz verme

0|1
    0|0
    • babasına şikayet ediyor azar işitiyorum ne yapıyım ?

• heralde dedigi baba beni eve umut bırakmıyor ve giderken bana küfrediyor: demişim ama ben onu hergün evine bırakıyorum ve küfretmedim hiç etmiyorumda. Sonra babasıda beni azarlıyor işte niye kızımı eve bırakmayıpda küfrediyorsun diye bende diyorum işte patron gerçekten eve bıraktım ve küfretmedim diye diyorum.

• onlara bağlı değilsin kullandırma kendini başka iş yok mu çık kız peşinden koşsun yaptıklarının bedelini ödesin

Erkekler Ne Diyor 1

• Kardeşim kız tipsizmi tipsiz değilse çık biraz nolcak gönlü olsun saten o bir süre sonra senden soğuyup trip atmaya başlıyacak hatta o senden ayrılmak isteyecek

0|1
    0|0
    • Çıkmayı düşünmüyorda degilim.

Yükleniyor...