Türkiye brezilyadaki 2014 dünya kupasına katılabilecek mi?

Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar sizce katılabilecekmiyiz dünya kupasına?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• küçük bir ihtimal olarak görüyorum ne kadar yürekten inansam da şu anki olduğumuz durum bunun çok zor olduğunu gösteriyor play off larda büyük ihtimal dişli bir rakip çıkacak ve diğer rakipler çok formda her ne kadar fatih terimle çıkış yakalamış olsak da başarmamız biraz zor fakat konu fatih terim olunca işler değişiyor büyük bir başarıya imza atmış oluruz son 4 resmi maçta çok iyi oynamamız ve sakat oyuncu olmaması gerekecek :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• katılacak. içimden öyle geldi.

0|0
    0|0
  • keşke gidebilsek,ama çok düşük bir ihtimal :(

0|0
    0|0
  • İnşallah diyoruz,şansımız zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• valla basit bir probability hesabı yparsak:)

-türkiyenin estonyayı yenme sansı:4/5

-türkiyenin hollandayı yenme sansı:1/2

-hollandanın macaristandan puan alma sansı:4/5

-bizim romanyadan averaj üstünlügünü alma sansımız:4/5

-en kötü 2.olmama sansımız:4/5

-bütün bunlar gerceklesirse barajdaki rakibimizi gecme sansımız(seribası olmicagımızı ve norvec grubunun 2.si haric diger bütün 2.lerin bizden kagıt üstünde daha güclü gözüktügünüde hesaba katarsak):1/3

yani brezilyaya gitme sansımız bütün bu tekli olasılıkların carpımına (kombinasyonuna)esit olucagından cevap:%8.5..

0|0
    0|0
    • nerden kopyalayıp yapıştırdın bunu :)

• şu 2 maçı alırsak en kötü 2. olmayız ve ayrıca Romanya'nın genel averajda bizi geçme ihtimali bence baya düşük hee baraj maçındaki kura da artık biraz şans işi bizim oyun yapımızı zorlamayan dişimize göre bir rakip gelirse o zaman Dünya Kupasına yakın oluruz ama şu an hep olasılıklar üzerinden konuşuyoruz maalesef.

• kendim yazdım

• Katılma ihtimali oldukca yüksek gözüküyor ama benim korkum bu hollandanın son 2 mactaki kötü performansı macaristan hollanda deplasmanından galibiyetle dönerse sansımız hiç kalmıyo diyebilirim

1|0
    0|0
  • şansımız çok azda olsa var, inanırsak neden olmasın

0|0
    0|0
  • zor gideriz bence

0|0
    0|1
  • yüksek ihtimal katılır fatih terim mucizelerin adamı...

0|0
    0|0
  • Fatih Terim varken hiç bir şey imkansız değildir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...