Takımınızın maçını hiç tribünden rakip takım taraftarları arasında izlediniz mi?

Bu benim kesinlikle yapmak istediğim bir şey. Tabi ki o takımı tutmadığımı kesinlikle belli etmemem gerekir aksi halde olacakları düşünemiyorum bile. Bunu yapanlar varsa aramızda tecrübelerini paylaşabilirler mi? :D

Yapmadıysanız da düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Herkese +1

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• 2 sezon önce süper finalin son maçı olan Fenerbahçe Galatasaray maçında stadta maç öncesi görevli olduğumdan bir GS taraftarı olarak kale arkasında FB taraftarlarının arasında çok fanatik bir arkadaşımla beraber izledik. Tehlikeli pozisyonlarda birbirimizi durudurmaktan helak olduk. son dakikalarda çıkan kırmızı kart sonucu FB taraftarı galeyana gelince dayanamayıp stadtan çıktık. Zaten maç sonunda ortalık karıştı :)

1|0
    0|0
  • beşiktaş taraftarı arasında yapmada sonrasına karışmam :)

1|0
    0|0
  • Bi kere Ali samiyende Es -Es maçını izleme fırsatım olmuştu ama izlemedim sadece atkılarımızı değişmiştik iyiydiler..

1|0
    0|0
  • izlemedim izlemek isterdim açıkcası ama bizim mabedimiz olan stadda kaç kere maç izledim bilemiyorum en büyük gs :)

1|0
    0|0
  • ben ankarada yaşıyorum beşiktaşın maçı vardı ve az kişi gelmişti bende çok koyu beşiktaşlı olmama rağmen ankaragücü taraftarının yanında girdim :D ankaragücü amigolarıda yakınımdır hatta eski başkanı cengiz topel dahi ama karmaşada ben buyum diyemiyosun ezerler anında :D

1|0
    0|0
  • izledim... gs-bjk maçında gs tribününde Beşiktaş atkımıda boynuma sararak izledim hiç bişey olmadı...sonra alışkanlık yaptı birkaç kere daha tekrarlardım...

1|0
    0|0
  • inönüye gitmiştim bjk-f.b. maçı f.b. taraftarı almıyorlardı mecburen rakip taraftarla izledim dk. 90+ gol tuncay bjk:1 f.b. :2 bitti

1|0
    0|0
  • Malum deplasman yasagı var gecen sene fener macını kadıköyde migros tribününde izlemiştim gectim köşeye oturdum ..

1|0
    0|0
  • ohoooo gs kayseriye her geldiğinde bilet bulamadığım anlarda öyle yapıyorum sus pus zaten

1|0
    0|0
  • Evet izledim. Hemde VIP de Ali Kırca ile yan yana izledim

1|0
    0|0
  • Beşiktaş Bursaspor maçını bursalıların arasında maratonda izlemek rist budur

1|0
    0|0
  • galatasaray türbününde fenerbahçe formasyıla maç izledim

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim çenem durmaz karşı takım tribününe grersem kvga çıkar kesin .d

1|0
    0|0
  • izlemedim öyle bir fantazim yok,ama rakip takımın anadolu klübüyle olan maçını rakip stadda izledim.

1|0
    1|1
  • izlemek gibi bir düşüncem yok

1|0
    0|0
  • Yok ama baska stadda mac izledm arkadaşımla:)

1|1
    0|0
  • hayır daha once böyle bir zevki tatmadım ama hep aklımda olan ve gerceklestırmek ıstedıgım fikir.ayyy yazarken bıle heycanlandım

1|0
    0|0
  • İzleyebilirim ama olmadı.

1|0
    0|0
  • Evet,izledim.Formayla falan kimse de birşey demedi.

1|0
    0|0
    • ciddi misin? hangi takımlardı?

• Basket takımıydı. Bjk Galatasaray macını da öyle izledim.

Yükleniyor...