Pes 2014 ve Fifa 2014'te Galatasaray var , Fenerbahçe yok neden ?

Geçen sene hatta her sene peste fener ve bjk vardı ama bu sefer yok . Fifa da zaten 5-6 yıldır yoktu :) Neden hep GS var ?

0|0
10|29

En İyi Erkek Görüşü

• uefayı alıp sıke yapmadıgı ıcın olabılır -fb tutuyorum-

2|6
    2|1

Kızlar Ne Diyor 10

Erkekler Ne Diyor 28

• galatasarayın isim hakkını neredeyse bedavaya vermesiyle ilgili olan durum ..fb ve bjk ucuz takım degıldır ve gs gibi 25 kurusa tamah etmezler yeterkı para olsun hemen donunuzu ındırırsınız.siz hakaret etmeyı bılıyorsanız hakaretın kralını gorursunuz at ağızlılar

0|4
    0|1
    • Ağzına sağlık

• ya fb hadi anladım da bjk ucuzcu takım değil demişsinşu antürkiyede ekonomisi en iyi olan kulüp Galatasaray biraz konuşurken mantıklı konusalım

• galatasarayın ekonomısı ıyı değil aslında uzun vadede borçlandı ve cok borcu var..sunu da soyleyeyım ben borsayla uğrassıyorum galatasarayın kendı yatırımcısını nasıl dolandırdığını çok ıyı bılıyorum ve tanık oldum.şike üzerinden fb ve bjk yı eleştireceğinize kul hakkına girdiğiniz kendi taraftarınızın hakkını arayın.iğneyı kendınıze cuvaldızı baskasına batır demişler .ki sizin tarıhızde de sıkenın olmadıgını ıddıa edemzsın her turlu curuturler curutmuslerdır.

• Galatasaray farkı

0|1
    1|0
  • Pes de genelde Dört büyükler " Diğer Avrupa Takımları" Kategorisinde bulunuyor

Avrupadan men edildikleri için çıkarıldılar bence...

Fakat Extreme sürümünü bekleyin, Turkcespiker.com bu işi iyi yapıyor, onlar ekleme yapıyorlar :)

0|2
    0|0
  • çünkü o GALATASARAY renktaş :) başka temiz kulüp mü var Türkiye de?

0|3
    2|3
    • temizlik ve galatasaray 2 si bir arada hahaha :)

Adnan Polat bile ben Gs nin geçmiş dönemlerinde şike teşvik yapmadığına kefil olamam demişken sen tertemiz bir klübüz diyorsun buna inanmaya devam et :)

• Kardeşim sen milletin dalgasına bakma Galatasaray haricinde ki takımlar anlaşma yapmıyor çünkü TFF nin bok yemesi işte. Halbuki olsa Tüm süperlik ne kadar hoş olur.

0|2
    0|0
  • Beşiktaş ve Fenerbahçe avrupa kupalarından men edildiği için olabilir belki :)

0|4
    0|1
  • Aziz Pes ve Fifa yetkililerini Casa şikayet eder şimdi..

0|3
    1|1
  • şikeciye cezayı kesiyorlar ee tabi birde kalite farkı var ortada

0|3
    1|1
  • fıfa ve pes kluplerle anlasması gerek anlasamamıslar..

1|0
    0|1
  • Olması gerekende bu zaten Türkiyenin en kaliteli ve elit takımı GALATASARAYDIR.

0|4
    2|2
  • Avrupa kupalarına gidemediği için sanırsam ve men edildiği için.

0|3
    0|1
  • UEFA almadı Pes Fifa niye alsın :)

0|1
    1|1
  • Türkiyenin en kaliteli ve elit takımı GALATASARAYDIR.

1|3
    2|4
  • Dandik ve şikeci takımları almıyorlarmış :D

0|3
    1|4
  • Ehehe işte soru açık ve net :D

0|2
    1|1
  • TFF beceriksizliği, önceki yönetimler kendilerinde isim hakkı olduğu için vermişlerdir kimseye bir zararı değil faydası olmuştur.

Şimdi TFF ateş bana deymesin mantığıyla kulüplere yönlendirmişler EA da sadece GS ile anlaşabilmiş.

0|1
    0|2
  • Şikebahçe demek istedin değilmi:)

1|1
    0|1
  • Galatasaray özel anlasmasi oldugu için, para ile alakali

0|1
    0|1
  • Yılardır pes oynayan biri olarak ilk kes 2014 oynamayacağım 6asaraya gelince alttaki arkadaşın dediği gibi ucuza geldiği için sadece gassaray var

0|0
    0|1
  • Şikeci takımları almamışlar..

0|1
    0|1
  • sanki bir tek fener yok (:

0|0
    0|1
  • Olması gereken bu değil mi zaten?

0|3
    2|3
    • niye pes veya fifada gs yi seçip feneri yenmek istemez miydin?

• Yamayla koyarız sorun değil.

0|0
    0|3
  • Galatasaray farkı kalitesi diyoruz :)

0|2
    2|2
  • Fedarasyonla alakalı lisans anlaşmazlığı

0|1
    0|2
  • Bizi yavaş yavaş siliyorlar işte :)

0|0
    0|1