Duygularınızı açığa vuran insanlardan mısınız yoksa içinde yaşayan mı?

Duygularınızı ve düşüncelerini çekinmeden açıklar mısınız yoksa kimseyle paylaşmaz içinizdemi yaşarsınız?

0|1
22|28

En İyi Erkek Görüşü

• İçte biriktirilen, her zaman bastırılan duyguların, bir an gelip artık içerde durmaktan sıkılması sonucu dışarı şiddetli bir şekilde çıkması durumudur bendeki :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• duruma göre değişiyor bende ya.. aslında çok güler yüzlü ve konuşkan biriyim ama çokta içime kapanık biriyim.. yani sevinçliysem gülerim hüzünlüysem ya da canım sıkkınsa gevezelik yapabileceğim bir arkadaşımı arar ona çene çalarım kendimi neşelendiririm.. ama sorunlarımı anlatmam... bunları yazınca biraz düşündüm de dışarıya pek belli etmiyorum galiba içimde yaşarım :D

1|0
    0|0
  • Zaman zaman değişken.

1|0
    0|0
  • içimde patlıcağına g*tümde patlasın felsefesini uyguluyorum ben açıklarım öyle saklamam:D

1|0
    0|0
  • Ben duygularımı saklamak konusunda hiç becerikli değilimdir. Aşık olduğum zaman herkes bilir genellikle, adını duyunca gözlerin parlıyor diyolardı mesela. Ama düşüncelerimi değer gösterdiğim insanlarla paylaşırım.

1|0
    0|0
  • karşımdaki bir hoş bir hatunsa ve duygularımdan eminsem aynı şekilde keza onunda öyle ...

Direk gidip açılırım ... bazen acemiliklerim oluyor :)

1|0
    0|0
  • içinde saklamanın kime yararı var ki söyle kurtul diyenlerdenim içimde kalıp dert olacağına o da bilsin mest olsun :)

2|0
    0|0
  • Ilkinde icimde yasatmistim duygylari kiz dayanamadi teklif etti bana ikincisinde tanistiktan 5 gun sonra sevdigimi soyledim ama arkadas kalalim dedi demekki gec soylemek en iyisi

1|0
    0|0
  • çoğu zaman içimde yaşıyorum bu yüzden hep bir utanma psikolojisi var aşıcam inşallah yavaş yavaş bu durumu yaş da ilerlio

1|0
    0|0
  • Etrafımda güvenilecek insanlar olsa sıkıntılarımı paylaşırım ama bu durumdan dolayı duygularımı içimde yaşıyorum

1|0
    0|0
  • duygular karmaşıktır...kimi zaman içinde yaşarsın kimi zaman kendiliğinden dışa vurur...

1|0
    0|0
  • açığa vururum zerresine kadar hemde

1|0
    0|0
  • Bazen ikisi de, ama çoğunlukla içime saklı.

1|0
    0|0
  • hayır .. kolay kolay dışa vurmam

özelliklede sinir ve kinimi...

ama zamanı gelir ve iyice darlanmışsamda zıvanadan çıkarım

1|0
    0|0
  • dışım mantıktan içim duygudan yapılmış insansı yaratığım...

1|0
    0|0
  • Kişilere göre değişir duygularımızı açıkça ifade etmek..

1|0
    0|0
  • nabcan bunun cevabını alınca bende onu merak ettim.

1|0
    0|0
  • İçime atarım doldururum hasta olurum ölürüm

1|0
    0|0
  • O zaman ne anlamı kaldı düşüncelerimin? içimde kalmalı ki gerçek bir düşünce olsun.

1|0
    0|0
  • Açığa vuranlardanım, ama keşke içimde yaşasaymışım diyorum bazen sevgili konusunda. :)

1|0
    0|0
  • heralde birine karşı bazı duygular besliyorsun fakat açılmaktan korkuyorsun?

1|0
    0|0
  • İçime atarım.

1|0
    0|0
  • içime ata ata kangıren olanlarıdan değilim ama yerinde bişeyler yaparız yanii ayıb etin ;)

1|0
    0|0
  • Kolay açığa vuruyorm ama kolay kolay arkadaş olmam.

1|0
    0|0
  • içimde yaşarım sonra içime veririm haliyle

1|0
    0|0
  • İkisinden de accık :D

1|0
    0|0
  • Oldukça fazla açığa vururum

1|0
    0|0
  • içimde yaşarım mutluluğumu ama sinirlenince de aniden yansıtırım karşımdakine.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 22

• Ne söylesem yalan olur

1|0
    0|0
  • İçinde yaşayan gruba dahilim

1|0
    0|0
  • Sorun karsimdakiyle ilgiliyse evett paylasrmm ama ozel bir meseleyse sakli klmasi gerekiyosa dsa vurmam icmde tutarm

1|0
    0|0
  • Gereğinden fazla dışa vururum, Yılmaz Vural 1 ben 2.

1|0
    0|0
  • elimde olmadan acığa vururum ben ya bazen iyi oluyo ama kimseyle konusamak istemediğimde berbat bir gün oluyo :(

1|0
    0|0
  • içimde yaşayamam çat çat dökerim ortaya.

1|0
    0|0
  • belli olmuyor nabza göre şerbet verenlerdenim ben

1|0
    0|0
  • ben söylemesem bile yüzüm ve tavırlarım belli eder duygularımı anlamamak için aptal olmaları gerek içim dışım bir

1|0
    0|0
  • Bazen belli ederim bazen içimde yaşarım.

1|0
    0|0
  • çat çat paylasırım hrmıde

1|0
    0|0
  • daha çok içinde yaşayan

1|0
    0|0
  • yerine göre değişir genel olarak dışımda

1|0
    0|0
  • duygularımı dışa vurmayı isterim ama her zamanda olmuyo :D

1|0
    0|0
  • içimde yaşayan

1|0
    0|0
  • Bazen içime ata ata patlıycam sanıyorum fazla utangaç ve çekingenim :/

1|0
    0|0
  • Bazı duygular var ki,birilerine anlatmayı bırak kendime bile yediremiyorum onları

1|0
    0|0
  • duruma bağlı ama kimseyi kırmadan düşüncelerimi açıklarım

1|0
    0|0
  • Açığa vururum.

1|0
    0|0
  • Açığa vurmam , içimde de yaşamam .

1|0
    0|0
  • Genelde gizemli takılırım...