Kapat

İlk buluşmada arkadaşını çağırdı

Eski sınıf arkadaşımın arkadaşı olan bir kızla Face'de tanıştık. İlk buluşmada arkadaşını çağırdı. Cafe'de kahve falan içtik herneyse... İlk buluşma olduğu için anlayışla karşıladım. Bu da yetmedi sonra bir kez daha buluştuk. Ve bu kez arkadaşının gelmemesini ve tek başına gelmesini istedim. Tamam dedi. Yemek söyledim ikimiz için, akşam işyerimde özel bir ortam hazırladım.. Ve Sürpriz.. Yine arkadaşıyla gelmiş. Anlamıyorum bu tür şeytan kızları.. Niye böyle birşey yapıyor. Arkadaşını çağırması önemli değil ama 2 dakika dürüst ol ne var..

Güncellemeler:
2. sefer de başka bir arkadaşıyla geldi... onu da ekliyim.

0|0
7|6

En İyi Kız Görüşü

• Belki arkadaşlarına seni göstermek için çağırıyordur, ne bileceksin...

1|0
    1|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• o kadar şey boşa gitmiş. yazık olmuş kızdım şimdi o kıza

0|0
    0|0
  • Çocukluk bence.

0|0
    0|0
  • bu kız senle ciddi düşünmyr demekki arkadaşına gösteriş yapıyor şutla gitsin

0|0
    0|0
    • bu geçen sene olmş bir olaydı. evet kız para yiyici... Face'te bile "xx arkadaşım ile çikolata keyfi.." yazıyordu. Ve içinde ben yokum.. doğruya doğru ama sırf çikolata içmek için buluşmuş..

• sktr et gitsin öylesini

• Iste buna kezban derim djshdjshs

1|0
    0|0
  • mal yaa çocuk ortam hazırlamış o kadar sen niye yanında arkdsını götryosn ' diyesim geldi kıza :D

0|0
    0|0
  • Yuhaa rezillik.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• en sinir olduğum tip bir arkadaşını getirmesi bide arkadaşlarımla tanışmanı istiyorum demesi allahım bide fok balığı gibi konuşmaları yokmu çileden çıkıyorum :D

0|0
    0|0
  • bu sefer daha sert biçimde uyar bir daha yaparsa bırak gitsin aslında ilk buluşmada ne olduğu belli de neyse işte ...

0|0
    0|0
  • acaba senin kız arkadaşın değide sürekli yanında getirdiği arkadaşı mı senden hoşlanıyor? :D

0|0
    0|0
  • bendede vardı tekmeyi koydum gitti :D

0|0
    0|0
  • Senin hatun sana asist yapiyor hafiz.

0|0
    0|0
  • Orta, kafa, gol yap gönder kızı.

0|1
    0|0
Yükleniyor...